HorrFi

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 16.10.2018  23:04
    Knuckleball (2018)

Thrillerových verzí Home Alone je tuze málo, takže by člověk neměl čekat extra třídu, ale tak jako tak to považuju za snesitelnej průměr na obyčejnej úterní večer..

• 16.10.2018  15:50
    Tchyně (TV pořad) (2015)

LOOL.. nic horšího snad už na tomhle světě neexistuje..

• 11.10.2018  22:15

Tenhle film bych rozdělil na dvě půlky - ta první je skvělá zábava s mexickou verzí Billyho Boba Thortna a ta druhá jsou klasický životní uváhy, sladký řeči a romantický klišé.. na svý si přijdou spíš ženy..

• 11.10.2018  22:04
    Rubber (2010)

Kdybych občas neměl chuť na nějakou podivnost, tak bych smysl tohohle filmu asi moc nepochopil, ale musim říct že to mělo do sebe.. malinko jsem se zasmál a to stačí..

• 11.10.2018  18:52

Solidní kriminálka, která sice chvilkama trošku nudila, ale pak se to zase rozjelo a bylo to čim dál víc napínavý.. konec byl skvělej a jsem rád jak to dopadlo.. na Maďary hodně dobrý

• 5.10.2018  10:09

Lars von Trier je opravdu kontroverzní režisér, protože The House That Jack Built je přesně ten typ filmu kterej spousta lidí nepochopí.. je to provokativní, brutální a zároveň zábavný.. vraždy byly skvělý, ale nepochopil jsem ten konec.. to už si Trier fakt mohl odpustit..

• 28.9.2018  11:28
    Alfa (2018)

Drobný chybičky by se našly, ale to už neni podstatný.. od Alfy jsem dostal přesně to co jsem čekal a to celkem drsnej survival, kterej se ale odehrává před 20 tisíci lety + dojemnej příběh u kterýho mi po delší době slzelo oko.. slabších pět, ale v rámci letošního roku se u mě jedná o jeden z nejlepších filmů..

• 19.9.2018  21:52

Absolutně nevyužitej potenciál.. mrzí to o to víc, že podobnejch filmů moc neni.. to střídání dějovejch linek každejch 10minut ubíralo na napětí, takže z drsnýho survivalu se stala spíš nuda.. prej 67% - asi jsem viděl jinej film :D

• 19.9.2018  21:39
    The Package (2018)

Tak tohle byla suvereně jedna z nejtrapnějších komedií posledních let.. nejde o to, že nemam rád teenagerovský komedie, jednou za čas se najde nějaká vyjímka, ale tahle mezi ně určitě nepatří.. tohle mi přišlo spíš jako humor na úrovni 12letýho kluka ze zvláštní školy.. zasmál jsem se jenom jednou a to je fakt dost málo na to že to mělo 94minut..

• 13.9.2018  20:15

Koukam, že názory se zatim dost liší.. mě osobně se to líbilo, protože k pořádný akci patří taky pořádný hlášky a těch tady bylo opravdu hodně a co se týče akce samotný tak i ta byla podle mě povedená.. zas nechápu myšlení některých uživatelů když tak koukam na to hodnocení, je jasný že Predátor s Arlnoldem nemůže bejt překonanej, ale Predátor: Evoluce je stylová sci-fi/akční jízda..

• 10.9.2018  20:45
    Sestra (2018)

Nevim co napsat abych byl stručnej a zároveň napsal to nejdůležitější.. v rámci duchařin posledních let je Sestra určitě nadprůměrej a potěšilo mě, že hraje spíš na atmosféru než na lekačky a chci pochválit taky hudbu a výběr lokace.. ta rumunská příroda se do tohohle filmu dokonale hodila, ale Sestra mě jako celek mírně zklamala.. asi sem za ty leta už odolnej, ale u málokterýho hororu zažívám čistou formu strachu..

• 20.8.2018  21:21

Kdybych měl tenhle film rozdělit podle žánrů tak se nejvíc povedla sci-fi část filmu, která byla vychytaná do nejmenšího detailu a bylo vidět, že ten film měl fakt velkej rozpočet, ale thrillerová/hororová část už tak slavná nebyla.. Jason Statham byl fajn, ale když se řekne žralok tak u mě pořád vedou Čelisti a to už tak nejspíš navždy zůstane..

• 20.8.2018  21:15
    Boar (2017)

V rámci hororů s kancema se podle mě jedná o nejlepší kousek.. je to béčko, kanec vypadal směšně, ale zas nadělal velkou paseku a vtáhlo mě to děje, potěší přítomnost Nathana Jonese ikdyž to jako celek mohlo dopadnout líp..

• 20.8.2018  21:11
    Kazišuci (2018)

Jedna z nejslabších americkejch komedií za poslední roky.. dlouho sem se u americký komedie takhle nenudil, jediný co stálo za to byla scéna s pivem a prdelí.. jít na tohle do kina tak se pobliju a je vidět že už nejspíš Američanům dochází nápady..

• 17.8.2018  20:31

Vůbec nechápu myšlení některých uživatelů.. tady se jasně píše, že to je příběh z jeho dospívání, což ale souvisí s tim co příšlo pak, protože všechno musí nějak začít a mě ten film vůbec nenudil.. je pravda, že napínavý to moc nebylo a žádnej větší zvrat nepřišel, ale Ross Lynch to zahrál dobře.. celkem v pohodě film do sbírky Based on true events..

• 3.8.2018  13:55

Normální průměrnej člověk by to po pár minutách vypnul, ale mě prostě zajímalo co se bude dít dál.. tohle je absolutně divnej a nezařaditelnej film, ale i tak na něm něco je..

• 20.7.2018  15:37

Řekl bych, že tohle je zas přesně ten typ filmu kterej diváky rozdělí na dva tábory.. první tábor bude nadávat a bude zklamanej, že to nebyl horor, nebyly tam lekačky.. druhej tábor bude spokojenej, protože neni blbej a věděl dopředu co může Hereditary nabídnout.. Hereditary je fakt nepříjemná psycho/drama depka, kterou každej nevydejchá, protože to neni ,,typickej" film dnešní doby.. Toni Collette to zahrála fakt bravurně a do toho ta ponurá hudba !za mě spokojenost..

• 12.7.2018  18:13

Dánové/Seveřani tohle umí, takže od Tísňového volání jsem čekal hodně, ale dostal jsem ještě víc.. svým zpracováním/pojetím mi to připomnělo Telefonní budku a filmy na jednom místě mam rád.. Jakob Cedergren je sympaták a předvedl úžasnej hereckej výkon, kde bylo každý jeho slovo hrozně důležitý a já byl napnutej přesně tak jak by měl divák u kvalitního thrilleru bejt a ta stopáž byla tak akorát, delší už by byla zbytečná..

• 7.7.2018  23:13
    Big Legend (2018)

Další film s Bigfootem, kde ale o Bigfoota v první řadě vlastně nešlo, protože se objevil až na konci a celkově tý akce tu bylo pramálo.. spíš to je lesní survival, kterej se vůbec nepovedl.. těch 89 minut se hrozně vleklo a nejlepší na celým filmu byla vlastně ta příroda, takže za přírodu dávam hvězdu navíc.. škoda, ale já vlastně stejně moc nečekal..

• 25.6.2018  23:15

Jako obvykle jsem knížku nečetl, takže nemůžu srovnávat (díkybohu nebo bohužel ?), ale film splnil moje očekávání.. tvůrcům se perfektně podařilo vystihnout chudinský čtvrti Pařížě v 18. století, začátek byl super, pak začal film trochu pokulhávat a ztrácet tempo, našlo se pár hluchých míst, pak se to zas rozjelo, ale ten konec byl divnej..

• 20.6.2018  21:32

Napřed to vypadalo jako ve všech směrech průměrná kriminálka, ale pak přišel zvrat, kterej mě dostal a kdyby nebylo těch častých flashbacků tak bych dal možná plnej počet, ale i tak je to kvalitní kriminálka která rozhodně stojí za zkouknutí.. skandinávský kriminálky maj svý kouzlo..

• 16.6.2018  00:53
    Escobar (2017)

Film Escobar jsem bral spíš nezaujatě, protože jinej film, seriál nebo dokument o Escobarovi jsem neviděl a to je možná výhoda, protože jsem neměl potřebu nic srovnávat.. pořád zastávam názor, že točit životopisný a filmy podle skutečný události je těžký, ale v případě Escobara mě to hned vtáhlo do dějě a rozhodně jsem se nenudil.. bavilo mě poslouchat a číst Escobarovo dialogy, protože něco takovýho prostě člověk jen tak neuslyší.. Javier Bardem to zahrál přímo ďábelsky..

• 19.5.2018  22:58
    Deadpool 2 (2018)

Doufal jsem, že dvojka bude aspoň na stejný úrovni jako jednička, ale takovou bombu jsem ani náhodou nečekal.. vůbec nevim co k tomu napsat, protože tohle byla jedna velká akční/dobrodružná/sci-fi jízda a byla tu jedna hláška za druhou a po všech stránkách je to perfektně zvládnutej film, ale hlavně ta komediální stránka se fakt povedla.. sice jsem nedostal záchvat smíchu, ale smál jsem se každých cca 10minut.. letos zatim suvereně nejlepší film..

• 19.5.2018  14:36
    Pomsta (2017)

Je pravda, že s tou krví to bylo přehnaný a celkově to působilo přehnaně a byly tu i nelogičnosti, ale pokud se chce člověk pobavit a nedělat z toho zbytečnou vědu, tak by mu to nemělo vadit a já jsem se prostě dobře bavil.. nejvíc mi v paměti utkvěla scéna jak si podala toho tlouštíka, scéna s ,,tetováním" a ten konec.. mimochodem Matilda Anna Ingrid Lutz je vážně kočička..

• 2.5.2018  14:08

Zase po delší době horor, kterej neni natočenej podle stokrát použitý šablony a podle mě se jedná o jeden z nejlepších a jeden z nejzajímavějších počinů za posledních řekněme 10let.. sice to neni ,,čistej" horor, ale spíš psychologický drama/thriller, nicméně chvilkama jsem byl opravdu napnutej jak kšandy.. snad poprvý v životě jsem v kině zažil absolutní ticho a uvědomil jsem si, že něco takovýho tu fakt ještě asi nebylo a že se ve filmu mluvilo znakovou řečí jsem uvítal jako příjemnou změnu.. celá ta myšlenka s absolutním tichem mi přišla geniální..

• 29.4.2018  20:49
    Den blbec (2014)

Na Němce slušný, ale tady mi to míchání žánrů moc nesedlo.. začátek byl super, ale v Amsterdamu už to trošku ztratilo svý kouzlo, protože z totálního slušnáka Tilla se najednou stal úplně jinej člověk..

• 29.4.2018  20:36

Taková francouzská verze filmu Když si Chuck bral Larryho, ale řekl bych že Francouzi jsou v těch komediích celkově o třídu vejš než Američani.. Adama Sandlera i Kevina Jamese mam rád, ale Tarek Boudali a Phillippe Lachau mě bavili víc, protože to co předváděli musí snad rozesmát každýho.. hold Francouzi umí..

• 15.4.2018  21:59

Tohle snad musí rozesmát každýho.. líbí se mi jak se v těch francouzskejch komediích setkaj osudy několika cizích lidí, který se nikdy předtim neviděli v tomhle jsou Francouzi fakt mistři.. tahle ,,otravovací" komedie fakt stála za to.. už od chvíle kdy Francoa Pignon poprvý spatřil Ralfa Milana jsem věděl, že Ralf z něj bude na prášky, protože už jenom Pignonovo tlama byla dost otravná a provokativní..

• 15.4.2018  21:36

Jestli je tohle fakt podle skutečný události, tak je škoda že se toho nepochopili nějaký lepší tvůrci, protože by to mohla bejt hodně velká bomba, ale i tak se mi to docela líbilo.. sice to působilo hrozně lacině, postavy se chovaly hloupě a dělaly zbytečný chyby, ale i tak mě to docela vtáhlo do děje a přemejšlel jsem jak bych tu situaci řešil já.. podobnejch filmů je bohužel málo..

• 15.4.2018  21:15

Upřímně nechápu pro jakou věkovou kategorii se tenhle film natočil.. prišlo mi, že režisér chtěl vyhovět všem věkovejm kategoriím a podle toho to taky vypadalo.. Dwayne Johnson to trošku zachránil nějakou tou hláškou, ale jinak fakt nechápu co tenhle film může nabídnout.. kdyby mi bylo 13 tak bych možná psal jinak.. takový silný dvě hvězdičky, ale nechalo mě to naprosto chladným..

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16