hufnagel

hufnagel

Alexander Pál

okres Bratislava
momentálne dôchodca,ktorý venuje voľný čas filmom a seriálom

Facebook: alexander.pal.5

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 14.6.2019  15:33
    Kesari (2019)

Áno je to typický Bollywood,spevy,tančeky a hlavne silné vlastenectvo dookola.Pozerateľné bojové scény.

• 5.6.2019  17:35
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Seriál by mal slúžiť ako výkričník pri využívaní jadrovej energie na výrobu elektriny.Vždy je nutné pri rizikách započítavať aj ľudský faktor,ktorý bol aj v tomto prípade rozhodujúci.Vynikajúce stvárnenie troch hlavných postáv a detainého zobrazenia katastrófy.

• 1.6.2019  19:03
    Inrang (2018)

Sorry,ale ako už aj v minulosti som sa strácal v príbehu a postavách,že kto je kto a koho je nepriateľom a prečo.Zato že jednotka rýchleho nasadenia zlividuje odboj,tak idú po nej policajti,pretože im pomohli.Policajti proti jednotkám rýchleho nasadenia???A na záver si policajti do podzemných tunelov doniesli vlastnú jednotku rýchleho nasadenia.WTF.Taktiež popis vlčej brigády len ako z rýchlika,celé to bolo dosť zmätené.Len akcia bola v rámci.Slabé 3 hviezdy.

• 1.6.2019  18:40

Veľmi slušné bojové scény,dobrá akcia a pohľad na Kosovo a Srbsko konca 90-tich rokov z ruskej strany.

• 23.5.2019  18:26

Zo začiatku slušná historka z černošského prostredia sa zvrhla v závere na hororovú frašku s predvídateľným koncom.Škoda.

• 7.5.2019  17:52

Povinné vlastenecké výzvy na oslavu Indie,kombinované s remeselne slušnou akciou.

• 5.5.2019  16:34
    Lo spietato (2019)

Celkom vydarená gangsterka.

• 1.5.2019  19:12

Až bizarná dávka čierneho humoru,hlavne ten záver.Ináč priemer.

• 28.4.2019  16:25
    Hanna (TV seriál) (2019)

Slušný seriál,bolo tam dosť divných detailov,ako,že Hannu učil strielať v lese na začiatku,ale odkiaľ mal toľko nábojov,stravu na pár rokov a tiež v Rumunsku za čo platil motel,urobili za dve tašky nákupov a kufor,cestu autom,ale ten kamarát mu dal len pár drobných.Súboje sa vydarili a ináč bavil som sa.

• 23.4.2019  16:23
    Upgrade (2018)

Na independent future scifáčik to bolo prekvapujúco dobré.Bavilo ma celkové prostredie,slušné bitky a predstava AI ovládajúcej ľudské telo.

• 18.4.2019  18:52

Brutálne vymakaná show za ktorou sa skrýva obrovský kus poctivej práce.Neuveriteľný výkon Beyoncé.Myslím pritom tie šialené tance a k tomu spev bez zadýchania.Dnes je v móde ťahať aj politiku do vystúpenia,treba dať najavo "Black woman is best".

• 17.4.2019  20:33

Nemecké filmy moc nemusím,ale tento počin sa celkom vydaril.Sebareflexia národa v až poetickom stvárnení a s osudovým prepojením postáv.

• 15.4.2019  19:18
    Shazam! (2019)

Pomaly sú tí super hrdinovia trápni.Šablonovitý milionkrát opakovaný príbeh a potom zistím,že to je vlastne pre deti.

• 7.4.2019  05:10
    Skleněný (2019)

Pripadalo mi to ako výcuc a mix predošlých filmov a dosť som sa nudil.

• 5.4.2019  20:39

Dokument o dievčati,ktorá pobláznila a oklamala kopu bohatých investorom s projektom Theranos.Veľmi poučné dielo.

• 3.4.2019  17:37
    Ničitelka (2018)

Nicole kvalitná,ale celý príbeh za veľa nestoji.Chýbala tomu podstata a zbytok bol poriadne rozťahaný.

• 30.3.2019  18:32
    Shadow (2018)

Malo to byť v štýle klasickej antickej drámy,perfektná choreografia,ale úplne nevyužitý námet na tak skúseného režiséra.Dramatický prvok,že stále prší to len zhoršil.Nechtiac to človek porovnáva s Kliatbou zlatého kvetu a to už je vidieť veľký rozdiel.Slabé 3 hviezdy,len preto že je to môj obľúbený režisér.

• 29.3.2019  18:06
    The Dirt (2019)

Bláznivá a divoká rocková jazda osemdesiatych rokov s detailným popisom jednotlivých činností.

• 25.3.2019  20:45

Pri takejto zostave by človek čakal viac,ale keď to dostane do rúk takýto béčkový režisér,potom je výsledok veľmi úbohý.A to som fanúšikom martial arts.WTF?

• 23.3.2019  18:57
    Sade - Bring Me Home (koncert) (2011)

Práve som zohnal Blu-ray,koncert považujem za špičku tohto žánru.Fenomenálny a unikátny hlas o kapele ani nehovoriac.Zážitok.

• 22.3.2019  21:29
    Pašerák (2018)

Na starého pána veľmi slušný výkon.V príbehu to už viac hapruje,ako že preprava drog je úplne idealizovaná a mexikáni dobrí kámoši.

• 8.3.2019  17:52
    Toman (2018)

Úloha na telo pre Jiřího Macháčka ako ušitá.Konečne po dlhej dobe kvalitný český film.

• 8.3.2019  14:59
    We Die Young (2019)

Slušný i keď nemý JVCD,ale na staré kolená to nie je zlé.

• 7.3.2019  17:44

Romantizovaný,slabý scenár,zle postrihané,rádoby dramatické niečo.

• 7.3.2019  15:17

Umenie ako prekliatie ma nepresvedčilo.Jediný Jake Gyllenhaal bol mierne až satiricky presvedčivý.

• 28.2.2019  17:44
    Mayakwang (2018)

Zo začiatku som si plietol tváre,že kto je vlastne kto a to až do polovice filmu.Finále určite pripomínalo Scarface,ešte aj zariadenie bolo podobné.

• 20.2.2019  17:24
    The Umbrella Academy (TV seriál) (2019)

Miestami to pripomínalo Preachera,tiež to bolo vážne off limits,ale na druhej strane veľmi zaujímavý príbeh vyvažovaný excentrickým čiernym humorom.

• 17.2.2019  18:16
    Favoritka (2018)

Veľmi silné a perfektne zahrané tri ženské postavy,škoda len toho nemastného,neslaného akoby narýchlo zbúchaného konca.Interiéry nádherné.

• 14.2.2019  05:34

Úžasná kombinácia anime a hraného filmu,spracovaná family friendly štýlom.Celý príbeh je vytvorený quázi ako prvá časť série,myslím.V pamäti ale ostanú tie Alitine očiská stále priťahujúce pozornosť diváka.Cítiť za tým obrovský kus práce,ktorú vlastne ani nevidíme.Nutnosť vidieť v 3D.

• 12.2.2019  20:55
    The Golem (2018)

Ambície to malo,len to skončilo ako vlažný pokus o hororový žáner.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16