HorrFi

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19
    • 4.7.2020  15:58
    Aquaslash (2019)

Je sice pravda, že jako kraťas by to fungovalo líp, ale i tak to možná dost lidí odradí od návštěvy aquaparku a tobogánu :)prvních 50minut je víceméně fakt o ničem a to hodnocení spoustu lidí odradí, ale na konci měl scénárista hodně bujnou fantazii :)

• 20.6.2020  19:18

Sakra kdyby tohle viděl Američan, Brit, Němec nebo třeba Australan tak by si musel že jsme národ buranů a pitomců :D.. nejhorší je na tom, že za tohle někdo chtěl v kinech peníze, protože to vůbec nebylo vtipný a nemělo to hlavu ani patu..

• 17.6.2020  11:15
    Grandhotel (2006)

V pohodě oddechovka na deštivý odpoledne.. Marek Taclík sice nikdy nebyl muj oblíbenec, ale do týhle role se docela hodil ikdyž nejvíc mě tady bavil Dulava jako věčně nadržený prase..

• 12.6.2020  23:04
    Vodník (TV seriál) (2019)

Pro mě nejlepší česká porevoluční kriminálka a taky skvělý rodinný drama.. nechápu jak tomuhle může dát někdo míň než 2 hvězdy, to neustálý střídání dvou dějovejch linek mě v tomhle případě strasně bavilo a ta písnička na konci to celý ještě umocnila až mi z toho běhal mráz po zádech, bravo tvůrci!

• 12.6.2020  22:45
    Breaking In (2018)

Kdo bude chtít tak si vždycky nějaký chyby najde, ale podle mě by to nikoho nemělo urazit.. ono je obecně těžký přijít v home invasion s něčim ,,mimořádným" když to nejlepší v rámci home invasion bylo už zřejmně natočeno, ale já osobně jsem za Breaking In rád protože napínavý to chvílema rozhodně bylo..

• 4.6.2020  11:12

Kupodivu jsem to upřímně čekal horší, je to sice jedna z těch komedií na kterou si za 10let pravděpodobně málokdo vzpomene, ale u týhle sondy do života horníka a jeho okolí mi nebylo vyloženě trapně a párkrát jsem se zasmál..

• 29.5.2020  20:10

Pokud se najdou lidi co ohodnotí tenhle film a z těch hodnocení vyjde 51% tak to může znamenat jenom dvě věci - za A) hodnotit na čsfd může snad už i robot nebo za B) jako společnost už nemáme šanci a morálně se mi chce zvracet.. jediná dobrá věc byla krásná Petra Hřebíčková, ale kvůli jejímu obličeji hvězdu dávat nebudu..

• 24.5.2020  22:40
    Videodrom (1983)

Druhej film z výzvy od pornogrinda a jsem rád, že mi dal do výzvy právě tenhle film, protože věděl co by mi mohlo sednout a už podruhý mu to vyšlo.. at se to někomu líbí nebo ne tak David Cronenberg je prvotřídní filmař a Videodrom by neměl nikoho zklamat a už vůbec milovníky old school hororů, byla to jedna velká halucinační jízda doprovázená syrovou nepříjemnou hudbou.. je to spíš slabších pět, ale jsem rád že jsem vyplnil další mezeru v rámci starších filmů..

• 24.5.2020  22:07
    Ta druhá (2020)

Romatický komedie nevyhledávam, ale tady tý romantiky naštěstí tolik nebylo.. spíš je to bláznivá komedie s jednou z nejvíc bláznivejch ženskejch co si z filmů vybavuju.. ten moderní námět s randem naslepo se mi fakt líbil, protože něco podobnýho se určitě muselo stát i v realým životě..

• 24.5.2020  18:07

Narušitel systému zřejmně patří k tomu nejlepšímu co se kdy v rámci narušenejch/zlobivejch dětí natočilo.. dost emotivní film a to co předvedla Helena Zengel zasluhuje uznání

• 19.5.2020  23:13
    Drahokam (2019)

Drahokam je ten typ filmu u kterýho zřejmně platí to pořekadlo sto lidí sto chutí, protože nic divnějšího jsem z USA asi letos ještě neviděl a kord první půlka za nic nestála.. bylo to fakt chaotický, roztěkaný, Sandler tu hubu nezavřel, chodil sem a tam a já nevěděl kam to žánrově vlastně směřuje, ale pak už mě naštěší tenhle příběh zadluženýho Sandlera jakž takž bavil..

• 13.5.2020  16:23
    Pohádkář (2014)

Tak tohle je film kterej se mi zase zaryl do paměti a bohužel v tom negativním slova smyslu.. upřímně nechápu ani těch 42% nebo je možná chyba ve mě, ale tohle bylo tak divný, trapný a nudný že jsem to vydržel asi 45minut.. kniha možná špatná neni, to nemůžu posoudit protože jí číst nikdy nebudu, ale tohle byla fakt ubohost..

• 9.5.2020  17:31

Doufam, že se na mě nikdo nebude zlobit, ale mě to teda nechalo úplně chladným a pro mě je to přesně ten typ filmu jednou a dost.. je pravda, že film byl nabitej akcí a kord v týhle koronavirový době se jedná o nadprůměrnej film, ale mě prostě všechny podobný filmy kde lítá jedna kulka za druhou přijdou svým způsobem všechny stejný..

• 1.5.2020  14:46
    Chata (2019)

Tak nám hodnocení Chaty kleslo z červených do modrých čísel a tomu se upřímně nedivim a naopak si myslim, že to je spravedlivý, protože je to jeden z těch případů kdy bych slovo horor moc nepoužíval, je to psychologický drama a problém je, že se prvních 50minut téměř nic neděje, konec je sice psycho, ale jako celek to nesmazatelnej dojem neudělá..

• 26.4.2020  17:04
    Morgiana (1972)

Jsem rád, že jsem to už konečně viděl, protože to rozhodně patří k těm lepším československejm filmům ze 70. let.. dvojrole Ivy Janžurový byla perfektní a když se do toho přidá ještě ta nepříjemná hudba tak si divák může užít kus kvalitní filmařiny, ale dovedu si představit, že spousta lidí tomu nedá šanci kvůli stáří toho filmu.

• 22.4.2020  18:40
    Metanol (TV film) (2018)

Jo na tenhle případ si pamatuju, byla to tenkrát obrovská aféra, která se zapsala do historie a jsem rád když o tom pak někdo natočí film.. moc často se mi to u českejch filmů (a v tomhle případě podle skutečný události) nestává, ale těch obětí mi bylo líto nicméně na druhou stranu souhlasim např. s komentářem uživatelky Viktooorka - koupit si tu nejlevnější kořalku v petce za pár korun neni zrovna dobrej nápad, ale to nic nemění na tom, že tady to odnesli fakt nevinný lidi.. pánové David Máj, Lukáš Vaculík a Martin Finger to zahráli skvěle..

• 14.4.2020  17:40
    Hexenšus (TV film) (2013)

Film jsem si pustil ze dvou důvodů, zaprvý kvůli Pavlovi Liškovi a zadruhý kvůli hexenšusu, protože dvakrát jsem ho taky měl a byla to fakt příšerná bolest.. začátek vypadal celkem dobře, ale pak se z toho stala trapná nudná slátanina kterou bohužel nezachránil ani Pavel Liška..

• 9.4.2020  20:42
    Zrůdy (1932)

Muj první film v rámci výzvy od uživatele pornogrind a jsem mu vděčněj, že mi dal do výzvy právě tenhle film, protože jsem upřímně o jeho existenci nevěděl.. Zrůdy jsou sice film starší než moje babička, ale vtáhlo mě to děje hned na začátku a už nepustilo, ono vidět pohromadě tolik ,,zrůd" a ,,omylů" přírody je mimořádný samo o sobě a je to jeden velkej bizár..

• 6.4.2020  18:30
    Do větru (2018)

Za tohle chtít po divácích peníze v kinech tak se jako tvůrce studem zabiju nebo se o sebevraždu aspon pokusim, ale zas na druhou stranu - začátky nikdy nebyly lehký a konkurence je veliká..

• 5.4.2020  20:13
    Neviditelný (2020)

Jsem fakt rád, že dobrý filmaři ještě nevymřeli.. ne že by to bylo na plnej počet, ale je radost sledovat když to někdo umí.. Neviditelný byl jeden z nejvíc očekávaných filmů roku 2020 a naštěší to dopadlo dobře, první půlka byla sice slabší, ale pak jsme byli svědky poctivýho řemesla..

• 22.3.2020  23:29
    Párty Hárd (2019)

Pořád nemůžu uvěřit, že tohle vůbec vzniklo v Česku.. sice jsem čekal pětihvězdičkovej zážitek a doufal jsem, že smíchy spadnu ze židle, ale i tak je Řezník umělec a rebel..

• 20.3.2020  22:34
    Lov (2020)

Nemůžu říct, že bych vrněl blahem, ale v podstatě s tim nemam problém a v rámci filmů tohohle typu jde o přijatelnej kousek kterej by nikoho neměl výrazně zklamat.. je vidět, že scénarista už má něco za sebou a díky průměrný stopáži divák nemá šanci se nudit..

• 18.3.2020  13:17

Nevim jestli nějak stárnu nebo v čem je chyba, ale drtivá většina těch filmů kdy je komedie namíchaná s hororem/thrillerem mi nesedí a Come to Daddy patří mezi ně.. černá komedie ale s hororem/thrillerem to nemá prakticky nic společnýho.. kdyby mi bylo 12 tak bych to možná považoval za veledílo

• 1.3.2020  19:51

Nevim, koho chtěl timhle Adam Egypt Mortimer oslovit, ale mě teda moc neoslovil a celkovej dojem byl v podstatě žádnej.. námět s imaginárním kamarádem je sice zajímavej, ale bylo to takový zbytečně roztěkaný a chaotický, prostě další slabší kousek..

• 1.3.2020  14:04
    V síti (2020)

Už chápu proč se o tom tolik mluvilo a bylo toho všude plno.. ne že by to ve mě vzbudilo extrémní emoce, ale Vít Klusák je nejlepší českej dokumentarista posledních minimálně deseti let.. fascinovalo mě, že ty herečky opravdu vypadaly na 12 a je to mimořádně zajímavej dokument

• 14.2.2020  14:27
    Absurdistán (2006)

Tak tohle byl slušnej bizárek a zajímavej mix komedie a sci-fi, kterej mě přesvědčil jak moc jsem rád, že se roku 2505 nedožiju, protože by to fakt jednou mohlo bohužel takhle vypadat..

• 25.1.2020  16:17
    Přes prsty (2019)

Typická novodobá česká komedie, která má bejt hlavně o sportu, ale o ten tu vlastně v první řadě nejde, v první řadě se tu řeší vztahy a něco co se sportem vůbec nesouvisí.. na Petru i Denisu se hezky kouká, obě jsou to hezký ženský, ale filmařsky je to bída, komedie má bejt hlavně vtipná a já se moc nesmál.. trochu to zachránil Langmajer, kterej občas zandal nějakou tu hlášku.. vůbec si neumim představit tu nasranost kdybych na to šel do kina

• 12.1.2020  18:13
    Sobecký obr (2013)

Tak přesně tohle mam rád, mam rád když mě film vtáhne do děje hned na začátku a je vlastně jedno jestli jde o americkej, britskej, španělskej nebo jakejkoliv film.. Sobecký obr je drsný sociální drama a tohle je další kousek do sbírky výbornejch britskejch filmů.. ten Arbor byl fakt malej blonďatej Satan co kazil normálního kámoše, silnej film..

• 22.12.2019  14:06

ucházející vánoční slasher, ale v konkurenci všech slasherů nemá šanci přijít s něčim mimořádným ikdyž ta vánoční atmosféra se celkem povedla..

• 19.12.2019  17:41

jeden z těch lepších vánočních filmů.. přišel jsem k němu jako slepej k houslím a o to víc mě překvapil a jsem rád, že někdy jde doopravdy smíchat horor s komedií..

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19