Kráčející skála (2004)

Dobrý,průměrný,film , Dwayne Johnson do ty role nadupanýho typka padne jako ulity.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů je zajisté Harry Potter a tento poslední a zároveň nejlepší díl byl opravdu pecka , napínavé od začátku až do konce výborně promyšleny příběh od prvního dílu až do posledního proste nádhera 90%

Texaský masakr motorovou pilou (2003)

Celkem dobrý horor ,spíš dobrý příběh párkrát jsem se lekl.Ale nevěřím že je to podle pravdy :D Průměr 50%

Muž na Měsíci (1999)

Po tomdle filmu se mi celkem jim carrey znechutil ,nevím vůbec mě to nebavilo podle mě to nemá skoro žádný dej, měl jsem co dělat abych se dodíval do konce bohužel :)

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Dobrá komedie s krásným dramatickým koncem , Sandler opět nezklamal , řekl bych že do teto role padl jako ulity. Zasmál jsem se ,pobavil jsem se to mi stačí ! 75 %

Rocky IV (1985)

Popravdě řečeno vůbec jsem nečekal že by se mi to mohlo líbit ,nejsem moc na tendle typ filmů spíše jsem jich moc neviděl ale po-rocky měním názor bylo se na co dívat od začátku až do konce konec byl mimochodem excelentní ,osobně doporučuju výtečný film 85%.

Marley a já (2008)

Tento film je jako ze života, je zde krásně zachycen vztah mezi člověkem a psem, myslím, že každý, kdo má psa se dokáže plně vcítit do tohoto filmu, konec je velice smutný a dojemný, ale zároveň svým způsobem také krásný. Film se mi velmi líbil 80%.

Trestná lavice (2005)

Film byl určitě výborný , zábavný, a vtipný líbilo se mi skoro vše až na vraždu starosty, to mě trochu zamrzelo . Dobrá dramatická komedie 75%.

Zamilovaný profesor 2: Klumpovi (2000)

Tak toto jsem nečekal oproti prvnímu dílu byl tento obrovský propadák. I když je Eddie Murphy dobrý komik a mám ho rád tak tady určitě zklamal . Když se tak zamyslím tak film byl úplně o ničem ,jediné co mě tak trošku pobavilo byly vtipné scenky kterých tam bylo bohužel málo 10%.

Yes Man (2008)

Jedna z nejlepších Komedii od - jim carrey zasmál jsem se,výborný příběh a neobvykle (dobrý) nápad. Jde vidět že jim carrey je prostě třída a výborný komik , Zooey Deschanel byla sexi a taky zahrála dobře,jinak přišlo mi to trochu jako Lhář Lhář ale výborný film 80%.