Prvotní síla (1990)

Nudný film o sériovém vrahovi, který uznává satana. A né a né toho parchanta zabít, vždycky se vrátí. A když už se takhle vrací po stopadesátédeváté, tak už je to opravdu opruz na to koukat. 15%

Free Fall (2014)

Jane a celá firma je zdrcena smrtí svého kolegy. Jeho žena Pam ji poprosí, aby ji přinesla jeho věci. Při té příležitosti najde disk s informacemi, které nikdo neměl najít. Mladá ambiciózní žena vše nahlásí vedení, ale rozehrává tak nebezpečnou hru, která nemusí skončit dobře. Volný pád sází na svoji originalitu... 55%

Everest (2015)

Neskonalé množství horolezců se snažilo pokořit osmitisícovku. Někteří se však už nikdy nevrátili. 60%

Anomálie (2014)

Anomálie vytváří ze střípků vzpomínek a necelých deseti minut na které se bývalý voják probudí zajímavé dílo. 60%

Falešní poldové (2014)

Po dlouhé době zase komedie, kdy jsem vřískal smíchy a nemusel jsem se křečovitě smát a předstírat, že mě ten film vážně baví. Možná otřepaný nápad, ale s touhle dvojkou to neskutečně klape a ani na mžik se nenudíte. Tohle byl můj šálek kávy u kterého jsem načerpal potřebnou energii a rozhodně se nestydím ji doporučit na nudné nedělní odpoledne. 80%

Dokonalý šéf (2015)

Adam je prvotřídní šéfkuchař, měl vše na co si jen pomyslel, ale všechno dobré jednou skončí. 50%

Neplodná obrana (2008)

Šerif Larry je jednoduchý člověk, který k řízení města nepotřebuje moc. A tak když jednoho dne zmerčí u pumpy čtyři chlapy jak vedou ženu v poutech, tak se ji pokusí zachránit. Jenže ono je všechno jinak a do akce nastupují agenti FBI. 40%

Zocelovací kúra (2015)

James je manažer investičního fondu a je dopaden za podvod, když zjistí, že má jít sedět, dostane strach, že nepřežije prvních 24 hodin v lochu. Proto se obrátí s prosbou na Darnella, aby ho připravil na život v base.... 40%

Policajt ze sámošky 2 (2015)

Když už Paul dostane svoji zaslouženou dovolenou a jede relaxovat do Vegas, tak ho zločin dostihne i tam. 60%

Policajt ze sámošky (2009)

Tenhle tlouštík bere svoji práci opravdu vážně. Proto se nesnažte v obchodě ukrást lízátko nebo Vás zatkne. 80%