Vražedné spolčení (2014)

Ne sorry tohle mi fakt jako hlubokomyslný sociální drama nepřišlo ani náhodou. Ta matka je taková dylina, že bejt moje vlastní tak bych jí asi zabil taky a její dcerušky jsou pak důkazem, že jablko nepadá daleko od stromu. děsná chujovina nechápu ty pochvalný komentáře tady, ale to mi asi ani nepřísluší.10%

The Veteran (2011)

Super ty vole další voják z traumatem co se potřebuje vykoupit tím, že všechny postřílí. už mám fakt tohohle klišé plný zuby je to furt dokola nemluvě o tom, že je to nuda. Snad jenom ten konec jakž takž ušel.25%

Bloody Murder 2: Closing Camp (2003)

O něco snesitelnější pokračování katastrofálního prvního dílu. Říkal jsem si jestli má vůbec smysl točit pokračování k takový trapošině jako byla jednička, ale teď můžu říct, že jí to směle strčilo do kapsy. Možná bych dal i 3* kdyby to nebyla až tak děsná a okatá vykrádačka Pátku 13, ale dá se na to koukat.45%

Pomoc! Vražda! (2000) odpad!

Pomoc! Píčovina! Já mám náhodou slabost pro podobný slashery obzvlášť z tématem letního tábora, ale takhle nudnou odfláknutou a domrdanou amatérštinu aby jeden dohledal. Fuj blivajz! 0%

Střílej bez varování (2007)

Není to špatnej film. dotýká se ožehavých témat hlavně co se Velké Británie týče. jenom bych tu potřeboval nějaký výraznější rozvinutí děje a myšlenku a ne jenom aby film na jednu stranu hlásal, že všichni muslimové jsou teroristi a na druhou stranu zase tvrdil, že jsou to vlastně milí usměvaví a sympatičtí lidé... Nebo teda takhle to samozřejmě není, ale použil jsem tu nadsázku abych vyjádřil rozpolcenost filmu a fakt, že to jakým směrem se chce ubírat a jaké, že to poselství chce předávat vlastně neví ani on sám.50%

American Idiots (2013) odpad!

Fuck off USA! No za ten výstižněj název si to zaslouží aspoň těch 5%

Bitva o Planetu opic (1973)

Tohle už bylo slabší. Tady už začíná opičí série lehce vařit z vody. Nebýt tam ta bitva na konci, tak už je to totální nuda. no škoda možná, že po čtvrtým dílu už to mělo celý skončit.35%

Dobytí Planety opic (1972)

Ok tak tu všichni kolektivně nadávejte na to jakej je tenhle díl sračka, ale pro zaplnění mezery v příběhu je prostě potřebnej aby jsme se dozvěděli co vlastně vzniku planety opic předcházelo. Nemluvě o tom, že atmosféra je opět hutná a finále celkem působivý. hlavně nadřazený lidstvo konečně dostalo co si zasloužilo! 65%

Útěk z Planety opic (1971)

Můj nejoblíbenější díl po jedničce. dívím se tomu nízkému hodnocení. Perfektní ukázka USA paranoii a jejich pocitu neustálého ohrožení a Eric Braeden je znamenitý záporák. Perfektní díl. Za sebe mu dávám 85%

Do nitra Planety opic (1970)

Tak oproti nepřekonatelný jedničce to stojí o level níž. Netvrdím, že je to úplně špatnej film. Dokud tam do toho nezačali srát tu pointu z radioaktivními mutanty, tak to bylo úplně v pohodě na 4*, ale ten konec to zabil. Pokud to bylo v plánu od začátku, tak to šlo určitě zakončit líp to mi prostě nikdo nevymluví.60%