Ghoulies II (1988)

Druhý díl dostal daleko svižnější tempo, kdy Ghoulies řádí v lunaparku. Velmi slušná tuctová zábava, kdy vyvrcholením je rozstřelení obřího červa a spláchnutí ghoulíka do hajzl(ík)u. 80%

Ghoulies (1985)

Ghoulies přináší slušnou podívanou se kterou se v 80.letech roztrhl pytel (Gremlins, Puppet Master, Critters, Chucky). Rituály a temná magie zapříčiní vystoupení malých démonů z pekelné brány. Jejich řádění má za následky hromady mrtvol a cestu vylitou krví... 60%

Dům IV (1992)

Čtvrtý díl pohřbívá slušně rozjetou zábavu předchozích dílů. William Katt chtěl tímto dílem ukončit to co začal v prvním...ale vůbec se mu to nepovedlo (nebo spíš povedlo pochovat celou sérii Dům). 15%

Dům 3 (1989)

Třetí díl se ubírá daleko temnějším a brutálnějším směrem než původní dva (fantasy/dobrodružný/komedie) díly. Lance Henriksen se do takových rolí víceméně hodí, ale do tohoto obchodu přišel "bohužel" pozdě. Film sice vyzařuje akční zápletkou už od začátku a kupodivu až do samého závěru, ale (to už sem avízoval) předchozím dílům nemůže konkurovat. 60%

Dům II (1987)

Hodně dlouhou dobu jsem sháněl tento kultovní snímek a díky přátelům zde na csfd, se mi to konečně podařilo. Čekal jsem sice nějaký brutální nářez v podobě Pátku 13th či Halloweenu, ale směr tohoto filmu se ubíral úplně jinam. Dvojka mě přišla o kapku zábavnější a temnější než původní díl, leč na plný počet mě tam stále něco scházelo. 80%

Dům (1985)

Hodně dlouhou dobu jsem sháněl tento kultovní snímek a díky přátelům zde na csfd, se mi to konečně podařilo. Čekal jsem sice nějaký brutální nářez v podobě Pátku 13th či Halloweenu, ale směr tohoto filmu se ubíral úplně jinam. Na druhou stranu mě to ale mile potěšilo a byl jsem více než nadšenej. Hlavně ta obří nafouklá...fuj to by byl spoiler! 80%

Náklaďáky (1997) (TV film)

Viděl jsem původní Vzpouru strojů (hodně vydařená věc) i tzv.remake Náklaďáky (zde mi scházela akce, ale i tak vcelku slušný filmeček) a musím říct, že jsou to velmi slušné filmy v tomto žánru. 60%

Shakma (1990)

Vražedný pavián v akci. Klobouk dolu před tvůrci, co muselo dát práce a úsilý naučit tohoto opičáka takovým kouskům. Hodně věrohodné na to, aby člověk uvěřil, že je to "jen" film. 80%

Šílenství proutěného košíku (1982)

Sehnal, viděl, nadšenej. Vřele všem příznivcům hororu (komedie) doporučuji. Bratrská láska až za hrob. Ještě si musím sehnat druhý a třetí díl. 80%

Dáma v bílém (1988)

Velmi slušná duchařina s dramatickými zvraty od začátku do konce, kdy hlavní hrdina (spisovatel) vypráví svůj příběh z dětství. 75%