• Thriller

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Prve dve serie super,obzvlášť tá druhá.Ale tretia séria je fakt peklo..keď som to pozeral mal som pocit,že sledujem nejaký seriál pre násťročných na MTV.Pre mňa to bolo teda riadne sklamanie.Som veľmi zvedavý,čo prinesie štvrtá séria...

Strašení (1963)

Je mi jasné,že v dnešnej dobe to už asi tak na človeka nezapôsobí a obzvlášť,nie na mainstreamové publikum(bohužiaľ).Ale aj keď má film cez päťdesiat rokov,stále funguje,a to lepšie ako väčšina dnešných ducharin,ktoré sú preplnené efektami,ľakačkami a majú prestrelené rozpočty no aj tak vlastne nestoja za nič.The Haunting považujem za skutočne poctivý horror,ktorý sa prekrásne pohráva s divákom a jeho fantáziou,dokáže vystrašiť a buduje hutnú atmosféru počas celej stopáže.U mňa jednoznačne za plný počet.

Démon pomsty (1988)

Som si vedomý,že moje hodnotenie je troška prestrelené ale nemôžem si pomôcť. BAVILO MA TO!

V zajetí démonů (2013)

Totálny skvost!Vera Farmiga je proste top herečka a maximálne sa hodila na úlohu Lorraine Warrenovej. Popri duchárskych kúskoch dôjde aj na exorcizmus,čo v tomto prípade vôbec nieje na škodu.Celé to šlape na maximum.Nemám čo vytknúť.Pre mňa najlepší horror roka 2013.

Gremlini (1984)

Moja obľúbená vianočná rozprávka :)

The Divide (2011)

Tak toto už hej!Maximálne zdrcujúca atmosféra ktorá hustne každou minútou.Toto je fakt naložené psycho ku ktorému nemám vôbec žiadne výhrady.Postupný úpadok postáv je fakt peklo.Jednoznačne plný počet.

Vymítač ďábla (1973)

Pre mňa je to asi najlepší horor vôbec!Nemám čo dodať.Snáď by som ešte vyzdvihol úžasnú iba 14 ročnú Lindu Blair,ktorá v tejto nadčasovej kultovke doslova exceluje.

Pád do tmy (2005)

Super atmosféra!Film som naozaj dosť silno prežíval,tie úzke jaskynné tunely mi spôsobovali celkom slušnú klaustrofóbiu :) .Fakt pecka,asi ani nemám čo vytknúť.

Blade (1998)

Žiaden týpek neseká upírov s takým štýlom ako Wesley Snipes.Prvá a druhá časť sú moje obľúbené,no ale ta tretia je dosť prúser..

Záhada Blair Witch (1999)

Základný kameň všetkých found footage.Keď som to videl prvý krát v roku 2001 tak to na mňa spravilo naozaj dobrý dojem, tak isto to na mňa pôsobí aj dnes bez ohľadu na fakt že o FF človek v dnešnej dobe zakopne na každom rohu.