Nakonec zemře (2010) (amatérský film)

To byla živá kobliha? Koblih?

Přemluv bábu (2010)

Čtu tady slova jako mravní poklesek, blití, demence, přehnaný, trapas roku, sračky, kecy, ubohost... Slova, který jsou charakteristický pro většinu zdejších uživatelů a jejich odborných příspevků. Jasně, je to tvrdý. Jasně, je to sprostý... Ale konečně, kurva, někdo našel odvahu na to, aby řek, co si myslí a to prosím veřejně. A né jako my všichni, co říkáme nahlas svoje myšlenky maximálně, když jsme na hajzlu sami a tlačíme to, co nás sere! Mrdky, srabi a to divný nic z ucha, když tam strčíte prst - to jsme! A kritizujeme tady někoho, koho bychom, byť jenom pro to, že udělali něco, na co my sami nemáme, měli obdivovat. Srabi

Rozervaná objetí (2009)

Nikomu nepovím, co se ve mě během filmu odehrávalo. Bude to moje tajemství ;-)

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Jestli jste někdy vyslovili větu: "Zamiloval jsem se do ní na první sex" (pohled už je staromódní), tak u Matky se dá aplikovat: " Zamiloval jsem se do ní na první díl ". Jenže tady to jde použít s tím rozdílem, že to platí i pro díl druhej, třetí, čtvrtej... ( Holky nezlobte se na mě. Jsem jen obyčejný, egocentrický ignorant a bezohledný chlap, co by vás v náručí nosil, jen kdyby to bylo to, co hledátel ;) )

Vicky Cristina Barcelona (2008)

Představuji časovou osu svých pocitů: 5 minuta - Chci mít šarm a letadlo; 15 minuta - Španělská města jsou místa s duší, krása; 20 minuta - Jestli se okamžitě nenapiju červenýho vína, tak chcípnu; 30 minuta - Chci se milovat s blonďatou Američankou a pak s černovasou Američankou; od 40 minuty - Penélope, Penélope po koupání, Penélope snídá, Penélope jede na kole, Penélope s kloboukem, Penélope před objektivem, Penélope a Američanka, Penélope se zlobí, Penélope contra Scotland Yard, Penélope s revolverem... Jdu snít

Válka policajtů (2004)

Koukám, že "Bohušů" Stejskal nekoupil plastiku malýho frňáku jenom študovanýmu Arnoštovi, ale i hlavním hrdinům týhle poctivý kriminálky. Válka nosů... Dost už bylo machrování! Kdo z vás si dosáhne na nos jazykem?

Nemilosrdný (2009)

Příjemná změna - potkat film, kterej si na nic nehraje, ale herci v něm hrajou a všechno je to takový příjemně sympatický, že byste tomu dali pusu :-*

Nebezpečný cíl (2008)

Nicolas, ten co kdysi opusil Las Vegas, mě poslední dobou připomíná vysloužilou šlapku, která bere každej prc, jen aby měla kšeft. Ale tak na jedno pokoukáníčko, kdy si místo Růžový zahrady nasadíte růžový brejle a pustíte si kdysi zářivého motýla, co si dnes jen tak poletuje poblíž kolem smradlavého potůčku, kam se chodívá napít oř Jirky Paroubka (oř jménem David) a Agátka Chanychová sem chodí házet opalovačku, protože se na tu její celulitidu už fakt nedá koukat a u smradlavého potůčku je celkem klid, jelikož potůček smrdí a lítá tu jen jeden kdysi zářivý motýl, protože... HA HA HA - slabší 3*

Souboj Titánů (2010)

Můj táta, moudrý a hezký to muž, vždycky říká: "Když to neumíš udělat pořádně, tak se na to vyser!"... No a Lerrier se na to měl vysrat! (2,5*)

Soumrak mrtvých (2004)

Na to, že v tom účinkovalo 4 689,25 skvělých komiků, což je o 4,38 komika méně, než kolik jich má Nova nacpanejch v ha ha estrádách, byly za půl druhý hodiny jen tři vynikající gagy! A to se mi zdá, k poměru tolika vtipných lidí soustředěných na jednom místě, hooooooooooooooooooooodně málo!