HorrFi

HorrFi

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 22.1.2019  22:51

Kolem Bohemian Rhaspody se šířily brutální historky, takže jsem nakonec fakt neodolal a musim jako člověk co Queeny poslouchal jenom párkrát v životě říct, že to je vyjímečnej životopisnej film.. Rami Malek předvedl fakt oskarovej hereckej výkon ikdyž jako z celku jsem z toho až tak unešenej nebyl.. za mě slabších pět

• 19.1.2019  23:06

Kriminálka která se pohybuje na hranici koukatelnýho průměru a podprůměru, ale kdybych se nad tim zamyslel tak jsem se ke konci už docela nudil a to je špatně když má jenom 87minut, takže to nestačí ani na ty 3 hvězdy.. působilo to hrozně lacině i na televizní film..

• 9.1.2019  15:43
    Trauma (2018)

Tak tady si fanoušci subžánru rape and revenge fakt přijdou na svý.. neni to film pro slabší povahy, ale řekl bych že to je brutální a filmařsky dobře zvládnutý zároveň.. chválim výběr hereček, minimálně dvě byly krásný.. silnější 4

• 6.1.2019  20:38
    Slender Man (2018)

Tak takhle slabej horor jsem dlouho neviděl.. po 40 minutách jsem to vypnul, takže co k tomu mam víc napsat?!

• 31.12.2018  17:04

Co k tomuhle napsat? jediný co se mi líbilo bylo jak ho matka sledovala a naváděla po skypu, to mi přišlo jako skvělej nápad, ale jinak takový bez štávy, bez energie..

• 31.12.2018  16:58
    Miss Hanoi (2018)

Na český poměry lehce nadprůměrná kriminálka.. neurazí, nenadchne, ale David Novotný měl super hlášky ikdyž Vietnamci jsou zrovna menšina která mi vůbec nevadí, takže jsem to bral s nadhledem..

• 30.12.2018  22:27

Mohlo to bejt klidně o půl hodiny kratší, ale jinak šílená krvavá pomsta jakou jsem opravdu nečekal.. skvělý herecký výkony, super hudba a hlavně pořádný napětí..

• 30.12.2018  22:21
    Legendy kriminalistiky (TV seriál) (2017)

škoda, že to má tak málo dílů ale hodně dobrej dokument.. nejlepší díl: Já, nebohý vrah

• 30.12.2018  22:17
    Homevideo (TV film) (2011)

Sakra tak tohle bylo něco co mě zas po delší době psychicky úplně sejmulo.. šikana je fakt hrozná věc!

• 30.12.2018  15:36

Podobně jako kolega pornogrind musim upozornit, že nejsem žádnej fanoušek Charlese Bronsona.. mam pocit, že tohle je úplně první film co jsem s nim viděl ikdyž je vidět že tyhle roly drsňáků a mstitelů mu šly dobře.. tyhle rape a revenge filmy mam celkově rád a tomuhle chybělo ke špíčce už jenom málo..

• 30.12.2018  12:27

Hoši ze severskejch zemí už několikrát předvedli, že tyhle syrový dramata jim jdou perfektně a tohle je další kousek do sbírky.. tomuhle nemmam co vytknout navíc tohle je podle skutečný události což jenom umocňuje zážitek.. bravo !

• 30.12.2018  12:18
    Barabáš (1961)

Spousta lidí určitě tenhle neocení už jenom kvůli jeho stáří ovšem já takovej nejsem.. kdybych se nad tim zamyslel, tak dlouho jsem neviděl lepší historickej/životopisnej film.. ta výprava, hudba, kostýmy, herecký výkony a všechno.. slabších 5 si Barabáš určitě zaslouží..

• 30.12.2018  12:09
    Švec (2014)

Dlouho jsem neviděl lepší a zárověň zajímavější film se Sandlerem.. nechápu co tu zas kritizujete.. je to spíš fantasy než komedie a to je u Sandlera netypický, ale já jsem se skvěle bavil.. hodně se mi líbil i Method Man..

• 29.12.2018  17:35
    Apostle (2018)

Pro mě největší letošní hororový zklamání.. fakt nesnášim, když má film přes dvě hodiny, ale z toho hodinu a půl se skoro nic neděje a ten konec už to fakt nezachrání.. potenciál dobrej, ale ani nevim jestli bych to vůbec nazval hororem.. spíš to je mysteriozní thriller..

• 26.12.2018  21:43

Ale jo, když jsem si myslel, že už letos neuvidim jakž takž dobrej horor, tak přišlo tohle překvapení z Indonesie.. svým zpracováním, celkovým pojetím to nebylo nic novýho pod sluncem, proběhlo malinký zklamání, ale pořád v pohodě.. skvělá hudba !

• 25.12.2018  20:14
    Pramen panny (1960)

Hloupě jsem si myslel, že původní I spit on your grave je první rape and revenge v historii, ale to jsem ještě neslyšel o tomhle chlapíkovi ze Švédska, kterej natočil tuhle černobílou záležitost.. černobílou píšu schválně, protože v tomhle případě mi to bylo úplně jedno, že to je černobílej film.. tyhle středověký legendy já mam rád.. slabších 5 si to určitě zaslouží ikdyž to už dneska málokdo ocení..

• 23.12.2018  19:07
    Dva barbaři (1994)

Podle mě dost podhodnocená komedie.. námět je zajímavej a ke konci se to přehouplo i v thriller.. je fajn sledovat dvě namakaný dvojčata jak hlídaj dva rozmazlený spratky..

• 23.12.2018  19:00

tohle byl teda divnej film.. nesnášim, když se ve filmech víc než hodinu nic neděja a pak teda přijde nějakej zvrat aby se neřeklo.. bohužel ten zvrat už celkovej dojem z filmu nezachránil.. tohle je přesně film jednou a dost..

• 19.12.2018  21:58
    25. hodina (2002)

Spike Lee je zvláštní režisér a ani tenhle jeho film mě bohužel moc nezaujal.. neni pochyb o tom, že Edward Norton je dobrej herec a svoje role zvládá perfektně, ale celý to bylo takový nemastný neslaný.. z tohohle se dalo vytěžit mnohem víc..

• 19.12.2018  21:47

Skvělej námět, ale celkový zpracování neurazí ani nenadchne.. David Spade patří mezi moje komediální oblíbence a Jon Lovitz ve vedlejší roli, to může dopadnout při nejhorším jako průměr..

• 19.12.2018  15:20

Napřed napíšu, že tyhle filmy o kosmonautech zas tak moc nevyhlédávam, ale jednou za čas se musí udělat vyjímka.. bylo tam spousta zbytečnejch scén a dialogů, kdyby to bylo o půl hodiny kratší tak by se vůbec nic nestalo.. Ryan Gosling to zahrál dobře, ale i tak si myslim, že si to takový hodnocení nezaslouží.. určitě jsou kvalitnější životopisný/historický filmy..

• 19.12.2018  15:07
    Černé ovce (2006)

Opravdu zajímavej film.. kdybych to měl brát jako čistej horor, tak bych byl zklamanej ještě příští rok, ale jako hororová komedie dejme tomu.. jestli se někomu nelíbil film jako takovej, tak se aspoň mohl podívat na hezkou novozélandskou přírodu.. jsem zvědavej jestli si na to vzpomenu až půjdu kolem ohrady s ovcema..

• 18.12.2018  20:15
    Tygr lidožrout (TV film) (2007)

Tak tohle bylo solidní hovno, ale kdybych se nad tim zamyslel, tak jsem už určitě viděl větší hovna.. vlastně jediný dva důvody proč jsem na to koukal je Gary Busey a taky protože mě zajímaj tygři..

• 15.12.2018  14:17

Po skvělej jedničce přichází slabá a celkem zbytečná dvojka.. tohle je ukázkovej příklad toho, že ve většině případů bejvaj dvojky slabší.. atmosféra nebyla špatná, ale celkový pojetí a zpracování mi přišlo nevýrazný..

• 14.12.2018  16:27

Skvělej dokument a na konci jsem nebyl daleko od pláče.. už to je přece jenom 20let, ale pořád jsou to silný emoce.. tady napíšu podobnou věc jako muj kámoš, jeden z mála důvodu proč bejt hrdej na Česko jinak jsme banda hňupů..

• 14.12.2018  16:24

Dost mi to připomínalo Smrt ve tmě akorát s tim rozdílem, že tohle byla ubohost.. v dnešní době už může natáčet filmy kdejakej břídil.. tohle se u mě nevyšplhalo ani na snesitelnej průměr..

• 6.12.2018  21:48

To je tak, když člověk ví dopředu že se jedná o průměr nebo slabší průměr a doufá, že to neni pravda, ale bohužel je.. problem tohohle hororu je, že tu nefunguje skoro nic.. neni tu nic co by potěšilo člověka kterej pravidelně kouká na horory.. slabý 3 hvězdy

• 6.12.2018  18:26
    Špína (2017)

Takovej film ze života.. nechci zlehčovat znásilnění, ale tohle se dalo natočit mnohem líp.. ikdyž má film průměrnou stopáž, tak jsem se u něj dost nudil.. těch 68% moc nechápu..

• 6.12.2018  18:20

Nevyhledávam žánr Sci-Fi, ale tahle kombinace hororu a Sci-Fi byla zajímavá ikdyž je to spíš to Sci-Fi než horor.. skoro polovinu stopáže tvořily fhlasbacky, možná to je jeden z důvodu proč nedam plnej počet..

• 6.12.2018  10:51
    Arizona (2018)

V Arizoně nefunguje ani komediální ani thrillerová část, ale je to příjemná jednohubka na obyčejný prosincový odpoledne.. dá se u toho přece jenom trošku zasmát..

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17