Ctihodný občan (2009)

Hodně dobrej film ,potomhle filmu jsem si hodně oblíbil Gearda Butlera.

23 (2007)

JiM Carrey ne jen že umí hrát výborně komedie, ale od tohoto filmu exceluje i v dramatech.Napínavé a celkově prostě dobré.

Muži v naději (2011)

Na to že to splodili Češi :D tak to celkem ujde -průměr .

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Tenhle serial se mi po třech seriích výborných vtipu a dobrých hlášek hned zařadil po Dva a půl chlapa jako nejlepší serial. Nasměji se skoro v každém dílu americký humor mě opravdu dostává.

V cizí kůži (2011)

Ou nečekal jsem že tak brzy se dočkám zas nějaké dobré komedie, sranda tomuhle filmu opravdu nechybí smál jsem se od začátku skoro až do konce, který byl spíše v romantickém podání,jinak strašně se mi to líbilo 80%. Tímto filmem jsem si oblíbil :, Jason Bateman ,který za posledních pár let natočil Výborné koukatelné filmy. A i když tento typ příběhu, že se ,,zamění duše,, kamarádů jsem viděl už tak 3x ,tak určitě to bylo jedinečné a dobré.Nejlepší komedie roku 2011.

Šéfové na zabití (2011)

Nasmál jsem se a skvěle pobavil :D akorát co na tom nechápu je proč ten debil (ZUBAŘ) s krásnou Jennifer Aniston na ten sex nešel :D .

Vyměřený čas (2011)

Parádní film ,strašně se mi líbí ten nápad s časem, Andrew Niccol -dobře ty.

Gamer (2009)

Asi nejslabší film Gerard Butler co jsem viděl ,ale vzhledem k tomu že má všechny filmy dobré ,tak Gamer taky nebyl k zahozeni. 40%

Pan Nikdo (2009) odpad!

Nevím jestli ten film někdo pochopil, ale já určitě ne :D nechápu jak muže mít tento film tolik % hodnocení je to úplně o ničem.