Krvavá aréna (1991)

Mix válečného filmu a arénovky s vesměs neznámými herci. Bohužel ti mě tu vůbec nezaujali a souboje jsou přinejlepším průměrné. Holt tohle jsem za svého mládí neviděl a dnes na tom nic extra neshledávám.25%

Deadly Ransom (1998)

Má to pěkný exteriéry a nevypadá to podfinancovaně jako většina dnešních béček, ale tím veškerý výčet kladů končí. Bohužel se jedná o hroznou nudu s minimem zapamatování hodných scén a skomírajícím Avedonem který měl v první půlce 90 let našlápnuto k tomu stát se akční hvězdou, ale pak šla jeho kariéra rychle do kopru. Brion James pak hraje opět toho bláznivě přehrávajícího záporáka a už je to únavné. Ani závěrečný souboj mě moc nenadchnul takže bída. Ke shlédnutí je to na youtube, ovšem já to moc nedoporučuji.15%

Příšerný host (1927)

Na dobu vzniku a s přihlédnutím k tomu, že se jedná o jednu z režisérových prvotin je to určitě podařené dílko. Má svižný tah na branku, všechno pěkně odsejpá a souhlasím určitě i s názorem, že děj je dostatečně srozumitelný a tak mi absence zvuku ani nijak zvlášť nepřekážela. Finální pointa je pak určitě pěkně vypracovaná. Něco jsem tušil, ale musím se přiznat, že jsem to úplně neuhodnul. Takže za mě spokojenost a hlavně ten důmyslný konec to nakonec vytáhnul na tu čtvrtou hvězdu. Navrch pak přihazuji 70%

Špión, který mi dal kopačky (2018)

Film tak imbecilní, že ani slušné akční scény ho nezachrání. Souhlas s Lacem, ale já dám jenom 1* 20%

Bumblebee (2018)

Mě ty Transformátoři prostě baví a je mi fuk jestli to dělá Bay nebo někdo jinej. Za mě poctivých 80%

Jde si pro nás noc (2018)

Slušná dvouhodinová přehlídka ultra brutálního násilí a zabití na tisíc a jeden způsob to jo, ale víc ani náhodou. Pravda pořád se tu někdo z někým masakruje, ale tak nějak mi tu chybí důvod celého toho masakru. Pravda na začátku se režisér snaží rozehrát něco jako příběh, ale to bolestně nefunguje a tak zhruba po půlhodině dojde k rezignaci na jakýkoliv děj a až do konce se každý snaží zabít každého. Gore je sice fajn, ale po chvíli se omrzí. Navíc se člověk musí usmívat nad nesmrtelností všech aktérů bitek. Nejvíc mě pobavilo když v tom dívčím trojboji frajerka zjistí, že má téměř odpadlej prst tak ho bez mrknutí oka odřízne a bojuje dál a to je ještě slabota bojovat se dá i s nožem v břiše dokonce i s podříznutým krkem. No proč se v tom dál pitvat nenudil jsem se, ale asi už jsem moc starej a mám něco nakoukáno a z tohohle si na prdel fakt nesednu.50%

Slender Man (2018)

He he já viděl dobrý rip, ale to nezakryje, že je to naprosto špatný film. Tyhle bubačky pro dětičky už mě fakt nezvednou ze židličky. Tohle originalitu a atmosféru nevidělo ani z rychlíku. 1* za to, že jsem to nevypnul.10%

Pád domu Usherů (1928)

Moje další zkušenost s němým filmem. Tenhle kousek bych asi hororem nenazval, ale je fakt, že atmosféru to má s patřičným hudebním doprovodem opravdu slušnou. Jiné verze jsem zatím neviděl. Touhle jsem začal a určitě dám minimálně ještě tu z roku 1960. Takže já se nebál, ale v kontextu doby to lidé asi vnímali jinak.60%

Death Kiss (2018)

Jestli to byla pocta Death Wish, tak se to hrubě nepovedlo. Jako parodie možná, ale to tak maximálně.15%