markuc

programator

Twitter: martinkucerak

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 25.7.2020  22:40
    Sexuální výchova (TV seriál) (2019)

prvni serie celkem zajimava, druha docela nuda a bez napadu, na treti si snad daji vice zalezet...

• 8.4.2018  23:36
    Tvář vody (2017)

cekal jsem vice...velmi pekne (technicky) natoceny opravdu klasicky pribeh jednoduche love story (cili jednoduchy scenar, se kterym si evidentne nikdo nedal moc prace) - za me lepsi prumer, 60%

• 6.4.2018  23:10

obcas trochu zvlastni chovani hlavnich hrdinu, jinak ale velmi dobry film (ktery nuti k zamysleni o nemalo vecech)

• 2.4.2018  13:55

za mne lepsi nez Harry Potter (nedokoukal jsem vsechny dily), i kdyz zde bylo az moc akce a ruznych CGI efektu...nenudil jsem se

• 1.4.2018  10:08

nenadchne, ale clovek se nenudi...cekal jsem vsak vice (nektere linky byly az moc zestrucneny) - vychazi lehce nadprumerny film

• 30.12.2016  15:13

nuda, sed, predvidatelnost,...

• 7.12.2016  21:49

Rozhodne lepsi nez cokoliv od DC, ale porad je to takovy uhlazeny popcorn - nuda a sed, zadne prekvapko, vsechno nalajnovane a precizne naplanovane.

• 7.12.2016  08:30

tak DC ty filmy vazne nejdou, je to jeden nekoukatelny prusvih za druhym - zlaty Marvel

• 12.9.2016  07:44

slatanina, finalni cast nikdy nemeli rozdelit na dva dily

• 14.7.2016  07:58

Po hejtu, ktery jsem na film slysel/cetl jsem si dal rozsirenou edici a cekal jsem celkem dobry komiksovy film - ale ani pres delku tri hodin jsem uspokojovy film nedostal. Nejsem fanda komiksu a od DC jsem necetl nic a diky tomu jsem se ve filmu uplne ztracel, dost veci a vztahu mezi postavami jsem nepochytil. Zack Snyder se vyziva ve zpomalovackach, ale leckdy jsou spatne umisteny a nijak nepomahaji deji - ten je obecne velmi neprehledny a i pres rozsirenou verzi to vypada, ze je az moc strihano - tento film mel byt rozdelen na dve casti. Uzije si ho tedy jen ten, co je fanda DC, jinak to nema cenu a jako samostatny film to proste neobstoji (kdo nezna DC, ten se zde nevyzna).

• 29.1.2016  21:29

natahovana kase, totalne zbytecny film...mozna dulezity pro Marvel, k rozsirovani univerza...pro divaky nuda

• 28.1.2016  22:44

skvele survival drama, moc krasna kamera a vyborne herecke vykony - oplati se videt v kine a s atmosem

• 28.1.2016  21:36

skvele navazani na puvodni trilogii - jedna se i nadale o dobrou filmovou sagu, kterou stoji za to videt a tesim se na dalsi epizody, za me jasnych 90%

• 6.9.2014  21:24
    Enderova hra (2013)

velmi dobre sci-fi a je fakt skoda, ze film financne moc neuspel

• 6.9.2014  21:21

nuda a sed, slaby scenar a hrozne voice-overy (nevidel jsem serial)

• 6.9.2014  14:35
    Veronica Mars (TV seriál) (2004)

velmi slabe, nudny pribeh a ty voice-overy naprosto zbytecne => nekoukat (podotykam, ze serial jsem nikdy nevidel)

• 18.5.2014  13:54

Skvely zazitek, akorat me poradne ted mrzi, ze jsem film tak odkladal, naprosto zbytecne.

• 7.5.2014  23:50

Obavam se, ze uz me ty filmy podle komiksu prestavaji bavit (lepe receno filmy od Marvelu z tohoto universa). Cim dal chudsi a slabsi pribeh za cenu drahsich efektu. Jako nenudilo to, ale ani nejak extra nezaujalo.

• 8.12.2013  20:53
    Elysium (2013)

Film rozhodne nezklamal, jde o dobre sci-fi a takovych se dnes moc netoci. Jeste ze mame toho Blomkampa.

• 8.12.2013  20:52

Vyborne natocene "dokudrama". Na Greengrasse je proste spoleh a Hanks nikdy nezklame. A k tomu jeste super hudba/zvukove efekty a kamera.

• 6.12.2013  23:06

Dobre komedie, bavil jsem se a to je hlavni. Jako pridavek jeste dobre natocena a se slusnymi herci.

• 3.12.2013  21:33

Ale jo, na film se dalo divat - takovy lehci nadprumer, delka filmu ani nevadi. Libila se mi atmosfera snimku, takova ta syrovost deje. Ale zbytecne prestrihane to bylo, podle me by se tema lepe vyjimalo jako miniserial (nebo jiny TV format).

• 8.11.2013  21:40

Slaby odvar jednicky, tento film radeji nemel nikdy vzniknout...

• 5.11.2013  22:39
    Red 2 (2013)

Tak tenhle film se vubec nepovedl, zmena rezisera znamena v tomto pripade daleko horsi akcni komedii nez jednicka - ani vice hereckych hvezd tomu nepomohlo.

• 4.11.2013  09:42

Hezky film, prijemna komedie - rozhodne jsem se bavil velmi intenzivne skoro cely film, velmi malo slabych momentu (a kdyz uz nejaky je, tak je kratky). Severske komedie mam rozhodne radeji nez hollywoodske, oproti americke produkci se mam cemu smat a necitim se u jednotlivych scen trapne. K filmu mam jedinou vetsi vytku, filmarske remeslo se zde trochu pozapomelo - vse zustalo na pul cesty, cas se venoval vypilovani scenare a na zbytek zbylo malo casu/energie.

• 24.10.2013  00:58

Horsi a hlavne o mnoho nudnejsi nez 5. Vykalkulovana a scenaristicky naprosto plytka zalezitost.

• 1.10.2013  22:03
    Šmejdi (2013)

Hodne spatny dokument - krome zpracovaneho tematu (ktere je vyborne a kvituji, ze se autori pustili do tohoto "bahna") nenabizi nic. Je to filmarsky nekvalitni, jako by zpracovane tema tvurcum "zatemnilo" mozek a tak zapomeli na to, ze to predevsim ma byt filmovy dokument. Po lepsim sestrihani mohla vzniknout reportaz do nejakeho investigativniho poradu v TV, na filmovy dokument to ale opravdu nema.

• 9.9.2013  16:02

Cekal jsem daleko vice, tohle byla docela sterilni nuda...Je skoda, ze posledni dobou blockbuster znamena mizerny scenar, zbytecne prebujele efekty, akcni strih a logicke nesmysly a jeste k tomu nekolikrat prestrihavany dej, aby se vysledek "zavdecil" kazdemu.

• 1.9.2013  22:17

Trestuhodne nevyuzity namet - skoda casu.

• 25.7.2013  22:24

Tohle se dost nepovedlo, vubec jsem nepochytil, co vlastne autori timto filmem chteji rici. Ze Amerika je trochu mimo a sesla ze sve cesty? To vime i bez tohoto filmu, staci k tomu Youtube a par videi. Ke slabemu scenari se jeste pridalo spatne natoceni, v tomhle filmu nefunguje skoro nic poradne. Je to vsehovsudy maximalne podprumer, ale nuda je jista, jesteze ma film jen hodinu a trictvrte.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17