Doom (2005)

Vesměs souhlas s POciSEM. Já to nehrál jako on, ale na repete tuhle bezkrevnou nudu málem nedokoukal.15%

The Unfamiliar (2020)

Zase jeden rádoby hororový thriller který nemůže primárně nic jiného než unudit k smrti. Ruce pryč.10%

Soudcova dcera (2020)

Amatérský zetko s odfláknutými výkony všech zúčastněných. Ani za jakž takž akci to na ty 2* nedá.20%

Americká nakládačka (2020)

Bohužel tady už to Sethovi ani zdaleka tak nešlape jako v dřívějších kooperacích s kolegou Francem. Dva možný tři dobrý fóry film opravdu nedělají. Spíš než nakládačka je to tak Americká otravovačka.15%

Touha po vraždě (2020)

Vidím, že jistá skupina uživatelů dělá pořád tu stejnou chybu a pořád sledují zblitky plešatého Bruce Vyliže i když vědí už předem co dostanou. No každý se potřebuje občas vytrestat a když sumo Seagal letos netočí...15%

Tajemství dračí pečeti (2019)

Z úcty k Arnoldovi a Jackiemu nedám odpad i když tahle hovadina by si ho bezesporu zasloužila. Chlapi si asi odskočili za lehkým výdělkem a Arnie v tý paruce vypadá příšerně. Pravda je, že jejich souboj spojený s vtipným špičkováním je to jediné co tu má nějakou objektivní kvalitu. Film jako takový je totálně nesourodý blábol navíc na mě působí dojmem jak kdyby byl kompletně digitální a vůbec se netočil v reálných lokacích. Takže sorry nechal jsem se na to nalákat, ale dostal jsem těžce po hubě a nakonec to půl hodiny před koncem vypnul.15%

Převrácená loď: Krvavá voda (2019) (TV film)

Nevím už kolikátý pokus o další Čelisti, ale ani tentokrát to nevyšlo. Začátek ještě slibný, ale pak už to šlo do kopru a vyklubalo se z toho jen další zetko bez dobrých triků, napětí a jakéhokoliv pocitu reálného ohrožení.15%

Self Storage (2013)

Jo jo Eric Roberts beroucí vše co mu přijde po ruku je zárukou kvality, ale objektivně viděl jsem i horší shity.20%

Démon zatracení (2019)

Nuda a zase nic než nuda. Atmosféra nula. Už moc nevěřím, že tenhle mrtvý žánr ještě někdy obživne...10%

Legacy (2020)

Mám takovou úchylku. Rád se pitvám v detailech a obsáhle se rozepisuji v komentářích k filmům od mého oblíbeného packala R Ellise Fraziera, který ještě nenatočil nic co by aspoň z rychlíku vidělo nějakou kvalitu, ale zároveň není schopný natočit ani nic co bych mohl konečně aspoň poctivě vyodpadovat. Tentokrát, ale budu stručný. Frazier si tu hraje na smrtelnou kořist a nechá bandu kokotů v čele s pár relativně známými jmény pobíhat po lese a občas někdo chcípne a to je tak asi všechno. Asi bych se opakoval, když bych napsal, že je mi líto Lukeho Gosse který má zjevně na víc než na účast v podobných srajdách, ale lepší nabídku holt asi od nikoho nedostane a tak se pořád točí v začarovaném kruhu. Škoda ho, ale doba příznivá pro béčkový akční bijce jako je on už bohužel pominula. Narozdíl od jiných zetkařů Frazierovi nelze upřít, že jeho filmy jsou i relativně profesionální, ale co je to platný, když je to všechno vesměs nuda s minimem akce, ale Laco má recht, že se tu aspoň všichni netváří ultimátně znuděně jako v Seagalovkách a Vyližovkách. Takže i tentokrát za jedna.15%