HorrFi

HorrFi

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 20.8.2018  21:21

Kdybych měl tenhle film rozdělit podle žánrů tak se nejvíc povedla sci-fi část filmu, která byla vychytaná do nejmenšího detailu a bylo vidět, že ten film měl fakt velkej rozpočet, ale thrillerová/hororová část už tak slavná nebyla.. Jason Statham byl fajn, ale když se řekne žralok tak u mě pořád vedou Čelisti a to už tak nejspíš navždy zůstane..

• 20.8.2018  21:15
    Boar (2018)

V rámci hororů s kancema se podle mě jedná o nejlepší kousek.. je to béčko, kanec vypadal směšně, ale zas nadělal velkou paseku a vtáhlo mě to děje, potěší přítomnost Nathana Jonese ikdyž to jako celek mohlo dopadnout líp..

• 20.8.2018  21:11
    Kazišuci (2018)

Jedna z nejslabších americkejch komedií za poslední roky.. dlouho sem se u americký komedie takhle nenudil, jediný co stálo za to byla scéna s pivem a prdelí.. jít na tohle do kina tak se pobliju a je vidět že už nejspíš Američanům dochází nápady..

• 17.8.2018  20:31

Vůbec nechápu myšlení některých uživatelů.. tady se jasně píše, že to je příběh z jeho dospívání, což ale souvisí s tim co příšlo pak, protože všechno musí nějak začít a mě ten film vůbec nenudil.. je pravda, že napínavý to moc nebylo a žádnej větší zvrat nepřišel, ale Ross Lynch to zahrál dobře.. celkem v pohodě film do sbírky Based on true events..

• 3.8.2018  13:55

Normální průměrnej člověk by to po pár minutách vypnul, ale mě prostě zajímalo co se bude dít dál.. tohle je absolutně divnej a nezařaditelnej film, ale i tak na něm něco je..

• 20.7.2018  15:37

Řekl bych, že tohle je zas přesně ten typ filmu kterej diváky rozdělí na dva tábory.. první tábor bude nadávat a bude zklamanej, že to nebyl horor, nebyly tam lekačky.. druhej tábor bude spokojenej, protože neni blbej a věděl dopředu co může Hereditary nabídnout.. Hereditary je fakt nepříjemná psycho/drama depka, kterou každej nevydejchá, protože to neni ,,typickej" film dnešní doby.. Toni Collette to zahrála fakt bravurně a do toho ta ponurá hudba !za mě spokojenost..

• 12.7.2018  18:13

Dánové/Seveřani tohle umí, takže od Tísňového volání jsem čekal hodně, ale dostal jsem ještě víc.. svým zpracováním/pojetím mi to připomnělo Telefonní budku a filmy na jednom místě mam rád.. Jakob Cedergren je sympaták a předvedl úžasnej hereckej výkon, kde bylo každý jeho slovo hrozně důležitý a já byl napnutej přesně tak jak by měl divák u kvalitního thrilleru bejt a ta stopáž byla tak akorát, delší už by byla zbytečná..

• 7.7.2018  23:13
    Big Legend (2018)

Další film s Bigfootem, kde ale o Bigfoota v první řadě vlastně nešlo, protože se objevil až na konci a celkově tý akce tu bylo pramálo.. spíš to je lesní survival, kterej se vůbec nepovedl.. těch 89 minut se hrozně vleklo a nejlepší na celým filmu byla vlastně ta příroda, takže za přírodu dávam hvězdu navíc.. škoda, ale já vlastně stejně moc nečekal..

• 25.6.2018  23:15

Jako obvykle jsem knížku nečetl, takže nemůžu srovnávat (díkybohu nebo bohužel ?), ale film splnil moje očekávání.. tvůrcům se perfektně podařilo vystihnout chudinský čtvrti Pařížě v 18. století, začátek byl super, pak začal film trochu pokulhávat a ztrácet tempo, našlo se pár hluchých míst, pak se to zas rozjelo, ale ten konec byl divnej..

• 20.6.2018  21:32

Napřed to vypadalo jako ve všech směrech průměrná kriminálka, ale pak přišel zvrat, kterej mě dostal a kdyby nebylo těch častých flashbacků tak bych dal možná plnej počet, ale i tak je to kvalitní kriminálka která rozhodně stojí za zkouknutí.. skandinávský kriminálky maj svý kouzlo..

• 16.6.2018  00:53
    Escobar (2017)

Film Escobar jsem bral spíš nezaujatě, protože jinej film, seriál nebo dokument o Escobarovi jsem neviděl a to je možná výhoda, protože jsem neměl potřebu nic srovnávat.. pořád zastávam názor, že točit životopisný a filmy podle skutečný události je těžký, ale v případě Escobara mě to hned vtáhlo do dějě a rozhodně jsem se nenudil.. bavilo mě poslouchat a číst Escobarovo dialogy, protože něco takovýho prostě člověk jen tak neuslyší.. Javier Bardem to zahrál přímo ďábelsky..

• 19.5.2018  22:58
    Deadpool 2 (2018)

Doufal jsem, že dvojka bude aspoň na stejný úrovni jako jednička, ale takovou bombu jsem ani náhodou nečekal.. vůbec nevim co k tomu napsat, protože tohle byla jedna velká akční/dobrodružná/sci-fi jízda a byla tu jedna hláška za druhou a po všech stránkách je to perfektně zvládnutej film, ale hlavně ta komediální stránka se fakt povedla.. sice jsem nedostal záchvat smíchu, ale smál jsem se každých cca 10minut.. letos zatim suvereně nejlepší film..

• 19.5.2018  14:36
    Pomsta (2017)

Je pravda, že s tou krví to bylo přehnaný a celkově to působilo přehnaně a byly tu i nelogičnosti, ale pokud se chce člověk pobavit a nedělat z toho zbytečnou vědu, tak by mu to nemělo vadit a já jsem se prostě dobře bavil.. nejvíc mi v paměti utkvěla scéna jak si podala toho tlouštíka, scéna s ,,tetováním" a ten konec.. mimochodem Matilda Anna Ingrid Lutz je vážně kočička..

• 2.5.2018  14:08

Zase po delší době horor, kterej neni natočenej podle stokrát použitý šablony a podle mě se jedná o jeden z nejlepších a jeden z nejzajímavějších počinů za posledních řekněme 10let.. sice to neni ,,čistej" horor, ale spíš psychologický drama/thriller, nicméně chvilkama jsem byl opravdu napnutej jak kšandy.. snad poprvý v životě jsem v kině zažil absolutní ticho a uvědomil jsem si, že něco takovýho tu fakt ještě asi nebylo a že se ve filmu mluvilo znakovou řečí jsem uvítal jako příjemnou změnu.. celá ta myšlenka s absolutním tichem mi přišla geniální..

• 29.4.2018  20:49
    Den blbec (2014)

Na Němce slušný, ale tady mi to míchání žánrů moc nesedlo.. začátek byl super, ale v Amsterdamu už to trošku ztratilo svý kouzlo, protože z totálního slušnáka Tilla se najednou stal úplně jinej člověk..

• 29.4.2018  20:36

Taková francouzská verze filmu Když si Chuck bral Larryho, ale řekl bych že Francouzi jsou v těch komediích celkově o třídu vejš než Američani.. Adama Sandlera i Kevina Jamese mam rád, ale Tarek Boudali a Phillippe Lachau mě bavili víc, protože to co předváděli musí snad rozesmát každýho.. hold Francouzi umí..

• 15.4.2018  21:59

Tohle snad musí rozesmát každýho.. líbí se mi jak se v těch francouzskejch komediích setkaj osudy několika cizích lidí, který se nikdy předtim neviděli v tomhle jsou Francouzi fakt mistři.. tahle ,,otravovací" komedie fakt stála za to.. už od chvíle kdy Francoa Pignon poprvý spatřil Ralfa Milana jsem věděl, že Ralf z něj bude na prášky, protože už jenom Pignonovo tlama byla dost otravná a provokativní..

• 15.4.2018  21:36

Jestli je tohle fakt podle skutečný události, tak je škoda že se toho nepochopili nějaký lepší tvůrci, protože by to mohla bejt hodně velká bomba, ale i tak se mi to docela líbilo.. sice to působilo hrozně lacině, postavy se chovaly hloupě a dělaly zbytečný chyby, ale i tak mě to docela vtáhlo do děje a přemejšlel jsem jak bych tu situaci řešil já.. podobnejch filmů je bohužel málo..

• 15.4.2018  21:15

Upřímně nechápu pro jakou věkovou kategorii se tenhle film natočil.. prišlo mi, že režisér chtěl vyhovět všem věkovejm kategoriím a podle toho to taky vypadalo.. Dwayne Johnson to trošku zachránil nějakou tou hláškou, ale jinak fakt nechápu co tenhle film může nabídnout.. kdyby mi bylo 13 tak bych možná psal jinak.. takový silný dvě hvězdičky, ale nechalo mě to naprosto chladným..

• 3.4.2018  19:36
    Tomb Raider (2018)

Byl jsem absolutně nezaujatej divák, protože přiznávam že tu hru jsem nikdy nehrál a je mi celkem ukradená, takže jsem neměl moc velký očekávání, ale i tak si myslim, že Tomb Raider neurazí.. na sladkou Alicii Vikander se hezky koukalo, ale toho dobrodružství tam zas tolik nebylo nebo aspoň já si takhle pravý dobrodružství nepředstavuju a z toho plyne, že tenhle film si nejvíc užijou lidi co hráli i tu hru..

• 3.4.2018  19:24
    Hlasy (2014)

Ještě jsem neviděl špatnej film s Ryanem Reynoldsem, protože tomu chlapovi sedne snad každá role.. tohle míchání žánrů sice většinou nemam rád, ale co se týče Hlasů, tak si myslim že to vyšlo skvěle.. Jerry je ukázkovej podivín a psychopat a tohle vlastně byla ,,sonda" do jeho duše a jeho kocour je pěknej parchant..

• 3.4.2018  19:15

Takhle nevyužitej potenciál už jsem nějakou dobu neviděl.. tohle byla těžká nuda u který (jak už to tady někdy na csfd bejvá ) vůbec nechápu to hodnocení.. připadal jsem si jak kdyby mě někdo posadil doprostřed místnosti a já jenom sledoval lidi kolem a poslouchal jejich dialogy.. aspoň že Samuel L. Jackson to trochu zachránil..

• 25.3.2018  22:06
    Slimák (2006)

Neni to sci-fi, neni to komedie a už vůbec to neni horor.. je to vlastně od každýho něco, ale na jedno zkouknutí to je v pohodě..

• 15.3.2018  20:00

Čekal jsem lehkej nadprůměr a přesně ten jsem dostal.. vzhledem ke zkušenostem z posledních let už hororový fanoušci nemůžou pokaždý čekat zázrak, ale troufnu si říct, že tohle byl v pohodě home invasion.. film má celkem krátkou stopáž, takže v podstatě neni šance, aby vás nudil.. rodina a kolem nikde nikdo, jenom psychopati, louky a lesy.. slabší 4*

• 13.3.2018  20:34

Byl jsem dopředu varovanej, že to je prej bída, ale moje nedočkavost a zvědavost zase zvítězily a vyrazil jsem do kina.. nemyslim si, že to je úplnej průser, ale kdo sleduje duchařský horory už dlouho, tak ví že je v tomhle subžánru těžký přijít s něcim novým, vytvořit opravdu strašidelnou atmosféru a infarktový lekačky a tady bohužel nefungovalo ani jedno a je to o to horší, že to je podle skutečný události.. vypadá to, že nejspíš ještě dlouho Jamese Wana nikdo nepřekoná.. zklamání a zároveň moje vlastní blbost..

• 13.3.2018  11:12
    Masakr v kopcích (2009)

Já ty odpady! nerad dávam, ale tady to bohužel nejde jinak.. nechápu jak se dá tak moc zkazit tenhle subžánr.. ze začátku ještě nic nenapovídalo tomu, že se z toho nakonec vyklube hrozně nudnej amatérskej průjem u kterýho jsem se těšil až to skončí..

• 10.3.2018  19:54

Už delší dobu mě žádnej film tak nedostal jako Musíme si promluvit o Kevinovi.. Tilda Swinton to zahrála tak dobře, až mi jí bylo celkem líto.. přiznam se, že před timhle filmem jsem neznal jméno Ezra Miller, ale teď si ho budu pamatovat hrozně dlouho, protože takhle vypadá dobře zahranej šílenec a psychopat.. hudba to ještě vylepšila a na konci jsem koukal s otevřenou hubou a nemohl popadnout dech..

• 10.3.2018  19:44
    Michael (2011)

Někdy mam takovej pocit, že ty Rakušáci jsou zvláštní národ a možná na tom něco fakt bude.. ikdyž byla první hodina hrozně nudná a o ničem, tak to svým způsobem mělo pořád něco do sebe a po hodině přišel konečně nějakej zvrat.. dost depresivní a zvláštní film, ale i tak za vidění podle mě stojí.. Michael vypadal jako úplně normální chlap, ale takový můžou bejt někdy ty nejhorší..

• 23.2.2018  22:14

Škoda, že se Němčům nepodařilo vytěžit víc z tak aktuálního tématu jako jsou uprchlíci.. chtělo by to kratší stopáž, víc srandy a míň keců.. bohužel lehký zklamání..

• 23.2.2018  22:08

Only the Brave mi doporučil kámoš a já jsem to dlouho odkládal ikdyž ted už vim, že to bylo zbytečný.. asi nemá smysl psát, že je to jeden z nejsilnějších filmů za posledních tak 10let a těch 81% si to právem zaslouží.. sice už moc nemusim filmy, který maj přes dvě hodiny ale tady to naštěstí rychle uteklo a to, že to je podle skutečný události nás donutí si uvědomit, že lidi který riskujou vlastní život jsou hrdinové..

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15