Čertova nevěsta (2011)

Zase jedna "klasická" pohádka. Nic přehnaného, ale ani nic světoborného. 50%

Krokodýl Dundee v Los Angeles (2001)

Nostalgicky jsem původně chtěl zavzpomínat, ale nějak na mě závěrečný díl trilogie vůbec nezapůsobil. 35%

Krokodýl Dundee 2 (1988)

Nostalgicky jsem si zavzpomínal. Nejlepší scéna z celého filmu, která mě pobavila: "Na co to máš? Jdu si zatelefonovat. ......... Slyšel jsi to? Co? Nikdy předtím jsem to neslyšela. Nejspíš vítr." 70%

Krokodýl Dundee (1986)

Nostalgicky jsem po letech zavzpomínal. Nejvíc mě utkvěla v paměti závěrečná scéna v metru, kdy si Dundee povídá se Sue. 75%

Okno do hřbitova (2011) (seriál)

Okno do hřbitova je vcelku solidní novodobý počin české televize. Ano, jednotlivé díly mají své mouchy, ale proč proboha většina registrovaných uživatelů dává nesmylsně po prvních dílech (někteří ani neviděli) hnedle odpad?! To rozum prostě nebere, ale což.....když to člověk vidí v politice, tak zblbne z těch hovad i kdyby nechtěl. U mě zatím slušných 75%.

Horolezci (1973) (TV film)

Čest památce filmovým velikánům tohoto díla. 75%

Motiv pro vraždu (1974)

Československé detektivky byly, jsou a budou ve svém oboru nejlepším, co kdy filmová tvorba porodila. 75%

Choking Hazard (2004)

Nejhorší zombie horor všech dob! 15%

Půjčka (1976) (TV film)

Teda čemu se tady měl člověk vlastně zasmát a pobavit? Vše bylo kýčovité až hanba! Jedna za odvahu to natočit, druhá dnes již za herecké hvězdy filmového nebe. 25%