Poslední vládce větru (2010)

Evidentne tu serial videlo naprosty minimum lidi. Ja si naopak musim rict, ze bych necekal, ze se povede nacpat cela jedna kapitola do filmu. Samozrejme, ze charaktery pak nezasvecenym mohou pusobit dost plose, ale jako fanousek musim ocenit, ze vsechny podstatny momenty jsou zachyceny a az na par detailu se nerozchazi se serialem. Asi to neni nejvetsi pecka pod sluncem, ale tohle si pokracovani zaslouzilo... skoda

Justice League Action (2016) (seriál)

Jak uz bylo receno, serial je sice zacilen spis na detske publikum, ale stejne u kazdyho dilu sedim prilepenej na obrazovku... V DC maji tolik skvelych animovanych serialu a filmu, az mi nedochazi, proc je hrana tvorba na urovni takoveho prumeru... Holt, zustavam u animacu :)

Scary Movie: Děsnej biják (2000)

Co blbnete, lidi? Nahodou nejvetsi pecka myho mladi od dob sam doma. Minimalne dvacet zhlidnuti :)

Justice League Unlimited (2004) (seriál)

Vážně nic? Žádný jiný komentáře? No nic... Suprovej seriál, kterej by si zasloužil vic informací. Fanouškům doporučuju.

Brickleberry (2012) (seriál)

Woody je nejlepší!!!

Špión (2015)

Řiť jak chceš

Klub sráčů (2000)

Neskutečnej skvost... úlet... nostalgie... totální bombice

Manituova bota (2001)

Skopčáky nemám moc rád a co se týče jejich filmové tvorby, tak mě taky nikdy nijak zvlášť neoslnili, ale tohle monumentální komediální dílo mě vždycky dostane do kolen... Santa Maria - bezkonkurenční evil guy, Abahači - Vinetač mluví za vše a Ranger je Ranger... Mimoto: "John pil z mýho hrníčku." "John spal v mé postýlce." "John mi vychlastal všechny lahváče," Je to prostě nejlepší western komedie všech dob a na paty se jí lepí tak snad jedině limonádový Joe. Well played, skopčáci, well played.

Poslední akční hrdina (1993)

Já mám tenhle film moc rád, ty čtyři hvězdičky jsou možná moc, ale za tu nostalgii a Arnolda Budweisera je tu nechám :D

Interstellar (2014)

Umaštěná ubrečená nuda v hezkým hávu a koncem, kterej to všechno totálně zabil... Vyhozený prachy za kino. Hodně průměrný scífko. Mohli si ho klidně odpustit. Já osobně nemám důvod si ho někdy v budoucnu pustit znova.