Zloba - Královna černé magie (2014)

Maleficent je z mého pohledu jedna z nejlepších předělávek klasické pohádky od USA tvůrců. Skutečně krásně zpracované, dojemný příběh, který neztratil děj. Angelina opět skvělá.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Ve 3D zážitek. Vytknula bych jen velmi zdlouhavé scény (hádanky, "večeře u Pytlíka...) bez nich mohl mít film o 30min méně. Jinak jsem, jako fanynka, fantasy a Petera Jacksona velmi spokojená a moc se těším na další díl.

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Musím říct, že závěrečný díl je asi nejhorší z celé ságy. Přesto jsem si jej nemohla nechat ujít. Některé scény působí velmi lacině, neprofesionálně...jsem zvědavá na Maliny :)

Méďa (2012)

Dvě hvězdy dávám jen za občasné dobré hlášky, jinak je to kokotina na entou...

Doktorka z Dixie (2011) (seriál)

Po shlédnutí první řady hodnotím pěti hvězdami. Seriál má snad všechno, co jsem od něj očekávala, tzn.romantiku, humor a nepředvídatelnost. Dala jsem na doporučení uživatelů ČSFD a vyplatilo se.

Netvor (2011)

Novodobá pohádka "Kráska a zvíře"

Miláček (2012)

Kromě výpravy mě film hodně zklamal. Doufala jsem v koncert souznění herectví, výpravy, kamery a dobrého příběhu, ale ve finále je to jen film, který po dokoukání odložíte v zapomnění. Dokonce ani Robert Pattinson a Uma Thurman mi radost neudělali :(

Tajemství kruhu (2011) (seriál)

Právě jsem dala poslední díl. Od první chvíle jsem doufala, že tento seriál bude mít alespoň poutavost a napětí Upířích deníků, ale ve finále jsem zklamaná a znuděná. Postavy jsou předvídatelné a nezajímavé...děj téměř stále vázne... a celé to vlastně nezachránili ani známé tváře... Je to ale škoda, protože potenciál tam někde schovaný byl.

Dorian Gray (2009)

Knížku jsem nečetla, ale z filmu jsem unešná... i v šoku. Bena Barnese jsem naposledy viděla v Letopisech a musím říct, že překvapil... a to nemluvím o Colinu Firthovi, který je prostě nejlepší. Chválu pěji i na hudební doprovod

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Hézké, dojemné, romantické. Další líbivý díl oblíbené ságy. Jsou tam sice mezery, kdy se kupříkladu Edward neblýská na slunci atd., ale milovník této tetralogie si přijde na své.

Časové pásmo bylo změněno