Neodbytný bytný (2020) (TV film)

Upřímně kdo dal odpad! tak to nemůže mít v hlavě v pořádku.. je to typický béčko a nějaký věci mi tam taky vadily, ale těch 26% je fakt silný kafe aneb 100% souhlas s uživatelem claudel..

Neporazitelný: Vykoupení (2010)

Film kde je zbytečný hodnotit děj, scénař nebo režii, souboje byly perfektní a to si myslim že je hlavní, pro mě nejlepší UNDISPUTED

Neutečeš (2014)

Velice zajímavej snímek ale radši jsem se na něj nijak zvlášť netěšil abych pak nebyl zklamanej.. nejvíc se mi líbila hudba ale jinak to určitě špatný nebylo.. námět filmu je docela originální ale nic co by mě nějak extra nadchlo tam nebylo nicméně i tak jsem rád že jsem film viděl.. lepší 3*

Neuvěřitelný Hulk (2008)

V rámci sci-fi můj nejoblíbenější film. Nemám moc rád sci-fi, protože jsou o věcech, který se fakt nikdy nemůžou stát, ale Hulk mě bavil, ale dalo se z toho vytěžit mnohem víc, škoda

Neuvěřitelný svět pavouků (2015) (TV film)

Tohle byl opravdu jeden z nejlepších dokumentů, kterej jsem měl tu čest vidět.. ty mini makro záběry byly neuvěřitelný a jestli je hlavní účel dokumentu vzdělávat a přinášet informace, tak tenhle svuj účel fakt splnil perfektně.. nemam z pavouků vyloženě fobii, ale nikdy jsem je nevyhledával a upřímně v tomhle jsem rád, že žijeme v ČR..

Neviditelný (2020)

Jsem fakt rád, že dobrý filmaři ještě nevymřeli.. ne že by to bylo na plnej počet, ale je radost sledovat když to někdo umí.. Neviditelný byl jeden z nejvíc očekávaných filmů roku 2020 a naštěší to dopadlo dobře, první půlka byla sice slabší, ale pak jsme byli svědky poctivýho řemesla..

Nezanechat stopy (2021)

Tenhle film mě psychicky úplně zničil.. jeden z nejsilnějších ne-li nejsilnější evropskej film co jsem měl tu čest zatim vidět a hlavně podle skutečnosti.. je pravda, že by to mohlo bejt kratší, hluchý místa tam přece jen byly, ale to je fakt jediný co bych tomu vytknul.. komunismus jsem nezažil, ale je vidět, že některým lidem z toho režimu fakt je*alo v hlavě..

Nezastavitelný (2010)

Dobrej film se spoustou napínavých scén a celkem dobrýma hereckýma výkona, ale přece jenom mnohem víc se mi líbil Splašený vlak.

Než přišla bouře (2018)

Absolutně nevyužitej potenciál.. mrzí to o to víc, že podobnejch filmů moc neni.. to střídání dějovejch linek každejch 10minut ubíralo na napětí, takže z drsnýho survivalu se stala spíš nuda.. prej 67% - asi jsem viděl jinej film :D

Nicota (2016) odpad!

Koukal jsem na to jenom protože jsem slíbil kámošovi, že na to kouknu ikdyž jsem dopředu věděl, že se nejšpíš jedná o průjem.. no a teď k filmu - pro mě jeden z nejhorších filmů, který jsem zatim viděl, protože tu vlastně nefungovalo vůbec nic a byla to jenom jedna velká slátanina, která mě absolutně nevtáhla do děje, takže mi tim pádem bylo úplně jedno jak to dopadne.. už o tom nikdy nechci slyšet