Smrtonosná past 4.0 (2007)

Bezchybná akční jízda která díky hromadě hlášek, slušným záporákům a řadou výborných akčních scén zabaví stejně dobře jako předchozí díly.

Hvězdy nám nepřály (2014)

Hezký film s očekávatelně smutným koncem a pěknou hudbou to je ale asi tak vše a zdejší vynášení do nebes nechápu, kromě výborné scény u spisovatele je vše naprosto průměrné a na film si za pár dní asi ani nevzpomenu.

Paranormal Activity 3 (2011) odpad!

Potřetí stejně a ještě hůře, opět se můžete těšit na zábavné a děsivé scény kde 3 minuty koukáte jak se pohne deka, pohne obraz na zdi, pohne lustr, zavřou dveře. Není tu žádný nový nápad a potřetí mě to už opravdu nebaví, pokud nepočítám Ghost Dimension je celá tahle série otřesná a jde jen o ztrátu času.

Myšák Stuart Little 3 (2005)

Dodnes si pamatuju jak mi matka koupila na dvd tenhle film za asi 500, já se těšil na pokračování dvou příjemných předchůdců a pak sem viděl tohle...

Zlo (2012)

Podobné překvapení jako u českého ghoula, tady jsem se však bavil ještě o něco víc. Slovákům se podařilo natočit FF horor který nechává většinu konkurence daleko za sebou (takové paranormal activity se ani zdaleka nemohou rovnat). Zábavné, napínavé až do konce a díky tomu i povinnost pro každého fanouška žánru.

Carrie (2013)

Netradiční film který bych sice uplně nenazval hororem ale spojení šílené matky, telekineze a řady výborných scén (závěr s matkou, auto na benzínce, ples) dávají dohromady velmi zábavný film kde jsem se ani minutu nenudil.

V/H/S (2012) odpad!

Opravdu tady má 60% film kde se jde s nůžkami na ducha za dveřmi?

Paranormal Activity (2007)

Je těžké mít strach u filmu kde to nejděsivější sou dveře co se zavřou a nesnesitelně dementní postava za kamerou.

Pod zemí (2014)

Mám velmi rád takovéhle filmy, navíc když se spojí s originálním a zajímavým nápadem. Katakomby a nápady tvůrců vytvořili opravdu děsivé prostředí bez nutnosti používání pro found footage už klasických laciných lekaček a scén kde není nic vidět. Povinnost pro každého hororového fanouška.

Na návštěvě (2015)

Paní Jonesová z The Happening natažená na 90 minut. Spojení slov found footage hororu a jména Shyamalan zní výborně, dopadlo to však dost neslavně, i přes kratší délku se ve filmu nic neděje a nudí, to nejhorší je však gangsta repující spratek, nesnesitelnější dítě ve filmu sem ještě neviděl. Rozhodně to nejhorší od Shyamalana.