Spectre (2015)

Spectre je potemnělá Bondovka, kde James Bond řeší svoji minulost, přítomnost i budoucnost. Specter má spád, smysl pro detail, provázanost, nadsázku, napětí, skvělé herecké obsazení. Christoph Waltz v roli padoucha, tak jak ho mám nejraději. Celý film je domyšlen do posledního detailu a těch 150 minut, nelze strávit lépe. Pro mě možná nejlepší Bondovka vůbec 91%.

Avengers: Age of Ultron (2015)

Obyčejná recyklace vtipů. Bohužel musím říct, že jsem velmi zklamán.

Babovřesky 2 (2014) odpad!

Vydržet u tohoto filmu je, jako chtítí zníčit hvězdu smrti na Nibusu 2000 a ještě se zlomenou hůlkou.

Zahulíme, uvidíme 3 (2011)

Piko je lék, jak by řekl můj kamarád (Wayne.), ale marihuna zabíjí! Chudák Santa. Takže, kdo se rád sjede na lžičce cukru a nebo papírku s MickyMousem a miluje, když slyší, jak mu rostou vlasy je to právě to, co chce vidět, ale pokud vás už nebaví, jak pošahaný jednorožci hrají famfrpál v říši divů a nebo slona ve smokingu, tak se stejně na to podívejte, pač Santa s padesáti broky v pupku se nevidí, tak často.

Top Gear (1978) (pořad)

Tři angličtí máča, který to s auty umí, jako Harry Fotter s košťaty na zametání. Sorry Potter.

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Když zavřu oči, tak jsem tříletý capart, co sedí na gauči, rok 1998 a žádné starosti.