• Pohádka

Temný Kraj (2017) (seriál) odpad!

Tohle je jenom pro labužníky...podle sester Bártových to mělo být něco mezi Vraždami v Midsomeru a Komisařem Rexem, já v tom ale cítím pičo.

Archimedov zákon (1964)

Vadí mi, když slovenští herci mluví česky a naopak. Tady to bylo strašný, bolely z toho uši...

Černobyl (2019) (seriál)

Černobyl je vůbec první seriál, u kterýho jsem dal plný počet hvězd u všech dílů.

Nebezpečná laskavost (2018)

Celkem v pohodě krimi, kterou jsem nejdřív uložil k ledu s tím, že to nemusím vidět v horizontu klidně jednoho roku. Naivní a slušná blbka, která leze do zadku celýmu svýmu okolí pátrá po zmizení své kamarádky, která si ji schválně jako kámošku vybrala. Po hodině je sice hodně předvidatelný, jak to všechno dopadne a skončí, ale představitelka bráchojebky je v tomhle filmu tak dobrá, že se to dá odpustit.

Pašerák (2018)

Nezaujalo, film se hrozně táhne, nic se neděje, to hraní na city s rodinou jsem čekal dopředu, takže ani tohle mě neoslovilo. Eastwood umí točit filmy, který mi seděj, zároveň umí natočit i ty, u kterých se nudím, tohle je po Paříži druhej po sobě. Čekal jsem rozhodně víc, převládá ale zklamání.

Specialisté - Dívka v parku (2019) (epizoda) odpad!

Kristepane....asi rok jsem tenhle skvost neviděl, ale je to ještě víc k smíchu než předtím. Doufám, že tuhle sračku bude Nova natáčet ještě aspoň pět let, potom už by to v žánru komedie mohlo překonat i Pelíšky...

O zakletém králi a odvážném Martinovi (2018) (TV film)

Bird Box po česku okořeněnej Vaculíkem, kterej vypadá jako Gandalf a Pai Mei v jednom. Bylo to ale lepší, než druhá Vánoční pohádka o Žitovi, takže za dvě hvězdy.

Živé terče - Epizoda 1 (2019) (epizoda)

Nemám s prvním dílem problém, podstatnou chybu vidím jen v tom, že už vím, kdo je vrah...Nebudu prozrazovat, kdo by chtěl vědět víc, stačí se podívat na úvodní titulky a obsazení a porovnat, kdo z uvedených v prvním díle nebyl. Vlastně byl, ale jen rozmazaně, když odnášel pití ve střeleckým klubu. každopádně mě Hřebejkovo podání příběhu baví o něco víc než Taušovo.

Důvěrný nepřítel (2018)

Zajímavej nápad, ale bohužel spatně zrealizovanej. Nastěhování do domu snů + zabydlování a prvotní problémy ještě šly, ale potom to sklouzlo k vlně nesmyslů, ze které vyčnívala jen sestra od doktora Martina - 35%.

V pasti (2018)

Nejdřív jsem si myslel, že jdu do podobné blbosti jako bylo Tiché místo. Příběh byl sice stejně ulítlej, ale natočení oproti už zminovanýmu filmu je sto a jedna. Bavilo mě to, hlavně ty pasáže z domu, nebo z obchodu byly top. Oproti tomu zdolávání řeky, nebo cesta na shánění potravy se zavázanýma očima byly hodně mimo realitu. Schválně si zkuste zavázat oči a zkuste někam jít, garantuju Vám, že stěží dojdete sto metrů od domu, aniž byste si nerozbily hubu, natož abyste sjížděly peřeje. Ale tak je to sci-fi, takže v pohodě a beru to. Navíc za Sandru Bullock, která i po padesátce vypadá na třicet, musím dát film do červenejch čísel.