Za každou cenu (1997) (TV film)

Pozitivum na tomto filmu je tak maximálně skvělá herečka Hilary Swank. Bohužel děj filmu je tak průhledný až hanba a žádné tajemství nezůstane tajemstvím na dlouho.

Vykradači hrobek (2001)

Po první hodině sledování tohoto díla jsem musel bohužel polevit na hodnocení. Čekal jsem trochu něco jiného a né že templáři budou běhat jako duchové a v životě nedohoní hlavního hrdinu, natož aby ho zabili. Zbylá hodina byla odfláknutá a už mě držela v křesle spíše z donucení dokoukat toto směšné dílo.

Zombi 2 (1979)

Dlouho jsem se rozmýšlel zda dát tomuto filmu alespoň jednu hvězdu, nakonec bylo svědomí silnější a dal jsem jí. Né za toto dílo od super mistra Lucia Fulci (i když ho vůbec neznám a nic jiného jsem od něho neviděl) ale pouze za dobře provedené (i když někdy směšné) zombie mutanty.

Noc oživlých mrtvol (1990)

Velice vydařený remake původního romerova díla, i když nějaké chybičky by jsme tam našli.

Noc oživlých mrtvol (1968)

Počátek horrorových zombie filmů...Na svou dobu velice podařený snímek se vším co má takový horor mít.

Zombies (2006)

Skvělý nápad přivést do filmu i zombies děti, jen škoda že na scénu přišly moc brzy. Co se týče hlavních představitelek, tak jsem něměl sebemenší pochyb o tom že by to nezvládly! A krajina kolem jejich zdědeném opuštěném sídle je vynikající a nahánějící strach, avšak jsou i lepší klenoty mezi horory a tak dávám jen 60%.

Zuřící býk (1980)

Výborný film, výborný herecký výkon Roberta De Niro a Joe Pesciho, výborný Martin Scorsese. Nevím co by jsme si ve filmovém průmyslu počali bez těchto ikon Hollywoodu. Oproti rockymu je tento film o kapičku lepší, hlavně maskéři a vyzážisti si tady dali hodně záležet. Dějová linka je vypracovaná do posledního detailu, hlavně se mě líbí jeho vznětlivost, hrubost a žárlivost. To jsme v jiných filmech vidět nemohli a proto mu dávám jednoznačně 100%.

Sahara (2005)

Tento film je ve stejném nádechu jako kdysívá Indiana Jones a momentální Flynn Carsen. Vhodná oddychovka pro zpestření víkendového odpoledne...

Líbánky bez ženicha (1996)

Bohužel víc jak na jednu hvězdičku to nedá. Děj takový nemastný neslaný a ani hvězdy jako Keanu Reeves a Cameron Diaz tento propadákový film nezachrání.

Přežít kriminál (2000)

Výborná tématika k natáčení - věznice a i když je spousta filmů, tak tento patří mezi moje oblíbené. Nesmíme zapomenout i na výborný film Vykoupení z věznice Shawshank. Původně jsem chtěl tomuto filmu dát pět hvězdiček, ale tvrzení že "jsem nevinný" a pak napsání dopisu (od jiného vězně), kde se přiznává ke své vině (a trestu za něj) těsně před smrtí je vážně absurtní a proto jen čtyři ****.