Hurikán (2002)

Proc ses prihlasil do tyhle souteze? dochazeli mi zasoby piva! ano hadate spravne bude se Wynorstit dalsi krutej ulet od tohoto zetkarskyho velmistra namet je opravdu tak ulitlej ze proste musi zaujmout prvni pulhodinu sem se bavil fakt kralovsky jenom skoda ze pak uz to jde docela do kytek Dudikoff jako zaporak zaujme a navic je to film ve kterym konecne chcipne z Williamse akcni hrdina asi nebude ale aspon pekelne hlaskuje hrdinove hledaji poklad na zaklade indicii piratskych basni a jeden z nich to cte grog uz nam pomalu chladne u jezirka zatim papir chradne a Williams to okomentuje slovy to je debilita! tenhle film si uzijete natolik nakolik jste si ochotni odmyslet ze existuje neco jako scenar realita nebo filmova kvalita ja uz na vyssi hodnoceni nepujdu pac ten konec mi prisel kapku trapnej i na Wynorskiho a z ty obrovsky digitalni vlny sem se malem pochcal smichy

Útok na Alžbětu (2002) (TV film)

Typicky levná, podfinancovaná a vesměs nudná televizní produkce, ale pár malých pozitiv jsem tu aspoň přeci jenom na opakované shlédnutí našel. Pravda je, že podobnýmu typu filmu škodí, když se bere přehnaně vážně jako tento, ale aspoň sem tam nějaká koukatelná akční scéna se tam najde hlavně v první polovině. Je fakt, že ve chvíli kdy se rozjede únos, tak je to celé předvídatelné až do konce a pokud se těšíte na nějaký boj s teroristy na lodi, tak si nechte zajít chuť. Další věc která mě mrzí, že i když se tu objevil můj oblíbenec Jerome Ehlers, tak nemá na hodně omezeném prostoru prakticky šanci cokoliv předvést, ale ok abych tomu nekřivdil, tak na úplný odpad to není. Na to se nejrůznějších jiných výtvorů v této kategorii najde pořád ještě dost.15%

Nebezpečná hra na vojáky (1991)

Divoffa sem malem nepoznal ale jako kolumbijskej terorista je v poho a je to jediny co tu funguje jinak mi to prislo jako az moc ambiciozni a moc dlouha nuda kdyz film o obsazeni skoly tak radsi Wynorskiho demolici nez tohle

Damoklův meč (1995)

Celkem uchazejici kriminalka ktera si nehraje na vyssi ambice a to je v poradku nebylo to nejhorsi

V zajetí ledu (1993)

V zajeti nudy... Hauerovo charizma a priroda lecos udelaji ale na trochu zabavnej a napinavej film to nestaci

Operace Delta Force 4 (1999) odpad!

Tohle uz nespasi ani svecena voda! nedivim se ze i ti co hrali ve trojce dali od tohoto ruce pryc zustal jen chudak Joe Lara Roper co by reziser zraje jak zkvaseny vino a toto dilo naznacovalo ze jeho skutecne vrcholy se teprve blizi

Operace Delta Force 3 (1998)

Genialni sjetej hacker utoci! a s nim i zetkarsky nevelmistr Mark roper nebyt jakz takz sympatickych hrdinu je to vylozene na odpad ale to vsechno co prislo pod nazvem operace delta force

Časovaná lidská bomba (1995)

Musel jsem přehodnotit. Mark Roper je sice režisérská láma a Bryan Genesse herecký dřevo, ale jeho bojový schopnosti budili respekt. Škoda, že se po stránce soubojů pořádně předvedl jenom v pár filmech. Joe Lara si jede jako tradičně záporáka. Příběh je správně jebnutej akce přestřelená, ale furt někdo po někom střílí, něco vybuchuje, občas i nějaká ta bitka, zkrátka taková tradiční nu image záležitost let devadesátých. Původně jsem dal 2*, ale Bryan je můj oblíbenec a packal Roper se tu výjimečně vytáhnul i vzhledem k jeho jiné (ne) tvorbě, takže nakonec zaokrouhluji na 3* proč ne.50%

Falešný únos (2000)

.Tak ted pujdu treba proti celymu CSFD ktery tohle dilko ohodnotilo jako 62 nejhorsi film ale mne se to krute libilo! je to posledni kvalitni kousek kdysi akcniho ranare Firstenberga ktery sel v 90 letech uz pekne do sracek ale nez nas zacal bavit odpady jako zakerny lek nebo pavouci2 tak stvoril tenhle zetkovej narez i kdyz to neni ani jeho zasluhou ani zasluhou Erica Robertse ktery tu svou image pridrztasky dotahl k dokonalosti tenhle film udelal a to doslova Bryan Gennese ktery si tu strihnul celkem slusnyho zaporaka ale predevsim zplodil ten nejabsurdnejsi scenar ze sem z toho sel do kolen skoda ze se potom co se nechyt jako herec nedal na psani scenaru protoze by na zetkarskym poli nemel konkurenci! jo a vzkaz pro vsechny co tvrdi ze film se snazi pusobit vazne tak to ani napad ta nadsazka je tam patrna od zacatku viz ta milenecka dvojice co dej filmu sleduje v televizi normalne to u mne maj takovy ulety za tri hvezdy ale tady musim jako antifanousek Robertse jednu pridat za to jak ho Genesse na konci rozkope na hadry! a chvili predtim dostane dokonce nakladacku od zensky! to moje srdce zaplesalo a uznale sem zatleskal jeden z nej uletu co sem za posledni dobu videl a to hodnoceni mne trochu zarazi mam pocit ze je to tu samej kritik co neumi ohodnotit fakt zabavnou blbost nebo je to tim ze takovy filmy miluju a sem tu asi jedinej kdo vi u mne kazdopadne za 4 hvezdy a basta!

Lovec stínů II (1994)

VESELE VANOCE! ja nepopiram ze je to neoddiskutovatelne spatny film ale ted budu hodnotit srdcem! tenhle film odjakziva miluju a nestydim se za to John Eyres je muj oblibenec a pro mne je tenhle film proste symbolem Franka Zagarina kterej tu vypada neskutecne Cool a i kdyz hraje androida kterej na konci zmagori a vsechny pozabiji a snazi se tvarit necitelne je na nem videt ze si zabijeni lidi nepokryte uziva hlasovy cip k hlavnimu trezoru kde je ?! to ja nevim Nerozumim ti! Tak kde jsme to prestali? nasrat! SPATNA ODPOVED!