Mea Culpa (2014)

Solidní věcička, ale nic z čeho bych se vycákal. Jako určitě oceňuji, že ten film je maximálně svižnej, nenudíte se ani minutu. Akce je drsná a nekompromisní. Pravda hlavní hrdina na mě jako nějakej extra zabiják nepůsobí a o nějaký originalitě příběhu se nedá moc mluvit... Ok to patří k věci. Jenom škoda, že ten film má na moje gusto někdy až moc velkej spád a občas se při sledování akčních scén nemůžete zbavit dojmu, že kameraman má akutního Parkinsona a střihač se taky zrovna nevyznamenal. No tři hvězdice tomu nakonec plesknu.50%

Výchozí bod (2014)

Sovětští vědci objevili nerv spojující oko a prdel. Jak na to přišli? No vzali pokusného člověka a jehlou ho píchli do řiti až mu vytryskli slzy. Pak ho tou samou jehlou píchli do oka a dotyčný se okamžitě posral! Co z toho plyne? No do kina se dá jít na dost lepších filmů než je tento. Viděn čórnutý rip. Neptejte se kde jsem ho vzal.20%

Lživý svědek (2009) (TV film) odpad!

Místy až totálně WTF film fakt hrozně divnej. Totálně žánrově nevyhraněnej. Ani napínavý. ani akční a ještě to má dva díly?! No tak to už je moc totok. Shovívavost se nekoná. Do pekla s tím!!! 5%

7500 (2014) odpad!

Tak tohle vážně nechápu. Fakt mi hlava nebere jak se může někdo sebrat a jít natočit kopírku tak sračkovního filmu jako je Airborne?! A to jako nekecám ten film je fakt obšlehnutej od začátku až do konce. No Airborne mělo aspoň Marka Hamilla. Jako netvrdím, že tam byl nějak super, ale rozhodně o třídu přehrál všechny ostatní. Tady máme jenom bandu totálně nesympatických a dementních postav kterým jsem fakt nepřál nic jinýho než aby všichni do jednoho chcípli a rozpadli se s tím letadlem na milión kousků. Atmosféra naprosto nulová, děj o ničem no a pokud jste viděli Airborne, tak i ten konec pro vás bude totálně předvídatelnej. Jako já jsem nevěřil, že budou schopní to i úplně stejně zakončit a ono jo. To mě fakt dorazilo. Inu takhle to dopadne když se někdo rozhodne natočit kopii totálně zbytečnýho filmu. No a pokud jsem Airborne dal odpad, tak ani v tomto případě prostě nemůžu udělit jiný hodnocení. Dokonce bych šel i do mínusu kdyby to šlo. Jinak tohle mělo fakt 80 minut? Přišlo mi to spíš jako by to mělo tak minimálně 3 hodiny jak se to neskutečně vleklo. Jo a navrch to točil režisér takovýho nářezu jako je Nenávist??? To jako fakt?! Tak velebnosti a duvenblejt.0%

Chobotnice - Indagine sulla morte del commissario Cattani (1995) (série)

Marná sláva, ale se zdejším nízkým hodnocením se opět neztotožňuji. Pro mě je tenhle seriál pořád kvalitní. Dokonce bych řekl, že sedmá série je od smrti Cattaniho ta nejkvalitnější. Nic proti páté a šesté, taky se mi líbili, ale už se mi zdálo, že ten seriál nemá takovou tu typickou atmosféru ze starších řad. Tady se opět vracíme na Sicílii což je jenom dobře. Sedmá série víceméně pátou a šestou ignoruje a navazuje přímo na čtvrtou. Opět se vrací totální atmosféra beznaděje a hlavně nekompromisnost a brutalita. Hned v prvním díle zařve sedmiletej fakan a deprese pokračuje dál. tenhle seriál měl prostě koule to se nedá popřít. Nevím v kterým jiným krimi seriálu jsem viděl oddělat tolik kladných postav a aby se to vykompenzovalo, tak to ve finále schytají i ty záporné. Já prostě ten rozdíl v hodnocení tady moc nechápu. Pro mě je to pořád kvalitní a seriál si pořád drží svoji laťku vysoko, ale to je fuk ať si každej hodnotí jak chce já této řadě dávám 80%

Dokažte mi vinu (2006)

Dokažte mi vinu, nebo držte hubu! No co vám budu povídat tahle ukecaná story mě moc nechytla a Vin Diesel mě opravdu nepřesvědčí o tom, že by disponoval něčím jako je herecký talent. Smůla.30%

Šepoty (1990)

Mno... Žádnej extra povedenej thriller to není, ale zase nic co by mě unudilo k smrti. Vrah tu není zrovna výkonný. Nechá se snadno odzbrojit a zlikvidovat, takže to není žádnej bourák, ale zase je celkem dobře zahranej a po nudnější první půlce je ta druhá lepší a závěrečný finále nakonec i celkem vydařený.50%

Bazén (2001)

V půlce jsem to chtěl vypnout, pak se to trochu rozjelo, ale i tak bych ten film nejradši utopil.10%

Bounty (1984)

Takový klasický dobrodružný film a kdoví kolikáté už zpracování tohoto tradičního příběhu. I když pravda u mě jediné které jsem viděl a nic zásadního proti tomuto filmu nenamítám. hudba je podmanivá, prostředí exotické a příjemné a mladý rebel Mel potěší v jedné ze svých starších rolí. I když je pravda, že v té době ještě nebyl zdaleka tak vyprofilovaný a starý bard Hopkins ho svým projevem trochu strká do kapsy. Jinak celkem podařenej film jenom škoda té trochu nudnejší a ukecanější prostřední pasáže. začátek a konec ok.60%

November Man (2014)

No vida zase se mi povedlo bejt první (ano přiznám se občas to dělám schválně) Každopádně je na místě mluvit o velký spokojenosti. Brosnan to byl vždycky pan charizma a i když už taky zestárnul a dávno není agentem z povolením zabíjet, tak ze svých schopností nic neztratil. Jenom jsem se bál abych nedostal ukecanej špionážní thriller co mě unudí k smrti a světe div se dostal jsem neuvěřitelně svěží drsnej akčňák z paradním tempem ve kterým se furt něco děje. Přestřelky jsou nekompromisní a parádně přehledně natočený. dokonce ani ty scény kde se kecá mě nenudili a i když mám do perfektního Angličtináře pořád daleko (zdravím vegetola.mp) Tak v kostce jsem ten příběh pochopil a musím říct, že vůbec není hloupej. První půlhodina je přímo vynikající pravda pak akce ustoupí a začne se tu i kecat, ale no problema Pierce to bez potíží utáhne. já toho chlapa prostě můžu a tak trochu se teď stydím, že jsem o tomhle filmu neměl ani šajnu a dozvěděl jsem se o něm náhodou. Pravda nastolený tempo nevydrží po celej film a je to hlavně o střílení soubojů je minimum Pierce tu má jednu kratší bitku, ale na jejím střihu je až moc okatě vidět, že on se jí téměř nezůčastnil, ale k čertu s tím. Tohle není jeho hlavní devíza. On je hlavně pan herec a pokud jde o akci tak z pistolí si bohatě vystačí. Jinak akce je celkem drsná je to tentokrát Rko jak vyšitý žádný PG-13 a kvalitní akci ještě podkresluje svižná Beltramiho hudbička. K maximální spokojenosti chybělo jenom málo a chvílema jsem opravdu přemýšlel, že tomu vrazím plnou palbu. Každopádně Pierci pořád si borec a opravdu moc rád bych tě viděl v příštích Expendables!90%