Epicentrum (2000)

Nic hroznýho jak nasvědčuje zdejší hodnocení. Ucházející béčko od devadesátkovýho producentskýho dua Pepin, Merhi. takovej béčkovej akčnák lehce říznutej katastrofickým filmem. A proč by ne po technický stránce to není nic co by nějakou super laciností bilo do očí a řekněme si na rovinu, že poctivý kaskadérský výkony a mechanický efekty v podobných starších béčkách vypadají o dost líp než například ty děsně levný digitální triky jaký dnes používá třeba Asylum nebo SyFy. No prostě to ušlo, nemám s tím větší problém.50%

Tokarev (2014)

Ale jo nakonec to dopadlo lépe než jakým směrem se to vyvíjelo. Škoda, že první půlka je trochu sterilní a nezáživná. Pak se to přeci jenom rozjede akce je celkem drsná i solidně natočená, jenom se nemůžu zbavit dojmu, že Cageovi to prostě víc sedne v obleku a v kravatě, než když se snaží zahrát drsnýho nasranýho akčního hrdinu. Tady si sice v akci počíná celkem nekompromisně, ale místy to z tou svojí zoufalostí a vztekem přehání. Stručně řečeno nežeru mu to. Prostě mi do takových typů rolí nesedí, takže po pravdě nejsem bůhvíjak z tohoto filmu uchvácen, ale... konec mě zrušil to se musím přiznat. Konec totiž staví celé předchozí vyznění filmu naprosto na hlavu a je to masakr. Tentokrát nebudu spoilerovat naznačím asi jenom tak, že Cage se po celej film honí za lidmi o kterých se domnívá, že mu sejmuli dceru, aby pak zjistil, že je to celý trochu jinak. No prostě nějak tak bych to popsal víc neprozradím. Takže asi takhle mísí se ve mě rozporuplný pocity, protože to mohlo a mělo být o dost lepší. První půlka je nuda nemluvě o tom, že některý postavy jsou tu fakt na nic hlavně Stormare kterýho sem cpali aby si 2x vystřelil z kolečkovýho křesla!? Glover tu působí unaveně jako by si jenom povinně odehrál svoje a nasrat. No a co se Cage týče akční hrdina z něj asi nikdy nebude i když zase budu férovej a konstatuju, že mě tu nijak extra neiritoval, takže za svižnou a drsnou druhou půlku a tu vpravdě šokující pointu si tenhle film lehce nadprůměrný hodnocení zaslouží to zase jako jo nicméně po tom jak jsem se na to po Frozen Groundu těšil a trailer vypadal slibně to přeci jenom trochu zklamání je. 55%

Odstřelovač: Reloaded (2011)

No ty vole odstřelovač (kolikátej už reloaded?) mno nevím každopádně už je to furt dokola kolem furt toho samýho námětu a i na Zaneovi je vidět jak už to má úplně na háku. Jednoduchý verdikt? Zbytečný film.20%

Sopka (1997)

No já nevím. Ten nápad sopky v centru Los Angeles je určitě neotřelý, ale jinak to žádnej super katastrofák není. Víc nudy než akce, postavy nic moc. Všechno takový tuctový a klišoidní a to bohužel platí i pro Tommyho Lee Jonese. Nevím no jsem fanda žánru, ale tohle mě nikdy za srdce výrazně nechytlo.40%

Čas před explozí (1997) odpad!

Co do námětu velice ambiciózní dílko, ale když nejsou prachy a navíc to nejsou tvůrci schopní aspoň trochu odlehčit, tak z toho musí zákonitě vyjít takováhle trapná překombinovaná píčovina. Tenhle film prostě chce bejt nečím čím bejt nemůže a ani se všema těma vykrádačkama mu to nepomůže k tomu aby byl zábavnej. Nezachrání to ani Jeff Fahey, nezachrání to ani záporák co vypadá jak císař ze Star wars. Nezachrání to ani vnuk Faheyho co vypadá jak Russell z Útěku z New Yorku. Je to shit kterej nezachrání ani svěcená voda.5%

Mystery Road (2013)

Hodně podivný dílko. Navíc dost průměr. Zpracování solidní, ale zase nic z čeho bych šel do kolen.50%

Podporuj muziku (2014) (TV film) odpad!

Já určitě podporuji muziku, ale ne zrovna tu která je tu prezentována. Ale můžete bejt v klidu já bych si Ewu Marnou a podobný poklady nestáhnul ani legálně ani nelegálně. Museli by mi za to fakt kurevsky zaplatit abych nad tím aspoň přemejšlel. To je jedna věc a druhá je, že když člověk pozoruje ty chudáky strhaný umělce jakou, že to mají vlastně řeholi, tak by jim dal normálně korunu! (ze soucitu) Když se pak podíváte ještě na to rádoby seriózní zpracování tohoto veledíla, tak je jasný, že nic jinýho než odpad se fakt udělit nedá.0%

Te shu shen fen (2013)

Další absurdní groteska made in Asia (jošitčuně promine) skvělý fajty nepřekrejou, že je to fakt debilita.25%

Rozpoutané peklo (1997)

Tenhle spektákl se moc nepovedl. Mám rád Brosnana mám rád katastrofické filmy, ale tenhle mě nikdy moc nebavil. Furt se to jenom rozjíždí a rozjíždí. Pak si nějakou tu akci se slušnými efekty užijeme, ale závěrečný finále filmu je zase takový nijaký. No a kromě Brosnana (kterej teda tady taky nehraje nic extra) mi byli ostatní postavy ukradený nepomohla ani Sára Connorová její děti byli vyloženě otravný, plus ještě navrch jedna otravná staromódní baba. Prostě tuna klišé, žádnej překvapivej zvrat nebo moment kterej by tomu filmu pomohl. Takže dám 2* asi jenom za těch pár efektů. Jinak dost prázdnej a nudnej film o ničem. Škoda.40%

Když se čas naplnil... (1980)

No zdá se mi tady ten film oproti jiným žánrovým snímkům z doby 70 a 80 let trochu podhodnocený. Pro mě osobně, ale jedna ze starých klasik. Pravda no musí se čekat půlku filmu na rozjezd a po druhé půlce je konec. Nemá to takový drajv jako např Poseidon, ale v pohodě se to kvalitativně zařadí mezi moje oblíbené snímky ze zlaté doby dnes už bohužel vyhasínajícího žánru, ale mají pro mě prostě tyto filmy kouzlo.75%