Vítězný lid (1949)

Je vidět že komunistická propaganda fungovala velmi dobře. Pro mě jako že jsem tu dobu nezažil (a i kdyby, tak první čtyři roky sem si otom myslel svoje) je to další z mnoha dokumentů mapující tuto zvláštní dobu a moc v naší zemi.

Lid versus Larry Flynt (1996)

Výborný film, co výborný - vynikající film Miloše Formana a první záležitost, která se mě od něho líbila. Zvráceností v tomto filmu je opravdu hodně a občas film umí hodně překvapit svými americkými záležitostmi. Woody Harrelson ztvárnil svoji roli perfektně, nevedl si špatně i Edward Norton a Courtney Love. Největším "Shitem" ve filmu byl pro mě zabiják Jan Tříska. 80%

Kdo hulí, ten umí (2001)

Hodně "Cool" černošká komedie u které se zasmějete. 70%

Tajný závod (1976)

Skvělá komedie nabitá trochou akčních scének dělajíc si prdel z policajtů. Tak trošku starší (o hodně) vydání Rychle a zběsile... 45%

Neumírej sám (2004)

DMX opět překvapil a nebojím se říci, že jeho (i když malá) filmografie umí stále něčím novým zasáhnout do filmového světa. Svět drog je prostě rájem a nikdy nevymizí... 90%

Síť (1995)

Zajímavý thriller se sexy Sandrou Bullock, ale v dnešní době s vyspělostí počítačů a internetové sítě se tomu můžeme jenom zasmát. 40%

Perfektní manžel (2004) (TV film)

Zbytečně natahovaný děj! Manžel údajně zabil svoji těhotnou ženu na vánoce. Dokonalé manželství se nakonec změnilo v dokonalou vraždu, kde konečné rozuzlení příjde až v samém závěru...ale ve skutečnosti se vůbec nic nedozvíte!

Rozchod (1997)

Nebýt hereckých "es" Russella Crowe a Salmy Hayek nedal bych tomuto filmu ani jednu hvězdičku. Natočit něco tak příšerného jako rozchod a omílat hodinu a pul jedno téma ("tak si běž, kdy si konečně za*ukáme, půjdem na večeři"), tak to pardón. Vydržím hodně, ale tohle je příliš. Prostě film o ničem, dávám maximálních 15%.

Velké nesnáze v Malé Číně (1986)

V 80.letech to byl možná velký trhák roku, dnes mi to příjde jako laciná pohádka pro děti alá Mortál Kombat na desátou. I když mužný Kurt Russell je k sežrání v jakkékoliv roli a nedám na něj jinak dopustit. Dvojice Carpenter-Russell si u mě šplhla především ve filmu Věc z roku 1982.

Není cesty zpět (1995)

Tak už hodně dlouho jsem neviděl tak hroznej akčníthriller. Možná kdyby někdo maličko víc zapracoval na scénáři a trikových kouscích dopadlo by to mnohem líp. Takhle jen 25% a mám zavřené obě oči!