Městečko South Park (1997) (seriál)

Po zhlédnutí všech sérií nemůžu jinak než za plnou palbu. Seriál si drží stále vysokou úroveň a hlavně je úplně jinej než ostatní animovaný hitovky. 5*

Babicovy dobroty (2008) (pořad) odpad!

Ano, jak se píše v obsahu, tak pan Babica je mistr, bohužel v úplně jiném oboru. Nejen, že je to kulinářský prase, ale ještě se na něho ani nedá dívat, aby se člověku neudělalo na zvracení. Pro pobavení slušná záležitost, kdo to bere vážně je retard. Tímto se milionům divákům TV NOVA omlouvám :)

Bastardi 2 (2011)

Po řemeslný stránce je ten film strašidelnej. Jedna hvězda za to, že jsem to dokoukal...... s úsměvem na rtech.

Gordon Ramsay: Noční můry kuchyně (2007) (pořad)

Ramsay jako kuchař patří mezi naprostou špičku na světě, jako člověk pak mezi naprostou špičku vocasů, taky na světě. To mě ale nezajímá a tahle jeho show, je to nejlepší co jsem za poslední dobu viděl, jen tak dál. 5*

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Skvělá podívaná, kdy češi zase jednou totálně nezprznili originál a šlape to jak má. Sice je pravda, že si Zdenda hraje na Gordona někdy až příliš, ale já mu to věřím, hlášky má vtipný a vařit taky umí. Těším se na další zaprasený restaurace, na další Zdendovi pojeby, prostě se těším na další série. 4*.

Bastardi (2010)

K tomuto snímku se hodlám vyjádřit jen na základě některých komentářů zde. Pro naivní košťátka, kteří žijí v iluzi, že takové školy neexistují mám špatné zprávy. Řiká se jim "spešky" a z devadesáti procent je tvoří cikáni, ze kterých jejich rodiče udělali na sociálce zvláštní připady a proto nejsou vzati ani do zvláštní školy. Samozřejmě jsou v tom peníze a tito jedinci, kteří tam "studují" jsou bohužel ještě horší než v tomto snímku. A jaktože mám takové informace? Nuže proto vážení nevěřící, že tam stále vyučuje moje tchýně, za což ji obdivuju, už jen proto, že ukazování penisů a nadávání do bílejch kund ještě není to nejhorší co se na tomto "neexistujícím" místě dá zažít.

Warrior (2011)

Pro mě absolutně nejlepší film roku a zároveň i největší překvapení. K bojovým sportům mám osobní vztah a proto jsem byl na celý film hodně zvědavý. Příběh je jednoduchý, ale skvěle naservírován, takže to je vlastně plus. Trošičku mi vadil konec....ale čert to vem, když se na to celou dobu tak krásně dívalo. Nick Nolte skvělý, Tom Hardy naprosto famózní 5*

Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

Chlápek, který má svérázný smysl pro humor, někdy září jako supernova, jindy spíš už takový vyhaslý bílý trpaslík. Záleží taky, koho si pozve, jak si sednou a od toho se pak odráží kvalita zábavy. Slušný 3*.

Opravdová kuráž (2010)

Temný western, no dobrá, zas tak temný to nebylo, mě to spíš nudilo a je čas si uvědomit, že harmonika se už nevrátí, bohužel. 3* jenom za mistra Bridgese.

Comeback (2008) (seriál) odpad!

Jak může člověk, který ohodnotí černou zmiji, nebo trpaslíka 5* a pak dát 4* tomuhle hovnu? Nechápu!