Machete (2010)

Toz Dobre to bylo Seagal byt tam byl jenom chvilku se mi po nejaky dobe zase libil Rodriguez se nezapre spousta uletu a takovej symbolickej konec kdy Seagala nemuze nikdo zabit a tak to musi udelat sam zajimava uletarna dost se mi to pozdavalo

Soudce z pekel (1996)

Tak konečně se mi po letech povedlo vidět tenhle film aspoň v AJ a moje sbírka filmů od Johna Eyrese je tak konečně kompletní. Tenhle režisér i když se vesměs pohyboval v béčkových a trashových vodách, tak měl rozhodně větší ambice, než se stát dalším Rayem nebo Wynorskim. Jeho režisérský rukopis je tu zcela charakteristický a podařilo se mu filmu opět dát velice podmanivou atmosféru plus David Keith a jeho soudce z pekel nemá chybu. Jenom ten Martin Kove kterýho jsem nikdy extra nemusel to trochu kazí a škoda, že nezařval v té scéně kdy ho Keith nahání spolu se svými pekelnými psi. No já možná nejsem zcela objektivní, ale Eyresův styl mě prostě baví a není od něj žádný film který by se mi vyloženě nelíbil, tak proč si trochu nepřisadit. No a na závěr mi to nedá si nerejpnout milý Sebastiane nevím co z tvé sračky mělo vylézt, ale tady je má odezva a konstatování, že je mi smutno z toho, jak se z nadšenýho fanouška podobných béčkových filmů stal permanentní odpadní odjebávač, neschopný napsat když už nic aspoň pořádný komentář.70%

Hra naslepo (1993) (TV film)

Peckovni thriller se skvelou pointou Hauer ty psychopaty proste umi tohle je ukazka jak z minimem hercu a akce udelat film postaveny jenom na fakt chvilema az neprijemny atmosfere takovyhle kousky muzu taky a kdyz jsou vkusne zpracovany jako tento tak neodmitnu

Návrat muže z bažin (1989)

Jo bazinac jim nakope prdel! mlady Wynorski v hororove komedialni skvely forme naprosto nepremozitelnej hlavni hrdina zaplava hlasek a hlavne ten skvely pocit bezprostrednich 80 let to neodmitam

Skleněná past (2005)

Tak sem ziskal ke zhlidnuti dalsi dilko Freda Olena Raye hm tak co tu mame? obri mravenci zabijejici v mrakodrapu?! tak sem to dal a bez studu priznavam ze sem nadsen!!! Ray si to u mne v posledni dobe par ne uplne brilantnimi zetky rozhazel ale timle opet stoupnul v cene je to neskutecne debilni pribeh z neskutecne debilnimi herci co maji opravdu neskutecne debilni dialogy a je to opravdu neskutecna zabava tvrdte si co chcete ale ty mechanicky mravenci vypadaji porad lip nez kdyby si je vzal do prace treba nakej pocitacovej trikar spolecnosti Asylum ja sem proste uchvacen a za pet nedam jenom proto ze obcas ale opravdu jenom obcas mam i uctu k necemu cemu se rika filmova kvalita

Stínové komando (1997) (TV film)

Tady se klidne podepisu pod to co napsal POciSEM je to tak ocividny ze se divim ze si toho nikdo jinej nevsiml uz ta koncepce filmu komando se jede pomstit na ostrov stvoreny z co nejvic hvezd prevazne 80 let ta uvodni scena je jak vystrizena z expendables akorat ze tohle bylo driv a role kterou hraje Trevor Goddard je ta sama kterou hraje Lungren nas proste neprechcijou odhalily jsme je ja teda za pet nedam takova pecka to neni ale to ostatne nejsou ani Expendables ale ty ctyri si to zaslouzi ostatne Hogan Weathers Kove Blanks Drago Goddard a navrch cica Shannon Tweed pohromade v jednom filmu co vic si prat?

Chyťte Hitlera! (1942)

Vidis ty papiry? nedobre! fakt naprosto ulitla zalezitost takhle nejak si amici predstavovali druhou svetovou valku vazne se to brat neda na druhou stranu vetsi parodii na dany tema jen tezko najdete Hitler ma jizvu pod knirkem a v Mnichove povstala treti rise z jeho mozku a ten konec ten je fakt ultra kdo nevidel neuveri

Poslední plavba (1999)

Chce jeste nekdo cigaretu?! spolu s demolici muj nejoblibenejsi Wynorskiho ulet hlavni hrdina je samozrejmne totalni pridrtztaska uz ta uvodni zachrana letadla hodne napovi o cem to bude ale Ice je tu co by drsnej pirat nejvic v pohode co jsem ho mohl v podobnych zetkach videt a tahle akcni verze titanicu mne proste bavi Wynorski je proste nejvetsi master v oboru jak vsechno a vsechny setrit vcetne sebe samotneho a to muzu

Turbulence 3: Heavy Metal (2001)

Jak sla turbulence dal je to lepsi a lepsi tohle je opravdu totalni parodie vazne to brat nelze ale zabava je to proste kralovska nevim jak komu ale ta hudba se mi libila a film radim celkove velmi vysoko v soutezi o nejvetsi zetkarskej ulet vsech dob jenom skoda ze nevznikla turbulence4 pri zachovani stoupajici kvalitni demence by to bylo dilo na 5 hvezd

Operace Monolith (1993)

Eyres to rozjel na plny obratky tenhle kousek rozhodne naznacil ze z nej neco bude zadnej zazracne vizualni film ale celkem originalni namet atmosfera plus v pohode hlasky hlavnich hrdinu