Železný orel 3 (1992)

To hodnocení tady mě prostě zaráží. Já vím, že zub času se na tom podepsal a všichni koukají jak to tu odjebat, ale k čertu s vámi. V dětství jsem to hltal a teď mám jako říct ok prozřel jsem je to blbost? nasrat! nic nebude klidně tomu ty 4* napálím. Já mám prostě pro tuto naivní pohádku o vysloužilých letcích na ještě vysloužilejších strojích co si vyrazí pomstít kamaráda a zlikvidovat drogového magnáta slabost. Navíc Glen je můj oblíbený režisér. Takže vám kašlu na vaše odpady. Pro mě lepší než tolik přeceňovanej patetickej Top Gun.75%

Záhada sfingy (2008) (TV film) odpad!

I odpad je v tomto případě velmi mírným hodnocením. Víc snad není třeba dodávat.0%

Vzdálení příbuzní (1993)

Nemusíte bejt kdoví jací šerlokové aby vám došlo, že z těmito vzdálenými příbuznými není něco v pořádku. Každopádně jedná se o průměrný, ale určitě koukatelný thriller. Keith hraje toho psychopata kvalitně a mrazivě jeho manželka má minimálně rovněž o kolečko víc. Škoda, že proti nim stojí celkem nevýrazná dvojice hlavních hrdinů. Mel Harris tak maximálně průměrná no a William mouchy sežerte si mě Katt jen dotahuje svůj další znuděný pozérský výkon k dokonalosti. Smůla, ale na víc to prostě nebude.50%

Pan Vražda (1998) (TV film)

Jééé dobrý den vy jste pan vražda? Těší mě jsem Wacoslav1 a dávám tomuto ksindlu 20%

The Employer (2013)

Mno nutno uznat, že ten námět je rozhodně neotřelý a originální to každopádně, ale postupem času se utápí v bohužel hodně průměrném zpracování. Škoda nadějně se to rozjede, ale druh půlka a konec nic moc.45%

Český žurnál - Dělníci bulváru (2014) (epizoda)

Hmm tak nám zabili Džambulku! A kdo že? No přeci ti bezskrupulózní parchanti z bulváru. Tak dlouho jí štvali až při úniku před nimi, aby nebyla zachycena z pomočenýma kalhotama zaškobrtla o pražec a ukončila svůj život pod koly jedoucího vlaku. Styďte se hajzlové! ale co už aspoň je o čem psát. Víme?70%

Opustit Las Vegas (1995)

Tak jako fajn. Je to hodně depresivní film. Cage bezesporu podává jeden ze svých nejlepších výkonů, ale nejsem si jistej jestli bych měl oslavovat tuhle ódu na vymaštěnost o frajerovi co si prochlastá játra i život. Abych něco takovýho viděl, tak mi stačí se vždycky po nějaký tý zvrhlý kalbě podívat do zrcadla a dokážu si představit jaký to je spáchat sebevraždu chlastem a nemusím si pouštět tenhle film. Takže určitě solidní beznadějnej opus, ale nic z čeho bych šel do kolen. Nehledě na to, že je od začátku jasný jak to celý dopadne.60%

Americký zločin (2007)

Škoda každý rány, která padne vedle! Proutek se musí ohýbat dokud je mladý!15%

Wolf Creek 2 (2013)

Rozhodně zábavnější nápaditější a o stupínek povedenější než jednička. Australani se s tím neserou a tam kde první díl gradoval, tak druhej se teprve rozjíždí. Oproti vytříbenějším a ještě víc hnusným masakrům přidali tvůrci i víc černého humoru. Celý je to sice drsný temný a beznadějný zároveň však tvůrci natočili i pár scén kterými se nám zase snaží naznačit aby jsme to nebrali až tak úplně vážně což je fajn přístup. Každopádně klokaní scéna je fakt best, to se prostě musí vidět a celkově je to pro mě určitě lepší a větší nářez než první díl.80%

Doupě (2014)

Souhlasím z tím, že úvodní titulky jsou fajn. Zbytek filmu už bohužel ne. Prostě co vám budu povídat další zběsilej vyklepanej teanage akčňák na kterej by měli zakázat vstup každýmu kdo je vlastníkem občanskýho průkazu a zdravýho rozumu. Jo pokud jste hysterický dětičky, tak si tenhle cool filmík určitě užijete za zvuku hlasitého chechotu srkání coca coly a pojídání lahodných voňavých smažených hranolek. A možná, že budete i brečet když si představíte jakej, že je to tam krásnej (nad) hrdina a teď to sepne Ty vole von je tuhej, no von je fakticky tuhej, von opravdu umřel a už neobživne a mě se právě zhroutil život... vzlyk... nemůže přestat štkát... smrk. Ale tak ok už radši nic já vím jsem hroznej cynickej parchant. Pokusím se to zhodnotit bez sentimentu no prostě je to takový rychle a rozklepaně říznutý zátahem asi tak to na mě působilo. Plusem je určitě fakt, že se furt něco děje a není čas na nudu, ale to všechno za předpokladu, že vám nevadí šíleně nepřehledná akce prokládaná mými oblíbenými zpomalovačkami. Jo aha mě to vadí, tak to bude asi ten problém.40%