Alyce Kills (2011) odpad!

Vysoké ambice, které film na svém začátku má, se nenávratně během koukání vytrácí a zůstává jen holá kostra s názvem Alyce. Film musí něco dát, musí z něj vyzařovat nějaký potenciál. Bohužel celou dobu jsem se nudil, každou chvíli jsem koukal na stopáž, kdy ta prokletina skončí. Ano, sice na konci (posledních 8 minut) je solidní nářez, ale pardón, to že sem se předtím nudil tohle opravdu nezachrání! 0%

Amanda Knox (2016)

Pokud se tohle "opravdu stalo", tak jak je to prezentováno v dokumentu, smekám klobouk dolu! Výborné zpracování! 90%

A máte nás, holky, v hrsti (1980) (TV film)

"Mistr" Menšík byl manžel k popukání, chudák paní Janžurová. Aspoň, že se tomu mohl člověk zasmát a zamyslet se, jak to vypadá u něj doma. Není to u vás zrovna tak?

Amazing Spider-Man (2012)

Restartovat sérii Spider-Mana mě přišlo docela zvrhlý. Vždyť původní trilogie byla super, tak proč tohle? Ale ty hollywoodský nenažranci chtějí furt něco "extra" vylepšovat. U mě docela pěkný, ale originál je jen jeden a tahle napodobenina se tomu nikdy nevyrovná... 75%

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Původní trilogie si držela aspoň slušnou akční dávku, což se o Amazingu říct bohužel nedá. Bouchá sebou mezi mantinely ze strany na stranu a neví jakou cestou se vlastně vydat. Jestli věrně kopírovat svého "předchůdce" nebo smočit nohy v něčem jiným. Pro diváka celkem škoda, že konec zůstal otevřen, protože pokud studio tohle položí k ledu, tak už se nikdo nedozví jak příběh skončí. 60%

Amazonský kód (2012) (TV film)

Když se někomu znelíbíte, má moc a prostředky, tak Vám znepříjemní práci i přístup kam bude potřeba bouchnout nějaké to razítečko. Velmi poučný a zajímavý dokument. Jen by slušelo tam dát české titulky, přeci jen všici neumíme anglicky. 90%

Ambasáda (1985) (TV film)

Distribuční překlad na vhs je: "Ambasáda" pod hlavičkou: Filmexport Home Video.

Ambulance (2005)

Spíš akční road-movie komedie, než thriller a drama. Dvojice tragédů spáchá loupež a při útěku seberou sanitku (i s pacientem a sestrou), pak už je jen na nich, co udělají.... 20%

Ambulance (1990)

Thriller o obchodnících s lidskými orgány. Co všechno se může stát, když zkolabujete na ulici, přijede pro Vás sanitka, ale ta Vám nikdy pomoci nejela? Tak o tom je tento snímek.

American Heist - Americká loupež (2014)

Adrien Brody v roli kriminálníka? To si někdo vtipně vystřelil. Ty jeho pohyby, zlatý řetězy.....hodně jsem se nasmál, protože tahle role mu prostě neseděla. Radši ať se drží svého vesla a tohle nechá někomu jinýmu. Jinak příběh je jednoduchej, hodně jednoduchej....takže tohle akční béčko uspokojí málokoho. Zachraňovala to alespoň rychlá a zběsilá Jordana Brewster. 35%