Parchanti spí dobře (2013)

Parchanti spí dobře. Wacoslav1 špatně. Pokud ho tedy neuspí podobně nudná zplácanina všeho možnýho.30%

Doktor Smrt (2010) (TV film)

Atraktivní námět, unylý zpracování. Škoda byl jsem na to docela zvědavej.25%

Krvežíznivé opice (2007)

Vysajme za střízliva chlazené opičí mozečky a to bude do kozaka teprve pořádná prďácká zábava!25%

Dědictví aneb Kurva se neříká (2014)

Kurva to je samý led v té sklenici a žádný chlast v ní! Hmm takže ne. Bohužel je mi líto, že to musím konstatovat, ale nefunguje to. Udělal jsem všechno proto abych si film užil. Chtěl jsem si ho užít. Nedal jsem na nic moc ohlasy. Před kinem jsem se posilnil aby byla nějaká ta zábavná hladina v krvi pak naběhl ke kase a hrdě zahlásil : Jednou na Dědictví aneb KURVA se neřííííká (ty vole těšil jsem se až to pronesu). Pohodlně jsem se usadil v prostřední řadě a vychutnal si mimo jiné trailer na Babovřesky 2 abych věděl jak asi tak bude vypadat absolutní dno České filmové kultury. A pak už jenom rozpačité pocity. Polívka do toho dává všechno snaží se seč mu síly stačí, ale nezakryje fakt, že dějově je to absolutně o ničem a kouzlo se prostě jaksi vytratilo. Celé to stojí na Bolkovi na ostatních je až moc vidět, že se do toho prostě nikomu moc nechtělo a nakonec to jaksi z povinnosti odehráli. Celý je to takový mrtvý nevidím tu to nadšení a živelnost provázející první díl. Tam byla sice dějová linie taky jednoduchá, ale fungovalo to. Tady je příběh rozvinut hned několika směry, ale všechno zůstává nedotaženo. Ne prostě ne nešlape to. Polívka rozhodně pár dobrých hlášek dá, ale i on už místy působí takovým unavenějším dojmem prostě už to není ten Bohuš z prvního dílu. Drží to sice tady nad vodou naprosto maximálně, ale to nestačí. Takže pro mě zklamání na film jsem se docela těšil, ale bohužel se mi opět potvrdilo, že originální staré klasiky by se prostě měli nechat na pokoji a netočit k ním zbytečný pokračování nebo ještě zbytečnější remaky. tohle je určitě vyšší level než ty mrdky co třeba momentálně točí Troška, ale že bych tomu zase zatleskal to sorry, ale to fakt ne.40%

Kandidát (2013)

Po dlouhý době jsem věřil v netradiční a kvalitní žánrový odklon Českého či Slovenského filmu někam jinam. Bohužel nekoná se. Není to úplně špatný, ale něco tomu prostě chybí a je to nedotaženo. Takže solidní pokus, nicméně bohužel zůstalo to jen u pokusu. Víc z toho vyždímáno nebylo.45%

Mladé pušky II (1990)

Oproti jedničce slabota. Má to svoje momenty, ale nikdy mě to nijak extra nebavilo.35%

American Weapon (2014)

Místy hrozná kravina, ale pokud se nezastydíte, tak vám to příjde občas i docela zábavný.40%

Knight of the Dead (2013)

Tentokrát nebudu zase až tak kriteckej. Tohle je tak absurdní levná hovadina, že jsem se i od srdce zasmál.35%

Mutants (2008)

Heh. Nejlepší na tom filmu je ten obal. Ale ne to zase ne. Nebudu zlej v rámci možností ještě slušný zetko.40%

Knife Edge (2009)

Typickej, tuctovej a ničím nepřekapivej film z vystrašenýho domu. To už známe, ale dá se na to koukat.45%