Tygři železnice (2016)

Kdyby snímek působil jenom na válečnou tématiku, bylo by vše naprosto ok. Jenže když v tom lítá komedie a ještě ke všemu Jackie Chan, tak to nijak chvalně dopadnout nemůže. Jsem lehce zklamán z výkonu, ale zase musíme brát ohled dnes už na starého pána. Přeci jenom nikdo nemládne a ani filmovým hvězdám se to nevyhýbá. 55%

Feral (2017)

Nápad s nakažlivým virem super! I nějaká střeva se nám vyvrhnou, ale to tempo by chtělo malinko svižnější. 40%

USS Indianapolis: Boj o přežití (2016)

Na televizní produkci je to velmi dobře odvedené, sice je to chvilkami znát, ale dá se to při tom celkové příběhu odpustit. Role Nicolase Cage je z akčního žánru z prvů neuvěřitelná, ale postupem času mě ten jeho výraz kapitána amerického námořnictva přesvědčil. Říkám, tomuhle filmu chyběly akorát pořádné finance do trikových záběru jinak nic vytknout nemohu! 75%

Den dobytí Bastily (2016)

Nápad zajímavý, ale to klišé je prostě obehrané. Film jsem chtěl vidět jen kvůli Idris Elbovi. 40%

Konečná (2018)

Takové neonové Sin City, které zaujme svoji vizuální stránkou. Hodně povedené a propracované drama. 75%

Let (2012)

Říká se, že: "Pýcha předchází pád!". Tak nějak tomu bylo i v tomto snímku, kdy Denzel předvedl zase jeden ze svých lepších hereckých výkonů! 75%

Linka č. 657 (2015)

Sice hvězdně obsazený snímek, ale jak když koukáte na akční béčko. Nic převratného pod sluncem. Bandě zlodějíčků nevyjde loupež v kasínu a tak se rozhodnou zdrhnout místní mhdéééé :-D Jenže nasra*ný majitel kasína se nechce tak lehce vzdát a snaží se prachy dostat z5 za každou cenu! A ten konec? Úplně jsem z něj zvlhnul... 40%

Zúčtování v zóně 51 (2007)

Laciný snímek, který vás rozhodně pobaví. Mimozemská rasa se nás snaží vyhubit už celé desítky let a až nyní se to rozhodla dokončit. Úsměvné a zábavné :-D nic víc, nic míň. 10%

Za hranou možností (2018)

Dannyho parťáci se rozutekli a tak nastupuje Majki, aby předvedl trochu ze svého oboru. Jenže se to pokazí a přelstí ho jiný zloděj. A tak Majkímu nezbude nic jinýho, než sestavit nový bizarnější plán... Celkem zajímavý snímek. 50%

Bright (2017)

Nápad se mi líbil, ale to zpracování je nějaké nemastné neslané. Pořád mě tam něco chybělo... Škoda, třeba Smith předvede svoje umění v Bad Boys 3. 45%