Talkshow Jana Saudka (2009) (pořad)

Honzík je sice Honzík, zato to není ten Honzík, co mě každej pátek rozesměje. Saudek je prostě hezkej a zajímavej prostřednictvím svých fotek, ale na oči by lidem lézt neměl...

Jeff Dunham: Spark of Insanity (2007) (pořad)

Dunham, stejně jako já a Hozna Kraus, je génius! "WALTER: V mém domě straší... JEFF: Proč si to myslíš? WALTER: Žije tam moje žena."

Jeff Dunham: Arguing with Myself (2006) (pořad)

Poprvé v životě jsem měl tu čest vidět vystoupení nefalšovaně dokonale vtipného člověka. Doufám, že to viděli tvůrci Comebacku + všeználci z Moviezone a dělali si poznámky.

Souboj Titánů (1981)

Že je ST čupr film dokazuje jeden nepopiratelný fakt - v mém blízkém kruhu přátel nikdo neprdí, všichni vypouští Krakena. A někdy nelžou

Temné vzpomínky (2008)

...nejsmutnější na tom všem je, že jsem si v trafice koupil originálku za kilo

Na hraně temnoty (2010)

Díky Bohu, že mi ještě před filmem POMO připomněl, abych na CSFD ohodnotil film, páč jinak by "spousta" (tím myslím tak dva) lidí přišlo o tenhle můj zásadní slovní průjem... Měl jsem štěstí v tom, že jsem se na Mela vydal o hodně později, než ostatní uživatelé, taky rádi sdílející svý průjmy. Proč? Protože kazděj, včetně POMA - kterej nám připomněl, abychom nezapomněli - čekal, že to bude další Odplata. Soudě dle traileru se není čemu divit, ale jak z poslední doby víme - trailer kecá. Četl jsem si tu komentáře mých oblíbených, neoblíbených a dokonce i nejvýš bodovaných uživatelů a nechtělo se mi věřit, že z Na hraně temnoty měli všichni horší pocit, než ze školní jídelny v prním stupni na základní škole (ta vařená mrkev se tam prostě nedala žrát). Rozhodl jsem se tedy, ačkoli já mrkev stejně nerad, že nebudu čekat další Odplatu, ani akční nářez a že mi nebude vadit neustálý konstatování "to je tajný". Pak začal film, nějakej týpek v masce zařval "Cravene", vystřelil a od tý doby byly na plátně samý koule. Ano koule, protože za poslední leta nebylo hrdiny s většíma koulema než jaký měl Gibsonův detektiv. Cambell točí od CR pořád stejně skvěle a já jeho reálný pojetí miluju - už nechci čumět na píčovinu, kde se fotr nasere, protože mu sejmuli dceru, vezme Glocka a zabije víc lidí než rakovina aniž by se mu cokoli stalo. Film je na thriller naprosto vyvážený a akce je doslova boží. O herecký výkonech Gibsona, Winstona, Hustona a ostatních ona žádná, stejně jako film byly famózní. Takže mohu s klidným svědomím říct, že ty prachy za to stály. Byla to bomba

Oprávněné vraždy (2008)

Tak tohle byla stejná tragédie, jako to sobotní taneční vystoupení podané padesátiletými kankánovými umělkyněmi z Lomnice nad Popelkou. Když jsem viděl moje dva nejoblíbenější herce spolu po boku ve filmu, který mě nudil ještě víc než vtipy Petra Rychlého, tak se mi chtělo plakat

Monstrum (2008)

Kromě efektů, realičnosti a originálního pojetí se mi na tom hodně líbí pointa - kluk klidně nechá zabít sebe a své kamarády kvůli mrdu....

Líbáš jako Bůh (2009)

Na CSFD se mi líbí, že českej film, na kterej se stojej větší fronty, než za sobotního rána před Kauflandem kam přivezli játrovou paštiku za 3,90 , tady vždycky dopadne jako děsná sračka. Přece když se jdu podívat na tenhle druh filmu, tak nemůžu čekat další Avatar, ne?