Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Píchání klackem do mrtvoly. Veškerá rozhodnutí a akce šla od desíti k pěti. Jak dějem, dialogy mezi otcem a synem, tak zejména přehnanou akcí. Film se zaměřoval spíš na propagaci mercedesu, než-li na důstojnou podívanou. Kdo ví, třeba to byl záměr. Je fakt, že v dnešní době už těžce člověk vymyslí něco relativně kvalitního. V tomhle případě by ani joint nepomohl.

Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)

První dílo, kde z Buscemiho opravdu cítím impozantní respekt, kde není už obětní loutkou vedlejších kabaretních postav a jeho kvalita hereckých hormonů, postupně s věkem, vyejakulovali na povrch široké škály kvalitního seriálu, ve kterých nové postavy nepijí krev, ale vždy překvapí milou či nemilou charakteristikou, za doprovodu hodnotné režie.

Hon (2012)

Emo.

Komando (1985)

"Řítí se na nás a bez brzd!" V mládí těžkotonážní mlátička a zaručený akčňák na každý den, ve "stáří" komediální otcovská záležitost na odreagování, ale ten přísun endorfinu, při každém rupnutí kosti tam je pořád. A já jsem na to hrdý. Hvězdička navíc za hudbu.

Atlas mraků (2012)

Já myslím, že to bylo skvělé, když vezmu v potaz unikátní strukturu filmu, tak odpustím nezáživný rozjezd. Mimořádně jsem opět odsoudil český dabbing k hlubokému zániku s úsudkem, že hluboká propast sestavena z obřího konečníku, je bude provázet anti-kvalitním prokletím ještě hodně dlouho. PS: Měl jsem zase problém s herečkou Halle Berry, figura opět převažovala nad hereckým výkonem.

Scary Movie: Děsnej biják (2000)

Kdysi správná škála amerického humoru. Dnes už jen stupidní averze humoru. Když jsem byl menší, tak moje představa o amerických morálních etiketách byla naprosto ztracena, díky těmto filmům. Spontánní, naivní idioti, kteří udělají všechno proto, aby se dokonale nevědomky zesměšnili. Překvapuje mě, že to vědomě v konkrétních případech, vidím dodnes.

Vikingové (2013) (seriál)

Vývoj, konvence a ten nadpřirozený spirit vikingů ve mě zanechává skvělý pocit blaženosti. Konečně se to někomu povedlo prosadit v seriálu, který čtvrtým dílem dostal správnou jiskru a vyhodil velmi rychle počáteční předsudky z jedoucího vlaku. Doufám, že se tvůrci nepoztrácejí a společně najdeme cestu do uchlastané Valhaly.

Simpsonovi ve filmu (2007)

Čtyřhvězdičkové hodnocení pouze z nostalgie, protože po druhém shlédnutí, jsem se u filmu nudil asi jako velryba v říji. Prostě moc dlouhé a vyšperkované do míry, kterou nemůžu ani cítit. Je to jako jablkový koláč, člověk to zkusí jednou, zasměje se a podruhé už si říká, že potřebuje ženskou. Takže bych rád zůstal u seriálu a koláč příště vynechal.

Městečko South Park (1997) (seriál)

Neskutečný přínos morálního ponaučení i přes veškerou vulgaritu a fekálie.