Mŕtvi nespievajú (1965) (TV film)

2WW prošla celou Evropou a zanechala všude jen bídu, smutek, žal a smrt. Náš příběh sleduje jednotku slovenských vojáků, kteří musí poslouchat rozkazy jiných národnostních menšin. Jenže začínají být nespokojeni a s blížícím se koncem války vezmou věc do vlastních rukou.... 70% *** Skutečná stopáž: 1.díl - 77 minut, 2.díl - 71 minut.

Pani Heléne (1975) (TV film)

Jak křehké je umění? A co teprve láska umělce s krásnou ženou? 40%

Trofej neznámeho strelca (1974)

"Trofej neznameho strelca" nás zavede k vyprávění jednoho příběhu, kde hlavní zápletku vytvoří jedny parohy statného jelena. Pak už záleží jen na divákovi, zda tomuto vyprávění uvěří....že ho zabil "skopčák" či "partyzán" nebo někdo úplně jiný? 50%

Šeptající fantom (1975)

Sériový vrah se plíží ulicemi Bratislavy a všude, kde se objeví hokejová čapka, nastává panika a strach! 90%

Volanie démonov (1967)

Poslední kapitolu svérázných detektivů zakončuje mord dvou zaměstnanců a jedna "skoro" sebevražda....ale je to opravdu tak, jak se na první pohled zdá nebo je za tím pomsta, která vydržela být nepotrestána delší čas? 85%

Vrah zo záhrobia (1966)

Když jsem viděl prvně pana Chudíka v "Nemocnici", neuměl jsem si představit, že umí také něco jiného. Až nyní jsem si stáhnul nějaké jiné filmy, kde hrál a musím uznat, že trilogie s kapitánem Jakubcem je vynikající a škoda že nevzniklo více pokračování. 70%

Smrt přichází v dešti (1965)

Když chce člověk nachvilku vysadit, tak nejlepším lékem je pustit si nějakou (Česko)Slovenskou (studio Bratislava) detektivku se srozumitelnou zápletkou a né moc překombinovaným dějem. A toho se mi právě zde dostalo! 80%

Daleko, hluboko, a vysoko (1977) (TV film)

Veselá černobílá pohádka o naivním Matějovi, který vyrazil do světa pro srdce z perníku pro svoji Rózinku. 50%

Amonina pomsta (1991) (TV film)

Zvláštní pohádka spadající do kategorie "fantasy", kterou bych rozhodně nedoporučil dětem...i dospělému se bude zdát "divná" :-) Ozvučená podmanivou hudbou. 50%

Sólo (1983) (TV film)

Volné pokračování seriálu "Tybys", kdy si trojice dědků nedá pokoj a uzavřou mezi sebou sázku, že hospoda bude stát ještě na jejich zlatou svatbu. Jenže ta stojí v cestě ve výstavbě nové asfaltové komunikaci.... 80%