Johnny English se vrací (2011)

Nevím, zda bych se u tohoto snímku bavil sám doma. Ale protože jsem na tom byl v kině s těmi správnými lidmi, tak jsem si to užil maximálně. A film sám o sobě stál taky dost za to.

Partička (2011) (pořad)

Skvělé na odreagování nebo na zabití nudy.

Kdo přežije (2000) (pořad)

Tenhle pořad jsem viděl poprvé na Prima Cool a hned první sérii Kdo přežije China jsem si zamiloval a začal na netu sledovat další série. Nejlepší reality show kterou jsem kdy viděl.

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Seriál mého mládí. Jak já ho miloval.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Tohle je seriál, kterému jsem se dlouho vyhýbal a ani nevím vlastně proč. Když jsem občas zahlédnul díl v TV tak jsem si říkal, že tohle by mě asi nebavilo. Nikdy neodsuzujte film, nebo seriál pokud nevíte o čem je. Já to udělal a byla to velká chyba. Hned jak jsem seriál začal sledovat, ihned si zasloužil místo v mojí topce a moje kladné hodnocení. Charlie Sheen je tahoun toho sitcomu a jeho vtipy nemají chybu. 1-8 série mají u mě 100%.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Čtyři "magoři" a jedna naivní husička dávají dohromady skvělé kouzlo a každý díl je něčím výjimečný. Nestalo se mi ještě, že bych se u tohoto seriálu nudil, ba naopak, každým dílem se prosměju k dalšímu a dalšímu. Humor je jinak vyjímečný než u ostatních seriálu a to je na tom to skvělé. A ke všemu na kvalitě dodávají skvělí, mladí a stoprocentní herci, kteří se do rolí vžili a proto podávají skvělé výsledky /// 5 a 6 řada na mě nepůsobí nijak dobrým dojmem a začínám se obávat, abych nemusel své hodnocení přehodnotit.

Dr. House (2004) (seriál)

Seriál, který je furt do kola ale i přesto v něm vidím tu jiskru a každý týden se těším na nový díl. Děj s pacienty se stále opakuje, ale líbí se mi co se děje okolo. Zápletky, jak lidé přemýšlejí, výzvy, vztahy a mnoho dalšího. Proto 95%.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Seriál připomínající mi Přátelé. Přijde mi, že s přibývajícími sezonami upadá kvalita seriálu a že se seriál začíná zbytečně natahovat. Dobrý režisér by měl vědět, že v tom nejlepší je na čase říct STOP, aby si lidé pamatovali seriál v tom nejlepším a zbytečně ho lidem neznechutit. Update: Seriál mi 7 a 8 sérii znechutili a proto musím snížit hodnocení zatím na 4 hvězdy a odebrat jej z oblíbených seriálů. Jestli osmá sezona bude pokračovat takovým propadákem jako do teď, budu muset své hodnocení ještě snížit. Dřív jsem se těšil na nový a nový díl, teď tenhle seriál sleduji už jen z donucení.

Manituova bota (2001)

Taková klasická, "blbost". U které se chvilkově nudíte ale taky i zasmějete. Parodie na filmy nemám zrovna rád, ale tento film na odreagování bohatě stačí.

Umění zapadnout (2011)

Skvělý film k zamyšlení. Nevím co dál napsat, byl jsem spokojen a jako kdybych viděl v hlavní postavě sám sebe ...