Lidice (2011)

Námět, který v sobě skrývá obrovský potenciál, natočit kvalitní a opravdu šokujicí snímek, který by se mohl srovnávat s americkými velkofilmy stejného typu.... mohl, kdyby ho takhle nezprznili. Film je nudný, špatně natočené scény samotného vypálení a popravení mužů na mě absolutně nazapůsobily, zkrátka a dobře odfláknutý a to je obrovská škoda. 2*

Doživotí (1999)

Určitě zajímavý a slušný snímek, který rozesměje a sem tam i dojme. Murphy i Lawrence to zahráli skvěle, perfektní práce maskérů, kteří mapují celý jejich život od mlaďochů až po staré pány..... A nakonec ta spravedlnost přeci jenom přišla, takže dobrý ne :) 4*.

Trhák pana Bowfingera (1999)

Příjemná komedie. Murphy si to zase jednou užil a já taky, takže moc nad tím nedumat a prostě se bavit. 4*.

Kancl (2001) (seriál)

Zase jeden z britských seriálů, který mě nadchnul, i když jsem mu musel přijít na chuť. Gervais je prostě magor a laťku trapnosti nasadil sakra vysoko. Americkou odnoš jsem z vesela hodil do odpadu. 5*

Román pro muže (2010)

Film sám o sobě je utahanej jako kráva, co mě osobně ale úplně vadilo nejvíc byly "herecké" výkony v čele s Donutilem. A proč Román pro muže? Nechápu. Jedinej světlej moment byla slušná hudba, jinak bych to poslal nemilosrdně do odpadu. 1*.

Zjizvená tvář (1983)

Film, který člověka buď dostane totálně na kolena, nebo ho po půl hodině vypne. Pro mě jízda v podání Al Pacina, který se svou arogancí, drzostí a brutalitě dostane na vrchol drogového bose, který absulutně neuznává nikoho jinýho, což se mu nakonec stane osudným. Finále, kde už pološílený nešňupe, ale přímo žere kokain, je až brutální masakr. 5*

Zuřící býk (1980)

Na filmy s podobnou tématikou se vždycky moc těším, protože bojové sporty jsou můj koníček a tím pádem jsem zvědavý, jak se s tím tvůrci poperou. Zuřící býk je naprostá špička tohoto žánru, kde nejde jen o box, ale i o život chlápka, který kvůli žárlivosti neváhal slušně proplesknout vlastního bratra, ztratit svoji lásku, svoji čest a svým způsobem i celý svůj život. Herecký koncert De Nira je pak kapitola sama pro sebe. 5*

Nutné k přežití (2006) (pořad)

Skvělá zábava, Bear je opravdovej borec a vůbec mi nevadí, že občas trošku podvádí. Scéna ve který rozkousne a zdlábne červa, kterej je větší než většina českých koček, ve mě dodnes zanechal takový zážitek, že se pujdu asi zase vyzvracet :) 5*

Kdo přežije (2000) (pořad)

Tahle reality show je hned po amazing race, věc, která mě hodně baví. Kdo chce vyhrát, musí mít perfektní strategii, ve který musí uplatnit všechny svoje dovednosti, včetně intrik, podrazů a mojí nejoblíbenější závěrečnou řeči před porotou. Tohle hodnocení patří samozřejmě jenom americký verzi, protože za tu českou ludru by někdo zasloužil pořádně nakopat do prdele.

Amazing Race: O milion kolem světa (2001) (pořad)

Reality show, která je opravdu zábavná a kde vyhraje ten nejlepší a nejrychlejší tým, takže zapomeňte na válejicí se lidi někde v baráku a dělajicí hovno. Slušnej adrenalin. 5*