Gangster Ka (2015)

Po hoooodně dlouhé době velmi solidní gangster film! Káčko je talentovaný od přírody, aby svojí inteligencí vytvářel dokonalé podvody! 90%

Ztraceni v Mnichově (2015)

Zajímavý přístup k naší historii podaný prostřednictvím mluvícího papouška a filmu, který málem nebyl dokončen. 40%

Polednice (2016)

Polednice byla tak hororová, jako já jsem režisér tohohle filmu! :-D Někdo mě bude muset vysvětlit o čem ten snímek měl vlastně pojednávat. 20%

Případ pro lyžaře (2016) (TV film)

Na původní snímek "Zvláštní případ" má tenhle nový remake hodně daleko! 40%

Případ pro malíře (2015) (TV film)

První film byl jako nějaký díl z krimi seriálu. Tohle už bylo horší a malíř Horác si hraje na vyšetřovacího tragéda, který chce dokázat, že v tom není zamotaný. Nakonec snímek musí zachránit Vašátko! 35%

Všiváci (2014)

Zajímavý dramatický příběh dvou bratrů (Ondřej Vetchý a Jiří Langmajer), která spojila a rozdělila jedna žena! 50%

Zvláštní případ (1971) (TV film)

Pravá zima Krkonoš a nadporučík Vašátko na dovolené. Jenže horská chata, kde pobývá se stane místem činu. 80%

Snídejte v trávě! (1969)

Krátká hůmorná groteska o uspořádaném pikniku dle Manetova obrazu Snídaně v trávě. Kdyby ve snímku neexcelovala Helča Růžičková, tak veškerý humor zůstal někde daleko před obrazem. 40%

Dlouhý podzimní den (1971) (TV film)

Odchod do důchodu se blíží a až teprve tehdy si člověk uvědomí, že nebude mít vlastně co dělat, protože zajetý stereotyp, který každodenně zná a umí se nedá změnit ze dne na den. 50%

Čekanky (1940)

Když láska jednou zakoření, tak žádný zákaz není svatý, aby se neporušil! A tak nezbývá než se přizpůsobit. 35%