Take Back (2021)

Snaha by tu byla, ale Sesma na top trasháky pořád nemá. Bohužel to nestojí ani aspoň za ty 2*20%

SAS: Zrození Černé labutě (2021)

Má to smysl komentovat? No já osobně se domnívám, že radši ne a tak hodnocení bude muset stačit.15%

The Horror at 37,000 Feet (1973) (TV film)

Tohle muselo k smrti nudit už v době svého vzniku. Tady se David Lowell Rich moc nevytáhnul.15%

Sometimes a Hero (2003)

Jak napsal Lacike v jiným komentu, tak jako herec byl Jalal Merhi celkem sympaťák a měl i nějaký to charizma a přezdívku Libanonský Steven Seagal, ale jako režisér až na dva průměrný kousky stojí za prd a tímhle filmem to potvrzuje. Je to zoufale levný a nezáživný. Akci pokud tu nějaká je tvoří přestřelky, ale jsou divně nasnímaný. Navíc je to další film kde Bryan Genesse nepředvede prakticky nic ze svých bojových schopností a to je u martial arts borce jeho kalibru opravdu na pěst, takže jdu s původním hodnocením ještě o hvězdu níž.15%

Stráž (2021)

Kurvylenko to nevytrhne a režisér krom toho, že je jako vždy rutinní je tu i nudný a přišlo mi to nekonečný.15%

Pach krve (2021)

Tohle je kurwa špatná odbočka v rámci série i žánru kterej však dávno umřel. Srát na to 1* z milosti.15%

Pistolera (2020)

Ženská verze Desperada. Akce sice dost, ale postavy na hovno a ani Trejo a Davi to nevytrhnou.20%

Last Rampage (2017)

Totální píčovina kterou je zbytečný ztrácet čas. Ani těch pár kvalitních herců tu na ploše naprosto hloupě omezeného scénáře nemá šanci nic kloudného předvést. Téměř odpadní záležitost.10%

Za čárou (2021)

Další pompézní hovno ala Netflix. Když strhnete tu navoněnou slupku dostanete jen páchnoucí pukanec.15%

Meet the Blacks (2016)

Určitý potenciál na kvalitní parodii tu byl, ale zpracování drhne a z pokusů o vtipy zůstala jen velká křeč.15%