Modrý pták (1993) (TV film)

Tu hlavu o stěnu si měl vytlouct autor a nechat herce natočit něco daleko kvalitnějšího. 30%

Záviš a Kunhuta (1985) (TV film)

Velmi slušné a hlavně opomíjené dílo v české i světové kinematografii!!! V hlavních úlohách Milča Dvorská a Honzík Kanyzů, kdy jim po boku sekunduje Vláďík Kratinů. 75%

Marketa Lazarová (1967)

I kdyby se tohle promítalo na festivalu otrlého diváka, tak to moje hodnocení nezmění. Nějak mě ta přeceněná stopáž unudila k smrti i dřímání. Leč každý máme jiný vkus. 45%

Rukama nevinnosti (1995) (TV film)

Kdyby se nezakoukal likvidátor z pojišťovny Matlač do krásného blonďatého stvoření, mohlo vše dopadnout daleko jinak. Shoda okolností, náhod, podezírání, vykonstruovaných hypotéz a bůh ví čeho ještě dalšího, vyústí k nečekané tragédii. V hlavní úloze Standa Zindulku a Kačka Brožová, kde jim po boku sekunduje Daneček od Rousu. 55%

Vendeta (2011)

Velmi podařený český počin v kategoriích psycho/drama/thriller. Ondra Vetchýho si slibně zahrál psychopatického otce, který se mstí, ale nějak to neumí dotáhnout do samého finále. 70%

Sklapni a zastřel mě (2005)

Být vojákem v linii druhé světové války, přál bych si, aby se mě střely z děl také tak vyhýbaly. 30%

Zlom vaz (2005)

Zlom vaz herecký gigolo. Být druhým na castingu pořádně naštve, proto hlavní hrdina bere příležitost do vlastních rukou. Jenže v patách má neoblomnou policii.

K2 (1991)

Tak sem bych určitě nelez. Krajina hezká a herecké výkony průměrné. 45%

Jezero 3 (2010) (TV film)

Jednička mě moc nedostala. Dvojka byla průměrná. Trojka se dostala na úroveň jedničky. Teď už jen zbývá Finální kapitola, abychom tuhle sérii mohli navždy uzavřít. 20%