Teď se nedívej (1973)

Slušela by tomu o 20minut menší stopáž a pak by bylo hodnocení daleko lepší. Jinak příběh i atmosféra vynikající. 55%

Tell Me How I Die (2016)

Nenabízí někdo za testování nových léků slušný balík peněz? Já bych to bral. Je velmi zajímavé, do čeho jsou kvůli prachům schopni lidi jít. Na druhou stranu je to věc názoru jednotlivého jedince. Jinak se mě horor z osamocené kliniky v horách líbil. Palec nahoru! 80%

Temná strana dveří (2016)

Temná strana dveří už je předem předvařená kaše, která je předvídatelná. Ale temnou stranu snímku si drží... 50%

Temná zákoutí (2006)

Atmosféra vynikající, ale pointa filmu mě totálně na konci minula. O čem, že to vlastně mělo bejt??? 35%

Temné lesy (2003)

Osobně bych řekl, že tu někdo hodně přestřihl....ve střižně pásu, protože některé věci ve filmu nedávají moc smysl a člověk si musí domýšlet. Škoda, jinak by to mohl být solidní mysteriózní horor. 55%

Temné léto (2015)

Solet nejspíš ujíždí na jednom braku za druhým... Grace či Dark Summer. Jedno dílko lepší než druhé a pro mne velké zklamání, že sem tuhle nudnou nudu překonal. Ale našli se i silnější momenty za které nedám odpad. 15%

Temné patro (2008)

Po dokoukání mě v samém závěru došlo, že to byla taková Finská odrůda výborného fantasy/hororu Silent Hill - 80%.

Temné údolí (2014)

Temné údolí moje uspokojení nesplnilo. Čekal jsem nějakou hororovou atmosféru či nějaké uctívání ďábla či čarodějnice, ale nic takového nečekejte. Jde jen o westernové drama, kde si Tobias Moretti alias vysloužilý Komisař Rex hraje na drsného padoucha, kterému patří jedno zapadlé horské městečko. 40%

Temné úmysly (2015)

Teda musel jsem vynaložit hodně úsilí, abych vydržel do konce. Hloupější zápletku s hereckými výkony, aby člověk pohledal. Škoda promarněného času. 15%