Revanš (1996)

Solidně ulítlá ptákovina. Ten děj občas fakt vůbec nedává smysl. Ono je opravdu asi lepší to u podobných filmů neřešit. No jak bych to popsal je to jakási laciná psychedelická verze supermana či co. Nebo něco podobnýho. Jo a, že vám to nedává smysl? Co, že to zase melu? No když holt melu, tak holt melu, ale z toho si nic nedělejte ono asi fakt smyslem tohoto filmu je, že ten smysl prostě nedává. Takže občas to i ulítle zábavný je. Gruner předvede i nějaký ty fajty aby se neřeklo, ale jinak dost zmatená píčovina a víc než 2* si nezaslouží.35%

Kokosy na sněhu (1993)

Někteří lidi nevěří, že Jamajskej bob zvítězí.. No já po pravdě taky moc ne, ale jinak docela na pohodu film.65%

The Hunters (2011)

To měl bejt Horor? Drama?? Akčňák??? Nebo co vlastně?! ani nevím v půlce filmu jsem se dokonale ztratil a pak už se jenom, tak nějak ze setrvačnosti doklimbal až do konce kterej, ale jako na potvoru furt ne a ne přijít. Obal filmu sice vypadá lákavě, ale je poněkud zavádějící a klame. Je to prostě opravdu neskutečně divnej a především nudnej a prostě po všech stránkách špatnej film. Já dám asi nakonec tu jednu hvězdu za to, že z podobně podivnou směsicí všech možných žánrů jsem se snad ještě nesetkal.10%

Bonin: Dálniční vrah (2010)

Poslední dobou se nám ti sérioví vrazi rozmnožují jak hřiby v ČSSR po výbuchu Černobylu...30%

The Kill Hole (2012)

Billy Zane a Peter Greene klesli do hlubin žabích sraček s tímto opravdu velmi nepovedeným zetkovým akčním thrillerem, ale co už ona je více či méně v žumpě už tak nějak kompletní grupa jich a jim podobných herců, takže proč mě to vlastně vůbec překvapuje...5%

Zombex (2013)

Slabý velmi slabý zombie odvar. Tohle už tu prostě všechno několikrát bylo a v o dost lepším provedení, ale to už se asi u podobných filmů opakuji. No co naplat, je tomu tak.15%

Joe (2013)

Ano samozřejmě, že je to dechberoucí drama. Cage hraje bejvalýho nekalýho živla co se chce napravit, vykoupit přestat kouřit a já nevím co ještě. Zaměstnává lidi na mačetování nevhodných stromů (?!) ehh nebo tak nějak jsem to tu někde četl? Mno ono to tak nějak je týpci co tu podsekávají stromy soutěží o titul největšího mačetáře a hrajou si při tom na samuraje. Hmm... no to je teda nářez... A hle Cage si oblíbí 15letýho pracovitýho chudáka kluka z posraným životem co má fotra odpornýho netahavýho vychlastanýho dědka co ho bije no to je smutné jdu si pro kapesník. Cage od začátku do konce nasazuje neskutečně smutnej trpitelskej výraz, že už z toho mám slzy na krajíčku, ale pozor má to silné momenty. Ten mladej kluk se nedá!!! Je osobnost snaží se předělat fotra a nedá si rozbít držku od frajera kterej chce sejmout Cage. Po tom jdou nakonec i policajti možná i ufoni no prostě celej svět! A vše vyvrcholí do grandiózně depresivního finále!! A sakra, tak už snad radši nic.10%

Smrt a kremace (2010) odpad!

Wow! Fakt parádní výstavní shit. Zmar a nuda. Další super trapnej a uhozenej vrah. Dourif zklamal na celý čáře. Sádelnatý neherec Baldwin pak dojem dojebe definitivně. No a režisér tohoto skvostu právě dotočil nový film se Seagalem a Vinniem Jonesem. jestli bude vypadat jako toto, tak nám buď bůh milostiv.0%

Berlínská mise (2013)

Ale jo ušlo to. Akce mohlo být určitě víc je to zbytečně dlouhý. U podobných filmů si na délku přes 2 hodiny nepotrpím, ale zase je to místama drsný, Azijsky osobitý bez toho jejich typickýho (ne) humoru. Takže 60%

Zlost (2008)

No kurva nasranýmu Madsenovi bych se nechtěl připlést do cesty! Nečekaně drsná a svižná kriminálka.70%