Zahraj to znovu, Same (1972)

Za první třičtvrtěhodinku bych filmu věnoval tolik hvězdiček, že ani Superstar by jich tolik nevyprodukovalo za 14 sérií. Ale ta druhá, ta druhá... Každopádně Woodyho filmy mají tu výhodu, že do komentáře nemusím vymejšlet nic vtipnýho - stačí, když uvedu některou z Woodyho hlášek a je hotovo: "Proč by jsi tam nešel? Je tam spousta holek, který by jsi mohl dostat do postele! Woody : Já bych měl štěstí, už kdybych jí jen posadil na židli."

Kmotr III (1990)

Nedokážu a ani nechci být taktni k trojce jenom kvůli tomu, že má dva velkolepý, kultovní, starší bratry. A zůstaňmě u bratrů - první díl byl jako Michael, druhý jako Sonny, no a třetí... ten nebyl ani tolik jako Fredo, jako spíš ta hlava ušmudlanýho koně z jedničky. Když už chci natočit pokračování, tak bez vykrádání předchozích dílů a radši vytvořím něco novýho, aby i tento zkultovněl, ne? Ale Coppolu snad přejel Ford, kterýho řídil vožralej Francis, páč nám celou dobu servíruje ty nejznámější a nejstarší donovi hlášky, než aby vymyslel nový. Pak Koulolovi asi všichni chválili ty poměranče z předchozích dílů, jež předesílají smrt a tak tam, kde dříve působili přirozeně a nerušeně, mi je Koulola normálně rozmlátil o ksicht. Ani snad nebyla vidět ta vražda a herci - jenom jste si mohli říct "Hele pomeranč." No a co se vývoje postav a obzvlášť Mika týče... Zklamání, škoda slov

Tajemná vražda na Manhattanu (1993)

Najdou se tam trošičku nudný pasáže, jenže ty zbývající jsou tak neuvěřitelně humorný, až mě z toho začalo bolet podpaží

Prokletí žlutozeleného škorpióna (2001)

Trvalo mi 20 minut, než jsem pochopil, že ten negramotnej antihnidopich co měl na starosti titulky, viděl film tak vzdáleně, že už tak malej Woody byl ještě menší, což Woodymu jistě přineslo další mindrák. Na každý pád jsem laxností titulkovače přišel o kupu vtipů. A navíc mě donutil, abych se na film díval s dabingem - to je, jako když by hluchoněmej šel na vystoupení břichomluvce (Jeff Dunham). Ale jelikož to byl Woody Allen, nebylo možný se nesmát a nebavit: "G.W. dovol, abych ti představil mého bratra. To je ten, co umřel při porodu?"

Insider: Muž, který věděl příliš mnoho (1999)

Jééé ten začátek se rozjížděl pomalu, jako ten nejtlutší rychlobruslař z ČSSD, až jsem začal uvažovat o dvou až třech hvězdičkách. Pak mě najednou něco čaplo za nohy a vláčelo mě to děsivou rychlostí. Byla to atmosféra - nezapomenutelná, dechberoucí atmosféra. Dívalo se na to tak neskutečně, že ani teď si nejsem jistej, jestli jsem to viděl... P.S.: ... Pačína v originálním znění nenahradí ani dabing, co... no prostě dobrej dabing

Robin Hood (2010)

Blá blá blá a mě se to zpracování líbilo. Nechtěl jsem na to jít, páč všechny ohlasy byly tak záporný, že i bradavice Jirky (vejce) Paroubka je proti tomu třešnička na dortu - dort metaforicky značí Jirkův ksicht. Jenže jsem byl nenásilně přemluven, abych doprovodil a následně i vyprovodil atd... Takže bylo jasno a já na Hůda šel. No a všechny vedlejší postavy byly sympatický, jako Kálr Švancnberk po třech pivech, záporný postavy byly sakra ošklivý a hlavní postavy byly dokonce hlavní... Ha ha. Prostě mi nic nechybělo a naopak jsem byl mile překvapen příjemně originálním přístupem k příběhu, tím jak Crowe shodil ten obrovskej pupek i tím jak milá byla uvaděčka v kině

Komici (2009)

"Přijde kytka do baru a barman řekne: Vodu jemně perlivou nebo bez bublin?" - tak nějak v kostce to bylo vtipný... Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak nějak v kostce se to táhlo... A nudný to bylo jako tenhle koment, v kostce

G. I. Joe (2009)

G einální?!? I mbecilní J ednoduchý O katý E éééé

Kick-Ass (2010)

Bylo pět minut před začátkem představování. V levý ruce držím lupen, v pravý ruce držím jinou ruku, která patří mému sladkému doprovodu, který si tu ruku vzal s sebou a tak tu teď spolu rukujeme. Hlavou mi probíhá myšlenka: "Jak je možný, že na Kick-ASS jsme si zatím jako jediní koupili lístky?". Ale tato otázka okamžitě nabídla velmi vzrušující nápad a my jsme se rohodli, že budeme v tom prázdným kině dělat to, co by dva mladý lidi v prazdným kině dělat měli - rozvalíme se každej přes dvě až tři sedačky, na čtvrtou usadíme bundu a bude relaxační labůžo. Jenže jakmile se zase objevil na plátně POMO s připomínkou, abych ohodnotil a já se tak těšil až budu následující chvíle později ohodnocovat, tak zavrzali, ano přesně tak, dveře a vešel nějakej kazimír s druhým kazimírem a jinou kazimírou, což absolutně změnilo situaci a bylo jasný, že už ani dveře vrzat nebudou, takže jsem se plně začal soustředit na film a doufal jsem, že od něj dostanu studenou sprchu, kterou jsem tolik potřeboval. Sprchování se nekonalo. Film byl parádní a Cage natočil po dlouhý době něco, čemu se dá říkat role.

Bill Bailey: Part Troll (2004) (pořad)

Pět hvězd je málo! Kurňa za to, co tady Bill předvádí bych ho měl ohodnotit celým vesmírem... (Umo, jestli mi šáhneš na tohohle Billa, tak přísahám, že na tebe vytasím chvat pukajícího konečníku! Tak bacha)