• Pohádka

Z pekla štěstí (1999)

Zdeněk Troška snad od "Jasněnky" nenatočil nic dobrého . Příšerná nuda , ale jelikož je dvojka až k nevydržení , ty dvě hvězdy dám .

Z pekla štěstí 2 (2001) odpad!

Otřesné a k nekoukání . Kdybych tušil , co Zdeněk Troška dokáže za nějakých 10 let , nedíval bych se na to ani náhodou .

Zvíře (1977)

Jedna z nejlepších komedií všech dob . A z nejlepších scén u mě vede ta , kde hází Raquel Welch po Belmondovi v parku její berle . Skutečně dokonalá zábava !

Wanted (2008)

Velice zajímavý produkt neznámého režiséra,který však má co nabídnout.Milé překvapení!!

Růžový panter znovu zasahuje (1976)

Můj bezesporu nejoblíbenější film celé Clouseauovské série.Kultovní hlášky,fantastické gagy,Clouseau je větší nešika než v předchůdcích a scénář je bláznivý.Proto 100%...... Zlatý glóbus 2 nominace ( v kategorii muzikál/komedie) : Nejlepší film , Herec HR - Peter Sellers .

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)

Nejvíce si cením hudby.Úvodní píseň a vpodstatě všechny hudební doprovody Johnyho Deppa který zde podal svůj nejlepší výkon za celou svou hereckou kariéru jsou až nečekaně vynikající.Nicméně i zbytek filmu je skvělý.Herecké výkony,režie i scénář . 90%!!.... Zlatý glóbus 1 nominace ( v kategorii muzikál/komedie) : Herec HR - Johny Depp .

Doba ledová (2002)

Výborný pohodový animovaný film se skvělými vtipy a dobrým scénářem.

Avengers: Nejmocnější hrdinové světa (2010) (seriál)

Po shlédnutí prvního dílu se mi začal seriál docela dost líbit.V podstatě i prvních deset dílů je skvělých a proto bych dal klidně i pět hvězdiček.Od jedenáctého dílu ale seriál začal být jako normální televizní seriál a proto bych dal tři hvězdičky.Poslední tři díly vás ovšem překvapí a zalíbí se vám na čtyři hvězdičky.A čtyři hvězdičky dávám i celkově tomuto seriálu.Škoda,kdyby měl film jen 13 dílů dal bych pět hvězdiček.

101 dalmatinů (1996)

Kreslené zfilmování bylo o dost lepší.Tento film má pouze celkem kvalitní herecké výkony jinak nic.A druhý díl se kvalitě vyrovná tomuto filmu..... Zlatý glóbus 1 nominace ( v kategorii muzikál/komedie) : Herečka HR - Glenn Close .