Status Update (2018)

Asi každý někdy po něčem toužil a přál si, aby měl takové tři oříšky nebo kouzelný prsten :-D Ale když máte v moderní době aplikace v telefonu, tak proč ji nemít kouzelnou. A tak pro mladíka na střední, není nic snadnějšího než si něco přát. A že to bude někdy opravdu stát za to... 70%

Darc (2018)

Darc je drsňák, který se s ničím a s nikým nesere. A nějaká yakuza ho rozhodně nemůže rozházet. Napínavý thriller o muži, kterého předčasně propustí na popud jeho kamaráda od interpolu. Ten ho požádá o pomoc, aby mu našel jeho dceru... Průměrná akční zábava, která už dneska nikoho do kolen neposadí. 45%

Děsivá temnota (2018)

I slepá holka se dokáže pomstít za hříchy minulosti. Souhra náhod a okolností ji k tomu dopomohou. Jenže zarytý policajt je někdy horší jak hovno na botě. Celkem zajímavý thriller, který ke konci flashbacky vygraduje do finále. 40%

Truth or Dare (2012)

Pravda nebo úkol je celkem nudná zábava, kde se chce jeden člen rodiny pomstít skupince, která má na svědomí smrt jeho člena. Nudná vybíjená v podobě vyvražďování, která dnes i před lety musela působit úsměvně. 15%

How It Ends (2018)

Celý film čekáte na vývoj apokalypsy...což je v některých scénách super, ale Netflix se asi nemohl rozhodnou co s filmem dál. Škoda, protože tahle Road movie apokalypsa měla našlápnuta daleko na víc. 40%

Antisocial (2013)

Zajímavý nápad i když s něčím podobným přišel před lety Puls. Ale i tak bylo o zábavu a zabíjení postaráno. Být to nepatrně svižnější, zvedl bych hodnocení. Jsem zvědav na pokračování... 50%

Babysitting (2014)

Dvojka byla suprová zábava, která si na nic nehrála. Viděl jsem ji dřív a pod jiným názvem. Potom jsem zjistil, že to má ještě svého předchůdce a podle hodnocení jsem ho neváhal pustit. Jenže tenhle typ humorné zábavy už tu byl tolikrát, že tohle mě opravdu u srdce nevzalo. Kýčovité a pro mě nezáživné. Druhá hvězda za papoucha a rybičky. 40%

Big Legend (2018)

Pravdou je, že snímek je hodně užvaněnej. Akce je pomálu a když už se začne něco dít, tak to stojí za prd. "Bubáka" jsem si moc neužil (to byl asi vtip pro děti), takže jsem z filmu více zklamaný, než potěšený. Nejvíc stála za plus asi ta krajina, než herecké a režisérské umění. 15%

The Debt Collector (2018)

Vymahači dluhů mají tuhý a neústupný kořínek. O tom vědí svoje French a Sue, kteří pracují pro Tommyho, kterému dluží prachy hodně lidí. Jenže nikomu se nechce platit..... Celkem pěknej akční snímek, který ale ničím nepřekvapí. 50%

Pari (2018)

Nápad nebyl špatný, zpracování taky dobrý, ale ta stopáž to fakticky zabila. Letos už druhý hororový snímek z Indie, který stojí za povšimnutí. 40%