Batalion (1937)

Film výtečně zpracovaný, herecké výkony super, ale nějak mě to neuchvátilo. 35%

Ta chvíle, ten okamžik (1981)

V protektorátním Československu operuje nejenom náš výtečný doktor (František Němec), ale i odbojová skupina (Rudolf Jelínek), která nutně potřebuje lékařskou pomoc. Ale lidé (Josef Vinklář) vidí jenom to, co nacistický režim (Luděk Munzar) chce a doktorovu skutečnou podstatu a povahu zakryjí temné stíny minulosti. 80%

Exponát smrti (1979) (TV film)

Špionážní drama o skupině, která chce získat informace o průmyslovém tajemství za každou cenu. Jenže nic nejde podle plánu a schyluje se k neštěstí. 35%

Babička čarodějka (1977)

Hrnečku vař, aneb jak neposlušný poddomek ke štěstí chtěl přijít. 70%

Sněhulákův sen (1986)

O jednom naivním sněhulákovi, který chtěl být králem. Jenže pýcha předchází pád. 70%

Trasa (1978)

Soudruzi v SSSR si nevěděli rady, tak musela nastoupit parta hic, aby jim ukázala jak se s naší Tatrovkou jezdí! 50%

Co je platno kárat, co je platno kázat (1977) (TV film)

Příběh mladého vojáčka, který se bezhlavě zamiluje do lehké děvy. Když však musí narukovat, slíbí, že se pro ni vrátí. 50%

Jakub (1976)

Příběh chlapce, kterého si po letech opět vezme jeho otec. Jenže ve skutečnosti nikdy nebyl v zahraničí, ale v ..... 50%

Ostrov pro 6 000 budíků (1977)

Co by se stalo kdyby budík nikdy nevznikl? A proč ho vlastně po ránu tak nenávidíme? 50%

Člověk není sám (1971)

Ideologické dílo, kdy se obětavá soudružka snaží pomoct svému kolegovy, který je obviněn z velezrady. 20%