1942 (2005) odpad!

O čem že byl vlastně tenhle film? Nějak sem nepostřehl, že by se jednalo o nějakou kategorii viz. válečný, horor, mysteriózní nebo něco podobného?! Režisér i herci jsou nejspíš nadobro "LOST"!!!

1944: Přinuceni k boji (2015)

"1944" je vydařeným dílem o statečnosti estonců, kteří vzdorovali SSSR za každou cenu! Cenu lidských životů! 80%

2010: Moby Dick (2010) odpad!

Kapitánovy plány se zhroutí stejně rychle jako celý tento pokus přijít s něčím opravdu COOL. Ještě že jsem si dvd nekoupil, to bych se musel nakopat! Vyrazit z peněženky 99kč za takovou stupiditu s převelikými lacinými triky?! To teda opravdu nee... A už vůbec nebrat Asylum a hardcore dabing od Řitka video!!!

2012 (2009)

"Budu posledním prezidentem spojených států amerických."

211: Volání o pomoc (2018)

Slušný nástup začala později hatit jedna kravina za druhou....nakonec jsem byl rád, že to dalo na slušných ...40%

22 Jump Street (2014)

Blbina předčila blbinu a u téhle jsem se smál ještě víc! Pokud by jim vyšlo to co měli v závěrečných titulcích, byla by to super hlína! :-D 80%

24 hodin do půlnoci (1985)

Jeden z těch lepších béčkových snímků se Cynthií. Jednoduchá zápletka, hodně honiček a přestřelek. 75%

30 dní dlouhá noc (2007)

Slušná jízda, slušný jatka! Hnedle sem se vrátil do minulosti k filmu Věc (1982).

30 dní dlouhá noc: Doba temna (2010)

Bohužel o dost horší než jednička. Veškeré kouzlo se vytratilo a akce je jen pomálu... Další díl snad už ne!