HorrFi

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 16.6.2018  00:53
    Escobar (2017)

Film Escobar jsem bral spíš nezaujatě, protože jinej film, seriál nebo dokument o Escobarovi jsem neviděl a to je možná výhoda, protože jsem neměl potřebu nic srovnávat.. pořád zastávam názor, že točit životopisný a filmy podle skutečný události je těžký, ale v případě Escobara mě to hned vtáhlo do dějě a rozhodně jsem se nenudil.. bavilo mě poslouchat a číst Escobarovo dialogy, protože něco takovýho prostě člověk jen tak neuslyší.. Javier Bardem to zahrál přímo ďábelsky..

• 19.5.2018  22:58
    Deadpool 2 (2018)

Doufal jsem, že dvojka bude aspoň na stejný úrovni jako jednička, ale takovou bombu jsem ani náhodou nečekal.. vůbec nevim co k tomu napsat, protože tohle byla jedna velká akční/dobrodružná/sci-fi jízda a byla tu jedna hláška za druhou a po všech stránkách je to perfektně zvládnutej film, ale hlavně ta komediální stránka se fakt povedla.. sice jsem nedostal záchvat smíchu, ale smál jsem se každých cca 10minut.. letos zatim suvereně nejlepší film..

• 19.5.2018  14:36
    Pomsta (2017)

Je pravda, že s tou krví to bylo přehnaný a celkově to působilo přehnaně a byly tu i nelogičnosti, ale pokud se chce člověk pobavit a nedělat z toho zbytečnou vědu, tak by mu to nemělo vadit a já jsem se prostě dobře bavil.. nejvíc mi v paměti utkvěla scéna jak si podala toho tlouštíka, scéna s ,,tetováním" a ten konec.. mimochodem Matilda Anna Ingrid Lutz je vážně kočička..

• 2.5.2018  14:08

Zase po delší době horor, kterej neni natočenej podle stokrát použitý šablony a podle mě se jedná o jeden z nejlepších a jeden z nejzajímavějších počinů za posledních řekněme 10let.. sice to neni ,,čistej" horor, ale spíš psychologický drama/thriller, nicméně chvilkama jsem byl opravdu napnutej jak kšandy.. snad poprvý v životě jsem v kině zažil absolutní ticho a uvědomil jsem si, že něco takovýho tu fakt ještě asi nebylo a že se ve filmu mluvilo znakovou řečí jsem uvítal jako příjemnou změnu.. celá ta myšlenka s absolutním tichem mi přišla geniální..

• 29.4.2018  20:49
    Den blbec (2014)

Na Němce slušný, ale tady mi to míchání žánrů moc nesedlo.. začátek byl super, ale v Amsterdamu už to trošku ztratilo svý kouzlo, protože z totálního slušnáka Tilla se najednou stal úplně jinej člověk..

• 29.4.2018  20:36

Taková francouzská verze filmu Když si Chuck bral Larryho, ale řekl bych že Francouzi jsou v těch komediích celkově o třídu vejš než Američani.. Adama Sandlera i Kevina Jamese mam rád, ale Tarek Boudali a Phillippe Lachau mě bavili víc, protože to co předváděli musí snad rozesmát každýho.. hold Francouzi umí..

• 15.4.2018  21:59

Tohle snad musí rozesmát každýho.. líbí se mi jak se v těch francouzskejch komediích setkaj osudy několika cizích lidí, který se nikdy předtim neviděli v tomhle jsou Francouzi fakt mistři.. tahle ,,otravovací" komedie fakt stála za to.. už od chvíle kdy Francoa Pignon poprvý spatřil Ralfa Milana jsem věděl, že Ralf z něj bude na prášky, protože už jenom Pignonovo tlama byla dost otravná a provokativní..

• 15.4.2018  21:36

Jestli je tohle fakt podle skutečný události, tak je škoda že se toho nepochopili nějaký lepší tvůrci, protože by to mohla bejt hodně velká bomba, ale i tak se mi to docela líbilo.. sice to působilo hrozně lacině, postavy se chovaly hloupě a dělaly zbytečný chyby, ale i tak mě to docela vtáhlo do děje a přemejšlel jsem jak bych tu situaci řešil já.. podobnejch filmů je bohužel málo..

• 15.4.2018  21:15

Upřímně nechápu pro jakou věkovou kategorii se tenhle film natočil.. prišlo mi, že režisér chtěl vyhovět všem věkovejm kategoriím a podle toho to taky vypadalo.. Dwayne Johnson to trošku zachránil nějakou tou hláškou, ale jinak fakt nechápu co tenhle film může nabídnout.. kdyby mi bylo 13 tak bych možná psal jinak.. takový silný dvě hvězdičky, ale nechalo mě to naprosto chladným..

• 3.4.2018  19:36
    Tomb Raider (2018)

Byl jsem absolutně nezaujatej divák, protože přiznávam že tu hru jsem nikdy nehrál a je mi celkem ukradená, takže jsem neměl moc velký očekávání, ale i tak si myslim, že Tomb Raider neurazí.. na sladkou Alicii Vikander se hezky koukalo, ale toho dobrodružství tam zas tolik nebylo nebo aspoň já si takhle pravý dobrodružství nepředstavuju a z toho plyne, že tenhle film si nejvíc užijou lidi co hráli i tu hru..

• 3.4.2018  19:24
    Hlasy (2014)

Ještě jsem neviděl špatnej film s Ryanem Reynoldsem, protože tomu chlapovi sedne snad každá role.. tohle míchání žánrů sice většinou nemam rád, ale co se týče Hlasů, tak si myslim že to vyšlo skvěle.. Jerry je ukázkovej podivín a psychopat a tohle vlastně byla ,,sonda" do jeho duše a jeho kocour je pěknej parchant..

• 3.4.2018  19:15

Takhle nevyužitej potenciál už jsem nějakou dobu neviděl.. tohle byla těžká nuda u který (jak už to tady někdy na csfd bejvá ) vůbec nechápu to hodnocení.. připadal jsem si jak kdyby mě někdo posadil doprostřed místnosti a já jenom sledoval lidi kolem a poslouchal jejich dialogy.. aspoň že Samuel L. Jackson to trochu zachránil..

• 25.3.2018  22:06
    Slimák (2006)

Neni to sci-fi, neni to komedie a už vůbec to neni horor.. je to vlastně od každýho něco, ale na jedno zkouknutí to je v pohodě..

• 15.3.2018  20:00

Čekal jsem lehkej nadprůměr a přesně ten jsem dostal.. vzhledem ke zkušenostem z posledních let už hororový fanoušci nemůžou pokaždý čekat zázrak, ale troufnu si říct, že tohle byl v pohodě home invasion.. film má celkem krátkou stopáž, takže v podstatě neni šance, aby vás nudil.. rodina a kolem nikde nikdo, jenom psychopati, louky a lesy.. slabší 4*

• 13.3.2018  20:34

Byl jsem dopředu varovanej, že to je prej bída, ale moje nedočkavost a zvědavost zase zvítězily a vyrazil jsem do kina.. nemyslim si, že to je úplnej průser, ale kdo sleduje duchařský horory už dlouho, tak ví že je v tomhle subžánru těžký přijít s něcim novým, vytvořit opravdu strašidelnou atmosféru a infarktový lekačky a tady bohužel nefungovalo ani jedno a je to o to horší, že to je podle skutečný události.. vypadá to, že nejspíš ještě dlouho Jamese Wana nikdo nepřekoná.. zklamání a zároveň moje vlastní blbost..

• 13.3.2018  11:12
    Masakr v kopcích (2009)

Já ty odpady! nerad dávam, ale tady to bohužel nejde jinak.. nechápu jak se dá tak moc zkazit tenhle subžánr.. ze začátku ještě nic nenapovídalo tomu, že se z toho nakonec vyklube hrozně nudnej amatérskej průjem u kterýho jsem se těšil až to skončí..

• 10.3.2018  19:54

Už delší dobu mě žádnej film tak nedostal jako Musíme si promluvit o Kevinovi.. Tilda Swinton to zahrála tak dobře, až mi jí bylo celkem líto.. přiznam se, že před timhle filmem jsem neznal jméno Ezra Miller, ale teď si ho budu pamatovat hrozně dlouho, protože takhle vypadá dobře zahranej šílenec a psychopat.. hudba to ještě vylepšila a na konci jsem koukal s otevřenou hubou a nemohl popadnout dech..

• 10.3.2018  19:44
    Michael (2011)

Někdy mam takovej pocit, že ty Rakušáci jsou zvláštní národ a možná na tom něco fakt bude.. ikdyž byla první hodina hrozně nudná a o ničem, tak to svým způsobem mělo pořád něco do sebe a po hodině přišel konečně nějakej zvrat.. dost depresivní a zvláštní film, ale i tak za vidění podle mě stojí.. Michael vypadal jako úplně normální chlap, ale takový můžou bejt někdy ty nejhorší..

• 23.2.2018  22:14

Škoda, že se Němčům nepodařilo vytěžit víc z tak aktuálního tématu jako jsou uprchlíci.. chtělo by to kratší stopáž, víc srandy a míň keců.. bohužel lehký zklamání..

• 23.2.2018  22:08

Only the Brave mi doporučil kámoš a já jsem to dlouho odkládal ikdyž ted už vim, že to bylo zbytečný.. asi nemá smysl psát, že je to jeden z nejsilnějších filmů za posledních tak 10let a těch 81% si to právem zaslouží.. sice už moc nemusim filmy, který maj přes dvě hodiny ale tady to naštěstí rychle uteklo a to, že to je podle skutečný události nás donutí si uvědomit, že lidi který riskujou vlastní život jsou hrdinové..

• 23.2.2018  21:55

V případě Buranskýho masakru je moje chvála asi zbytečná, protože něco takovýho jsem chtěl vždycky vidět.. tohle byla šílená jízda a v rámci hixploitation filmů to u mě patří k absolutní špičce.. mladiství delikventi a sociální pracovníci bohužel nemělí proti těmhle buranům žádnou šanci, protože tohle byli burani všech buranů.. masakr !

• 23.2.2018  21:40

Jednou za čas je třeba si odpočinout od duchů, démonů, psychopatů, buranů a dalších subžánrů.. tenhle film mě opravdu mile překvapil, protože už jenom ten hrad sám o sobě celkem naháněl strach a sám bych tam v noci spát asi nechtěl.. rozjezd byl sice pomalej, ale pak už naštěstí zrůda dostala prostor..

• 23.2.2018  21:30

Asi jeden z nejlepších slasherů co jsem kdy viděl.. tušil jsem, že to bude dobrej slasher, ale že to bude až taková pecka jsem nečekal.. old school je hold old school a přesně takhle se mi to líbí.. byl tu zachycenej důvod jeho strachu z Vánoc a všechno tu mělo hlavu a patu a do toho ta mrazivě děsivá hudba..

• 16.2.2018  20:59
    Tvář vody (2017)

Kdybych na Tvář vody pohlížel jako na horor, tak asi nemá smysl psát, že bych byl zklamanej, protože to nemá s hororem ani pramálo společnýho, ale jako romantickej fantasy thriller to fungovalo docela dobře.. Sally Hawkins tu němou zahrála celkem dobře a bavilo mě číst si tu znakovou řeč, protože si nepamatuju že bych jí viděl ještě někde jinde.. našlo by se tu i pár napínavejch scén, takže jako celek mě to nezklamalo..

• 10.2.2018  20:07
    Znovu 17 (2009)

Takhle nevyužít potenciál a fajn námět je docela smutný.. Zac Efron se hodně snažil, ale podle mě neni typ herce kterej se hodí do komedií a tady mě svým hereckým výkonem prostě nezaujal.. první půlka ještě docela ušla, ale pak už to byla jenom nuda a nuda.. chtělo by to víc humoru a míň kecání..

• 10.2.2018  19:59
    Blood Night (2009)

Tohle jako někdo myslel fakt vážně nebo to byl jenom vtip? příšerná amatérská záležitost skoro na hranici s odpadem.. i těch 83minut se v tomhle případě vleklo hrozně pomalu..

• 7.2.2018  10:19
    The Ritual (2017)

Asi každej si při tomhle vzpomněl na Blair Witch Project, ale tady je to pojatý trošku jinak a fungovalo to zatraceně dobře.. tahle pánská jízda se nějak zvrtla.. rozjelo se to celkem brzy, což je u hororů dost důležitý.. skvělá atmosféra, děsivá hudba, chlapský dialogy to je od Britů závan naděje, že se letos možná hororům bude dařit..

• 5.2.2018  11:01

Jedna z nejlepších českejch komedií za minimálně posledních 10let.. chápu, že spousta lidí to nepochopí, protože se tu mluví sprostě a celý pojetí je takový netypický na český poměry, ale právě to se mi na tom líbilo.. po hodně dlouhej době jsem se v kině zasmál tim pravým nefalšovaným smíchem přímo od srdce..

• 5.2.2018  10:54

Vidět tohle v roce 1975, tak bych to asi považoval za špičku, ale dneska už to podle mě tak skvělej filmovej zážitek neni.. první polovina vypadala spíš jako romantickej film plnej hočičích dialogů, ale pak se to naštěstí už rozjelo ikdyž s hororem to nemá ani pramálo společnýho a celý to umocňuje fakt, že to je podle skutečný události.. na australskejch filmech vždycky obdivuju jejich krásnou přírodu a ani tady to nebyla vyjímka..

• 5.2.2018  10:22
    Velký (1988)

Přiznam se, že jsem o existenci tohohle filmu neměl tušení a narazil jsem na něj úplnou náhodou a o to to bylo větší překvapení.. miluju filmy, kde se někdo převtělí do těla někoho jinýho a Velký je pro mě ten nejlepší.. když se sejde skvělej hereckej výkon Toma Hankse, super scénář a originální námět tak je to prostě paráda..

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15