Soused (1993)

Bohužel dost velká nuda. Určitý potenciál by tu byl, ale atmosféra bohužel vůbec nefunguje a když se konečně začne něco dít, tak to skončí. Původní odpad byl sice moc přísný, ale na víc jak 1* to fakt není.15%

Xtremo (2021)

To jsem si zase naběhl. Totálně přehnaný a maximálně otravný. Nebo už jsem totálně přežranej, kdo ví...20%

Spirála strachu: Saw pokračuje (2021)

Saw pokračuje, ale na rovinu zajímá to ještě někoho? No vidím, že pár skalních šílenců se ještě najde, ale mě tahle tisíckrát převařená kaše mdlé chuti opravdu nechutnala. Tuhle novou kapitolu si klidně mohli nechat někde v šuplíku. Za co ta 1*? Po pravdě ani nevím, tak rychle než si to rozmyslím.10%

Armáda mrtvých (2021)

Tvl to si ten Snyder dělá prdel ne? Fakt by mě zajímalo co na tomhle piloval, aby z toho pak vylezla směs vykrádačky Aliens a jeho pohříchu jedinýho opravdu dobrýho filmu?! Další dobrej důvod proč si nikdy nepustit jeho Ligu spravedlnosti podle něj, protože už u tohohle veledíla jsem se trápil dost.15%

Assault on VA-33 (2021)

Já vůl tomu dal druhou šanci, protože jsem věřil, že to znovu nebude tak špatné, ale bohužel pořád je. Mladý Ray už svůj trashový potenciál evidentně vyčerpal a co tu dělá Dacascos asi neví ani on sám.15%

Monster (2018)

No jo další chudák kterýho systém odsoudil předem, ale to se vlastně do dnešní doby skvěle hodí, tak co.15%

V krizi (2021)

Strašná nuda. Netradiční forma vyprávění zpočátku zaujme, ale pak už jde všechno do kopru a prázdnoty...15%

Okupace Země: Rainfall (2020)

Akční úvod ještě ušel, ale ta zmatenost v těch scénách je tu patrná a zbytek už vesměs nestojí za zmínku.15%

Smrtonosné přeludy (2021)

Halušky sem, halušky tam, halušky všude kam se podívám. Asi se z toho voprcám.10%