Arrow (2012) (seriál)

Pecka :)

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

strašně mě film zklamal ,čekal jsem jeden z nejlepších filmu co uvidím od Ben Stiller ,prostě 100% pecku a dostal jsem možná tak vyschlou skořápku ,neříkám že to bylo úplně špatné ale nad mé očekávání velké minus:(

Zpátky do ringu (2013)

trošku mě to zklamalo, čekal jsem víc :( ,ale za podívání to určitě stojí :)

Letadla (2013)

no, :D je to úplně stejný jak Auta s rozdílem že v autech závodí auta a v letadlech letadla :D :D :D, ale myslím že i tak stojí za to podívat se na tenhle příjemný film :)

Kapitán Phillips (2013)

Takže za prvé bych chtěl říct že tolik lidí na záchranu jednoho člověka mi přijde směšné ,zbytečně přehnané. za druhé se mi film líbil ,ale pak se to táhlo jak sopel z nosu, měl jsem pocit že běžím maraton ktereý nemá konec ,proto mě to začalo k závěru nudit a už jsem doufal v to že to každou chvilku skončí ,takže kdyby to nebylo tak dlouhé myslím že by to byl i dobrý 4 hvězdičkový film.Po kladné stránce myslím že námět byl skvělý a dobře obsazený herci především mého oblíbeného - Toma Hankse který určitě nezklamal . ***

Plán útěku (2013)

Super :) Stallon nikdy nezklame !!

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Parádní první serie ,která mě chytla jak hajzl papír v ohni ,výborné nápady ,skvělý humor .Ovšem i tento serial má slabší stránky ,což je v tomhle případě 3,4 serie - neříkám že je to tak špatný ,ale rozhodně se to nemůže rovnat začátku asi jako v každém serialu :(

Velký Gatsby (2013)

Ani nevím jak bych tento film charakterizoval,Přišlo mi jak kdyby se kus odehrával v 80. letech a další kus ve 2013. Velký Gatsby se mi líbil hlavně svojí originalitou ,ale chvílemi jsem se cítil jako na horské draze kdy příběh byl hodně zajímaví a náhle nudný ,nicméně musím ocenit efekty,barevnost a nádherné přírodní prvky jenž v tomhle filmu krásně vyčnívaly ,myslím že finančně tento film nebyl rozhodně levný.

Superbad (2007)

nic moc ,čekal jsem víc .Nejhorší je že tam jdou koupit pití a o tom je skoro půlka filmu -jak to mají koupit ,kde kdy jak to udělají prostě hodinu jenom o tom Nudaaaaaaaa.. ...... ani jsem se na to nedodíval ,bylo tam sice par srandovních scén ale to je asi tak všechno a děj byl naprosto lacinej !