Linkin Park – Talking to Myself (2017) (hudební videoklip)

Suprovej song z tolik kritizovaný desky. Navíc jak už tu bylo napsáno, tak jako čestná pocta na jedničku.90%

The Scorpion King: Book of Souls (2018)

Jo pokračování a vejvary všeho možnýho to Paul umí, nebo teda vlastně neumí viz tento trapnej nedodělek.15%

Nulová šance - Písčiny boha Seštha (1990) (epizoda)

Dobrá rozlučka s vesměs podařeným seriálem. Pěkné exotické prostředí a na závěr série opět důstojný protivník Phelpsova týmu. Možná, že je škoda, že tenhle seroš měl jenom dvě řady a dohromady 35 dílů, ale zase na druhou stranu skončil dřív, než se začal až moc opakovat a téměř na vrcholu.85%

Nulová šance - Pistolník (1990) (epizoda)

Další celkem podařenej vojeb hlavního záporáka. I když už je to v tomto případě jenom další ohraná variace něčeho co už tu bylo, ale ještě to jakž takž obstojně funguje.70%

Pahorek (1965)

Velice silný film o nezkrotné síle lidského ducha, která se nenechá spoutat, ani krutým potlačováním lidskosti. Vždy je zde touha po svobodě a síla vzepřít se krutému systému. Film každopádně konečně doplněn a užil jsem si nejen opět tradičně excelentního Seana Conneryho v hlavní roli. Každopádně rozhodně kvalitní dobová záležitost která si určitě zaslouží výrazně nadprůměrně ocenit.80%

1917 (2019)

Stalo se v roce 1917, aneb dva vocasové první polovinu filmu putují z bodu A do bodu B a při tom pronášejí rádoby hlubokomyslné dialogy. Problémem je, že pokud to máte jako já, kdy vám je jeden z hrdinů absolutně ukradený a druhý, který naštěstí včas zařve vás vyloženě irituje, tak to tomu filmu postaveném hlavně na té dvojici opravdu nepomůže. Jeden se pak musí přímo smát při té scéně s pádem letadla. Jako pomoci nepříteli a pak se divit, že vás sejme... To jako vážně?! No aspoň se jeden tou bezbřehou stupiditou pobaví. Z žumpy tohle veledílo tahá jenom precizní kamera a vcelku padnoucí hudba které však tak nějak zapadnou v tom konceptu artové onanie, která však nezakryje, že ten film jako celek stojí za howno. Sorry tady si na válku někdo jenom hrál a já neměl pocit, že jsem v ní ani na minutu.25%

Le Mans '66 (2019)

Tenhle film je jedna velká nafouknutá bublina. Stačí do ní píchnout a pod povrchem nezůstane nic. Ano pravda, víc než závodní auta nebo formule mě baví rallye či moto GP, ale i tak třeba rivalové se kterými se to srovnání prostě nabízí, ať chcete nebo ne, mě bavili daleko víc i díky postavám kterým člověk jejich motivaci a odhodlání věřil. Tohle je celé takové prázdné a studené a když už mě ani můj oblíbenec Bale nebavil, tak už je potom něco opravdu špatně a ani ta precizní technická stránka to potom nevytrhne.35%

Nulová šance - Kult zlata (1990) (epizoda)

Zase trošku přehnaný, ale budiž to k tomu patří. Když tu bylo vydávání se za ďábla tak proč ne i za boha?75%