Zevláci vs. Zombíci (2012)

Tady jde snad jen opravdu čistě o zasmání se ve stylu Zombieland akorát s horším konceptem. Usednout na gauč, otevřít si pivko a jen sledovat, odreagovat se, nepřemýšlet nad tím. 65%

Ten, kdo stojí v koutě (2012)

Emma Watson to může mít teď trochu těžké. Po skončení Harryho Pottera se její kariéra musí odvíjet dál ale její nálepka "šprtka Hermiona" jí zůstane. Ovšem mě zde mile překvapila a utvrdila v tom, že je skvělá herečka. Logan Lerman se nedržel v pozadí a překvapil taktéž, abych pravdu řekl, o tomto mladíkovi jsem mockrát neslyšel, takže jsem byl zvědavý, co se z toho vyklube. Na konec koukatelný film, se skvělou hudbou a dobrými scénami, které film okořenily. Samotný děj se drží v nadprůměru. 90%.

Zkus mě rozesmát (2011)

Tak to dopadá, když se sejdou dva oblíbení, ale hlavně dobří herci. Jennifer Aniston pro mě podávala skvělé výkony a Adam Sandler se ani trochu nedržel pozadu. Já u romantických komedií nehledám zbytečnosti,chyby, klišé a mnoho dalších věcí, v kterých se někteří uživatelé zde velmi vyžívají. Pro mě jsou to filmy, které buď pobaví a nebo nepobaví. Zkus mě rozesmát mě pobavil a dokonce víckrát, takže film svůj účel splnil a já jsem spokojen, a když mě takový film pobaví víckrát za sebou, nemám problém tam plesknout 5 hvězd.

Kamarád taky rád (2011)

Taková příjemná oddechovka pro zasmání. Nehledal bych v tom jak někteří experti zde mnoho chyb. U mě film účel splnil a ne jednou.

Nikdy to nevzdávej (2008)

Pro mne velmi motivující film. Nedívám se u tohoto filmu na kvality herců, záběru, na to, že děj je velké klišé. Film má v sobě něco, co ne každý pochopí. Už jen ten název Never Back Down - 85%.

Friends with Benefits (2011) (seriál)

Nesympatické obsazení, nevtipné scény, hlášky, nudné dialogy a to vše pod snahou vytvořit originální seriál. Ovšem tohle se vůbec nepovedlo. 35%

Grimm (2011) (seriál)

Nezaujalo natolik, abych tomu věnoval další čas.

Pronásledovaná (2012) (seriál)

Akční / Drama seriály moc nesleduji, ovšem tohle bylo překvapení, už jen kvůli Melisse George v hlavní roli, která zvládala své scény 100%. Celkový dojem 80%.

Plivu na váš hrob (2010)

Film sám o sobě velmi dobrý, ale krváky, mučení, nic pro mě. Ale když se na to podívám objektivně... 7/10

Madagaskar 3 (2012)

Nikdy jsem nebyl velkým fanouškem Madagaskaru. Ale Madagaskar 3 příjemně překvapil a pobavil na rozdíl od posledního dílu Doby Ledové. Splnil přesně to, co od kresleného filmu očekávám. Velmi příjemná oddechovka. 8/10