Toxin (2003)

No úplně hloupý to nebylo. Málem jsem dal 3* bohužel mizerná a nepřesvědčivá pointa to zazdila.45%

Stydlivý polda (2000)

Mno... nic moc komedie. Přitom je tu spousta potencionálně zábavných postav. Obsazení rozhodně není špatný, ale bohužel jsem si chvílema připadal jak stydlivý divák za to na jakou blbost se to koukám.25%

Past bosorky (1989)

Za tím závěsem něco je... Jo asi okno nebo něco takovýho! Ironicky hláškující detektiv je skvělá volba na hlavní postavu. jinak lehce naprůměrná béčková duchařina z účastí kundičky Linney a její již téměř povinný sprchovací scény a navíc jí nepřežije a nahá umírá! Kurva co víc si přát.70%

Kripozoidi (1987)

Linnea ve sprše. Plyšová krysa. Dítě vetřelce! Co dodat. Trash jak prase DeCoteau a jeho neuvěřitelný debut a jeden z fakt mála pokladů co vytáhla řitka video. A ten krásnej podvodnej obal...MLASK!!!80%

Hollywoodské rajdy s motorovými pilami (1988)

Bravo Frede! Nevím jak mi mohl tenhle trash, tak dlouho unikat, ale mistra Raye tu je možné vidět ve vrcholné formě plné ujetých nápadů, neskutečných hlášek a brutálních nekorektností. Skoro se při sledování tohohle bijáku nechce věřit co dneska jeden z mistrů oboru točí za píčoviny. jo a Linnea je prostě super pička!75%

Bobby Z (2007) odpad!

Strašně plytký a tuctový. Prakticky nekoukatelný. Navíc Paula Walkera jsem fakt nikdy moc nemusel.5%

Zloba - Královna černé magie (2014)

Nic proti pohádkám a fantasy, ale tahle mě extrémně nudila. Hvězdičku dám za efekty a vizuál. Jinak bída.15%

Chobotnice - Il patto (1998) (série)

Podobné jako osmá série. Svoji úroveň to rozhodně má i když co do akčnosti kvalitní deprese a postav který by mě bavili se mi to zdá slabší než série 1 až 7. Na druhou stranu osmou a devátou je třeba brát spíš speciálně, protože i děj to má svůj vlastní a na ty ostatní řady seriálu Chobotnice to má jenom minimální návaznost. Sicilské prostředí je určitě plus a ani dějově to není úplně špatný. Takže pořád jsem se nenudil, ale platí, že Chobotnice z Placidem a dalšími ze současnosti mě baví víc než tahle situovaná do padesátých let.55%

Sedm (1995)

Dvě slova : Filmová geniálnost. víc snad k tomuto filmu netřeba dodávat. Vrchol Davida Finchera a žánru thriller. Film který už pravděpodobně nebude překonán. Ať už je to tou neskutečně temnou a depresivní atmosférou nebo ďábelsky promakaným dějem a absolutně totálně odrovnávajícím koncem. Většinou je mi tu žebříček nejlepších CSFD filmů k smíchu a co v něm některý nádhery pohledávají mi hlava nebere, ale z umístěním tohohle bijáku v elitní desítce databáze rozhodně žádnej problém nemám. Jasných a drtivých 100%

Spring Breakers (2012) odpad!

Tohle byla fakt divoká jízda... Divokej a nekontrolovatelnej odpad tak maximálně.0%